NK Slaven Belupo 2026/27.

123
...
131415
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.149
danas u 09:25

Upravo tako, senatora ima dovoljno u momčadi i za dobar balans trebaju upravo takvi mlađi igrači, koji imaju iskustvo druge lige gdje su bili dobri, dostupni Belupu i danas sutra moguće za prodaju.

Belupo je njima platforma za prvu ligu gdje se mogu razvijati bez prevelikog pritiska, Belupo na njima živi već desetljećima i to funkcionira.

Neki uspiju bolje kao Crnac ili Jagušić, neki malo manje kao Dolček, Šuto, Krušelj i dobro.

Bosak već dvije sezone igra seniore i zapazio sam ga i tada, ali čini mi se da je neko vrijeme već u stagnaciji, možda mu treba baš taj korak više i prvoligaški nogomet.

[uredio Bila bandira - 25. lipnja 2026. u 09:26]
majstor-cola
majstor-cola
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2009.
Poruka: 793
danas u 09:30

Popratio sam i ja Bosaka, zanimljiv potencijal, pametna akvizicija. Ako se pokaže, Slaven profitira, ako ne nije puno izgubio.

 

Bolja opcija nego neki Martinovići i Butići.

mkova45
mkova45
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 8
danas u 10:09

Kapacitet večina igrača je od 35-40% , Slavenu su treba igrači čiji je kapacitet do 50%, ove sa višim nogometnim kapacitetom je jako teško dovesti ako ih nemaš u svojoj školi nogometa. Dinamo sve pokupi.  

mikula
mikula
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 2.828
danas u 10:31

ADETUNJI RASAQ ADESHINA  blizu dolaska u Slaven Belupo na posudbu iz LASK-a, prenosi Podravski list. Riječ je o mladom defenzivnom veznom igraču.

Slomljanović Đons
Slomljanović Đons
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.12.2024.
Poruka: 45
danas u 10:58

Meni se čini nepotrebnim jer je isti profil ko Bošnjak i Mažar. Treba nam još uvijek zamjena za Agbekpornua, za pravu šesticu.

mkova45
mkova45
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 8
danas u 11:14

ADETUNJI RASAQ ADESHINA takvih ima i u HNL,a i u juniorima 

Zmajček
Zmajček
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.11.2025.
Poruka: 38
danas u 12:38

Nevjerojatno je da vode ovakve igrače, a domaću djecu guraju van. Balen, Bilobrk, Adeshina....pa svi naši juniori su bolji od njih. Koja je to politika. 

sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 25
danas u 12:59

Zmajček je napisao/la:

Nevjerojatno je da vode ovakve igrače, a domaću djecu guraju van. Balen, Bilobrk, Adeshina....pa svi naši juniori su bolji od njih. Koja je to politika. 

Vidi cijeli citat


Ista priča u apsolutno svakon klubu u Hrvatskoj, očito klubovi služe da se priko nekih tamo igrača izvlače novci "legalno", jebeno nema smisla više krcanje netalentiranih stranaca u svim klubovima lige.

mikula
mikula
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 2.828
danas u 13:06

Zmajček je napisao/la:

Nevjerojatno je da vode ovakve igrače, a domaću djecu guraju van. Balen, Bilobrk, Adeshina....pa svi naši juniori su bolji od njih. Koja je to politika. 

Vidi cijeli citat


Balen i Bilobrk će teško ostati u kadru a uspoređivati naše juniore sa Adeshinom je nebuloza. Dečko je prošle godine na Transfmarktu vrijedio 1 800 000 euura ??!!!!

Lask je platio odštetu za njega, nije se snašao tamo, ni Kačavenda se tamo nije naigrao npr. pa idemo reći da je loš igrač ?

Malo objektivnosti samo vezano za naše juniore, nikada u povijesti našeg kluba nisu mladi više dobivali priliku, od kadeta, juniora, svi se prate i selektiraju. Uvijek onaj koji vrijedi iskoči i nametne se ( nekada Kokalović, Bubnjić Jajalo, Delić... u zadnje vrijeme Jagušić, Šivalec, možda bude i Krušelj) nismo baš bazen da izbacujemo igrače za prvu ligu na traci... ili ajmo ovako, navedite jednog našeg juniora koji nije dobio šansu kod nas pa otišao i napravio neku veću karijeru ?

kc321
kc321
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.05.2015.
Poruka: 814
danas u 13:30

mikula je napisao/la:

Zmajček je napisao/la:

Nevjerojatno je da vode ovakve igrače, a domaću djecu guraju van. Balen, Bilobrk, Adeshina....pa svi naši juniori su bolji od njih. Koja je to politika. 

Vidi cijeli citat


Balen i Bilobrk će teško ostati u kadru a uspoređivati naše juniore sa Adeshinom je nebuloza. Dečko je prošle godine na Transfmarktu vrijedio 1 800 000 euura ??!!!!

Lask je platio odštetu za njega, nije se snašao tamo, ni Kačavenda se tamo nije naigrao npr. pa idemo reći da je loš igrač ?

Malo objektivnosti samo vezano za naše juniore, nikada u povijesti našeg kluba nisu mladi više dobivali priliku, od kadeta, juniora, svi se prate i selektiraju. Uvijek onaj koji vrijedi iskoči i nametne se ( nekada Kokalović, Bubnjić Jajalo, Delić... u zadnje vrijeme Jagušić, Šivalec, možda bude i Krušelj) nismo baš bazen da izbacujemo igrače za prvu ligu na traci... ili ajmo ovako, navedite jednog našeg juniora koji nije dobio šansu kod nas pa otišao i napravio neku veću karijeru ?

Vidi cijeli citat

Baš to, imam osjećaj da ekipa tu pise samo da nekaj napise. Ako nisu čuli za nekoga onda ne valja. 

Ovaj na TM 1.8M vrijedil prije godinu dana i sad ne valja. Ista priča je bila dok je Akbekpornu dolazil, odma je bilo priče kakvo je to pojačanje iz Albanije....

 

123
...
131415
  • Najnovije
  • Najčitanije