NK Široki Brijeg
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
8 sati•Nogometni svijet

Madrid i Casablanca u utrci za finale Svjetskog prvenstva 2030. godine
1 dan•Nogomet

Málaga ponovno u La Ligi, čekala je povratak osam godina
1 dan•Španjolski nogomet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
2 dana•Španjolski nogomet

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
2 dana•Engleski nogomet

Romano potvrdio odlazak s Old Trafforda: Brazilac odbio Saudijsku Arabiju i izabrao SAD
2 dana•Nogometni svijet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogometni svijet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogometni svijet

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
2 dana•Engleski nogomet

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
8 sati•Nogometni svijet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
2 dana•Španjolski nogomet

Kustošija osvježava redove uoči početka sezone
3 dana•SuperSport Prva NL

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
1 sat•Reprezentacija

Romano potvrdio odlazak s Old Trafforda: Brazilac odbio Saudijsku Arabiju i izabrao SAD
2 dana•Nogometni svijet

Galebovi ne odustaju, u Tottenham stigla rekordna ponuda za Vuškovića
2 dana•Engleski nogomet

nesto malo sam stigo pogledat danas,al pehar ste nazalost izgubili u sarajevu,tesko je to bilo nadoknadit,makar da je uslo na pocetku drugog pol.dogadalo bi se svasta
Mislim da više neću ulaziti na ono govno od portala.



Problem je sto vas je manje i sto moderatori njima gledaju kroz prste. Iz istog razloga su otisli navijaci Borca prije par godina, al na sve strane ste se svi trudili je*at jedni druge. Ali da, taj forum treba napustit svatko normalan, svi normalni sa svih strana su ga napustili ili lagano napustaju, manje citaju i pogotovo manje pisu, jer je ono sve samo nije sportski forum.