NK Slaven Belupo 2026/27.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.151
23. lipnja 2026. u 05:39

mikula je napisao/la:

SN prenose da je i Grgic pred odlaskom  zato ga nema na popisu a trenirao je. Opet raskid bez odštete

Vidi cijeli citat


Ovo nema smisla pustiti igrača koji kvalitetno pokriva 4 deficitarne pozicije, osim ako je interni dogovor da može ići u slučaju bolje ponude.

Bosec nije skup Vukovaru, ali je Slavenu ?

 

mikula
mikula
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 2.828
23. lipnja 2026. u 07:35

Slažem se, lika smo dugo nagovarali i poprilično platili u prvom mandatu, bljesnuo je kod Kove, sve kaj je pucal je ulazilo, umislil si da je neka zvijezda, na kraju sezone nas odhebal, nije produžil i bez odštete otišel u Noah, tam nije mogel igrati, naši ga opet moljakaju i još više plate u nadi da će zamijeniti Jagu i zabijati, lika nema nigdje, jedan gol, pa ozljeda i sad bi on raskid jer ima bolju ponudu ali i važeći ugovor. Ne znamo, nismo unutra kaj se događa i kakvi su odnosi ali ako je tako, nogom u dupe i nek ide, ovaj put bez povratka ...

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.151
23. lipnja 2026. u 08:22

Ma tak je, ako hoće ići nogom u dupe i nek ide gdje mu je bolje.

Mitrović i Banovec nisu loši igrači.

Za naprijed ako treba dovest malog Vrzića ili vratiti Dolčeka, a u obranu Boseca ili vidjeti kakva je situacija s Vranjkovićem.

Može se dobra ekipa napraviti, šteta što je Shabani utekel.

Slomljanović Đons
Slomljanović Đons
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.12.2024.
Poruka: 45
23. lipnja 2026. u 08:51

Na popisu igrača za prozivku isto nema ni Jovića. Zar su i njega otpisali?

DigitalnaSjena
DigitalnaSjena
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.06.2025.
Poruka: 200
23. lipnja 2026. u 10:43

mikula je napisao/la:

Bogme popriličan broj otpisanih igrača, fali Grgić na popisu a na slikama je. 

Golmani: jesmo se to konačno riješili i Jesenovića, nema ni Markovića, ovo mi je ok, Sentić i Ćović se bore za jedinicu, mladici su tu da uče uz njih

Obrana: čini se velik broj igrača, a malo kvalitete i iskustva, tu ce biti jos dolazaka a i posudbi

Vezni red: i po popisu se vidi da smo tu najtanji i tu ce sigurno minimalno jos dva igraca doci

Napad i krila: dosta dobro popunjeni, ako se bas ukaže šansa za nekog top igrača, moguce da dođe

Vidi cijeli citat

Vidio sam da je Markoviću produžen ugovor ovaj mjesec na jos jednu godinu pa mi nije jasno da ga nema. Lepinjice isto, istekao mu ugovor, znaci napustio je klub kao slobodan igrac.

Ivan0601
Ivan0601
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2022.
Poruka: 413
23. lipnja 2026. u 10:47

Alen Grgić je vjerojatno najprecjenjeniji igrač lige, Mitrović i Banovec su za njega avion, mirni ste po tom pitanju. Valjalo bi vam još desno krilo i još 2 vezna budući da je otišao Ćubelić, na ostalim pozicijama ste solidno pokriveni

Mp79
Mp79
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.11.2025.
Poruka: 37
23. lipnja 2026. u 13:18

DigitalnaSjena je napisao/la:

mikula je napisao/la:

Bogme popriličan broj otpisanih igrača, fali Grgić na popisu a na slikama je. 

Golmani: jesmo se to konačno riješili i Jesenovića, nema ni Markovića, ovo mi je ok, Sentić i Ćović se bore za jedinicu, mladici su tu da uče uz njih

Obrana: čini se velik broj igrača, a malo kvalitete i iskustva, tu ce biti jos dolazaka a i posudbi

Vezni red: i po popisu se vidi da smo tu najtanji i tu ce sigurno minimalno jos dva igraca doci

Napad i krila: dosta dobro popunjeni, ako se bas ukaže šansa za nekog top igrača, moguce da dođe

Vidi cijeli citat

Vidio sam da je Markoviću produžen ugovor ovaj mjesec na jos jednu godinu pa mi nije jasno da ga nema. Lepinjice isto, istekao mu ugovor, znaci napustio je klub kao slobodan igrac.

Vidi cijeli citat

Napokon je gotov teror gledanje Lepinjice

I katalinić službeno otišao u FC Zlin u Češku

Mp79
Mp79
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.11.2025.
Poruka: 37
23. lipnja 2026. u 13:20

Slomljanović Đons je napisao/la:

Na popisu igrača za prozivku isto nema ni Jovića. Zar su i njega otpisali?

Vidi cijeli citat

Čudno mi je malo njega se odmah riješiti, činio mi se okej kao igrač za rotaciju u tih par utakmica što je odigrao

samsvojmajstor
samsvojmajstor
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.08.2012.
Poruka: 572
23. lipnja 2026. u 13:28

crooy3 je napisao/la:

Vi koji pratite detaljnije... Ima li Leon Kaurin ikakve šanse biti blizu seniorskog tima sljedeće sezone?

Vidi cijeli citat


Nema baš nikakve šanse. On nije igrač za prvih 11 Koprivnice, a di za Slaven. Osobno nemam ništa protiv dečka, ali on je trenutno prosječan igrač za 4. rang u kojem s 19 godina u cijeloj sezoni i 34 nastupa kao krilni igrač ima jedan postignuti gol. 

Zmajček
Zmajček
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.11.2025.
Poruka: 38
23. lipnja 2026. u 14:55

Svi dosadašnji juniori u Kc (Aščić, Sokač, Marić....). Nešto valjda po uzoru na Dinamo. 

  • Najnovije
  • Najčitanije