NK Slaven Belupo 2026/27.

123
...
121314
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.149
danas u 09:25

Upravo tako, senatora ima dovoljno u momčadi i za dobar balans trebaju upravo takvi mlađi igrači, koji imaju iskustvo druge lige gdje su bili dobri, dostupni Belupu i danas sutra moguće za prodaju.

Belupo je njima platforma za prvu ligu gdje se mogu razvijati bez prevelikog pritiska, Belupo na njima živi već desetljećima i to funkcionira.

Neki uspiju bolje kao Crnac ili Jagušić, neki malo manje kao Dolček, Šuto, Krušelj i dobro.

Bosak već dvije sezone igra seniore i zapazio sam ga i tada, ali čini mi se da je neko vrijeme već u stagnaciji, možda mu treba baš taj korak više i prvoligaški nogomet.

[uredio Bila bandira - 25. lipnja 2026. u 09:26]
majstor-cola
majstor-cola
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2009.
Poruka: 793
danas u 09:30

Popratio sam i ja Bosaka, zanimljiv potencijal, pametna akvizicija. Ako se pokaže, Slaven profitira, ako ne nije puno izgubio.

 

Bolja opcija nego neki Martinovići i Butići.

mkova45
mkova45
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 8
danas u 10:09

Kapacitet večina igrača je od 35-40% , Slavenu su treba igrači čiji je kapacitet do 50%, ove sa višim nogometnim kapacitetom je jako teško dovesti ako ih nemaš u svojoj školi nogometa. Dinamo sve pokupi.  

mikula
mikula
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 2.828
danas u 10:31

ADETUNJI RASAQ ADESHINA  blizu dolaska u Slaven Belupo na posudbu iz LASK-a, prenosi Podravski list. Riječ je o mladom defenzivnom veznom igraču.

Slomljanović Đons
Slomljanović Đons
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.12.2024.
Poruka: 45
danas u 10:58

Meni se čini nepotrebnim jer je isti profil ko Bošnjak i Mažar. Treba nam još uvijek zamjena za Agbekpornua, za pravu šesticu.

mkova45
mkova45
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 8
danas u 11:14

ADETUNJI RASAQ ADESHINA takvih ima i u HNL,a i u juniorima 

Zmajček
Zmajček
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.11.2025.
Poruka: 38
danas u 12:38

Nevjerojatno je da vode ovakve igrače, a domaću djecu guraju van. Balen, Bilobrk, Adeshina....pa svi naši juniori su bolji od njih. Koja je to politika. 

sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 25
danas u 12:59

Zmajček je napisao/la:

Nevjerojatno je da vode ovakve igrače, a domaću djecu guraju van. Balen, Bilobrk, Adeshina....pa svi naši juniori su bolji od njih. Koja je to politika. 

Vidi cijeli citat


Ista priča u apsolutno svakon klubu u Hrvatskoj, očito klubovi služe da se priko nekih tamo igrača izvlače novci "legalno", jebeno nema smisla više krcanje netalentiranih stranaca u svim klubovima lige.

mikula
mikula
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 2.828
danas u 13:06

Zmajček je napisao/la:

Nevjerojatno je da vode ovakve igrače, a domaću djecu guraju van. Balen, Bilobrk, Adeshina....pa svi naši juniori su bolji od njih. Koja je to politika. 

Vidi cijeli citat


Balen i Bilobrk će teško ostati u kadru a uspoređivati naše juniore sa Adeshinom je nebuloza. Dečko je prošle godine na Transfmarktu vrijedio 1 800 000 euura ??!!!!

Lask je platio odštetu za njega, nije se snašao tamo, ni Kačavenda se tamo nije naigrao npr. pa idemo reći da je loš igrač ?

Malo objektivnosti samo vezano za naše juniore, nikada u povijesti našeg kluba nisu mladi više dobivali priliku, od kadeta, juniora, svi se prate i selektiraju. Uvijek onaj koji vrijedi iskoči i nametne se ( nekada Kokalović, Bubnjić Jajalo, Delić... u zadnje vrijeme Jagušić, Šivalec, možda bude i Krušelj) nismo baš bazen da izbacujemo igrače za prvu ligu na traci... ili ajmo ovako, navedite jednog našeg juniora koji nije dobio šansu kod nas pa otišao i napravio neku veću karijeru ?

123
...
121314
  • Najnovije
  • Najčitanije