NK Varaždin 2023./2024.
Ako ti misliš da ja to mislim, onda ti znaš još manje. Riječ je o redukciji do apsurda da se pokaže kako okolnosti tehničke prirode, iako se na prvi pogled mogu doimati kao pretpostavke za podjednake uvjete, ipak mogu imati posljedice na rezultat. Naravno napuhanost lopti nije isti faktor kao blatnjavi ili snijegom zametenii teren, ali ima utjecaja.
Ali možda stvarno imate jače tehničare od Brekala, Livaje, Krovinovića...
Ko je god bia na utakmici moga je primjetit da je Jovic jednu loptu izbacia vanka jer je bila tehnički neispravna.
Maric je ispa kreten i spinove neka prodaje doma djeci.
Razumijem njegov izvorni poriv da brani savez pa time i svoju poziciju ali ako su lopte tehnički neispravne onda su neispravne.
Igrači Hajduka su na zagrijavanju prije utakmice prijavili taj problem. Dakle ne posli i kao alibi za rezultat nego pola sata prije utakmice svom team menageru.
Ako cemo se vodit njegovom filozofijom kako jednima tako drugima onda neka Hajduk u subotu protiv Istre izađe sa medicinkama na teren.
Uostalom ,ponavljam, sam Jovic je jednu loptu isključio iz igre.
[uredio Jameson - 29. veljače 2024. u 12:16]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Jameson je napisao/la:
Ko je god bia na utakmici moga je primjetit da je Jovic jednu loptu izbacia vanka jer je bila tehnički neispravna.
Maric je ispa kreten i spinove neka prodaje doma djeci.
Razumijem njegov izvorni poriv da brani savez pa time i svoju poziciju ali ako su lopte tehnički neispravne onda su neispravne.
Igrači Hajduka su na zagrijavanju prije utakmice prijavili taj problem. Dakle ne posli i kao alibi za rezultat nego pola sata prije utakmice svom team menageru.
Ako cemo se vodit njegovom filozofijom kako jednima tako drugima onda neka Hajduk u subotu protiv Istre izađe sa medicinkama na teren.
Uostalom ,ponavljam, sam Jovic je jednu loptu isključio iz igre.
Vidi cijeli citat
Točnije, pokušao je izbaciti iz igre, jedva je dobacio do centra 😅
Rekoh već tada da je bilo jasno da su lopte bile slabije napumpane, ali očito u dozvoljenom spektru koji je prilično širok. Malo pederski ali legitimno, kao kad pokosiš travu na maksimalnu visinu.
Ni ispumpane lopte ni VAR kaos koji gledamo ovih dana ne umanjuju zasluge domaćih, bod je potpuno zaslužen, vratilo im se za peh kontra Dinama.
227398
Konfuzije je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Ko je god bia na utakmici moga je primjetit da je Jovic jednu loptu izbacia vanka jer je bila tehnički neispravna.
Maric je ispa kreten i spinove neka prodaje doma djeci.
Razumijem njegov izvorni poriv da brani savez pa time i svoju poziciju ali ako su lopte tehnički neispravne onda su neispravne.
Igrači Hajduka su na zagrijavanju prije utakmice prijavili taj problem. Dakle ne posli i kao alibi za rezultat nego pola sata prije utakmice svom team menageru.
Ako cemo se vodit njegovom filozofijom kako jednima tako drugima onda neka Hajduk u subotu protiv Istre izađe sa medicinkama na teren.
Uostalom ,ponavljam, sam Jovic je jednu loptu isključio iz igre.
Vidi cijeli citat
Točnije, pokušao je izbaciti iz igre, jedva je dobacio do centra 😅
Rekoh već tada da je bilo jasno da su lopte bile slabije napumpane, ali očito u dozvoljenom spektru koji je prilično širok. Malo pederski ali legitimno, kao kad pokosiš travu na maksimalnu visinu.
Ni ispumpane lopte ni VAR kaos koji gledamo ovih dana ne umanjuju zasluge domaćih, bod je potpuno zaslužen, vratilo im se za peh kontra Dinama.
Vidi cijeli citat
+ da su jednu izbacili igrači, dakle dvije lopte u drugom poluvremenu. Nije slučajno.
Također, trojica dječaka iza gola Hajduka cijelo drugo poluvrijeme nisu htjeli dati loptu našem golmanu. Lučić je sam dolazio svaki put po loptu, a jednom su djeca namjerno nakon njegovog ispucavanja poslali drugu loptu na teren.
Fin odgoj dječaka, pohvale onima koji su ih na to nagovorili...
x-man:) je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Ko je god bia na utakmici moga je primjetit da je Jovic jednu loptu izbacia vanka jer je bila tehnički neispravna.
Maric je ispa kreten i spinove neka prodaje doma djeci.
Razumijem njegov izvorni poriv da brani savez pa time i svoju poziciju ali ako su lopte tehnički neispravne onda su neispravne.
Igrači Hajduka su na zagrijavanju prije utakmice prijavili taj problem. Dakle ne posli i kao alibi za rezultat nego pola sata prije utakmice svom team menageru.
Ako cemo se vodit njegovom filozofijom kako jednima tako drugima onda neka Hajduk u subotu protiv Istre izađe sa medicinkama na teren.
Uostalom ,ponavljam, sam Jovic je jednu loptu isključio iz igre.
Vidi cijeli citat
Točnije, pokušao je izbaciti iz igre, jedva je dobacio do centra 😅
Rekoh već tada da je bilo jasno da su lopte bile slabije napumpane, ali očito u dozvoljenom spektru koji je prilično širok. Malo pederski ali legitimno, kao kad pokosiš travu na maksimalnu visinu.
Ni ispumpane lopte ni VAR kaos koji gledamo ovih dana ne umanjuju zasluge domaćih, bod je potpuno zaslužen, vratilo im se za peh kontra Dinama.
Vidi cijeli citat
+ da su jednu izbacili igrači, dakle dvije lopte u drugom poluvremenu. Nije slučajno.
Također, trojica dječaka iza gola Hajduka cijelo drugo poluvrijeme nisu htjeli dati loptu našem golmanu. Lučić je sam dolazio svaki put po loptu, a jednom su djeca namjerno nakon njegovog ispucavanja poslali drugu loptu na teren.
Fin odgoj dječaka, pohvale onima koji su ih na to nagovorili...
Vidi cijeli citat
Hajduk je vecinu drugog poluvremena imao iza prvog pomocnog suca "testera" lopti koji je dobacivao lopte u teren. Mogao je i on nesto reci po tematici "ispuhanih lopti"?
Kako se nijedan igrac Varazdina nije zalio na iste?
000vz je napisao/la:
x-man:) je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Ko je god bia na utakmici moga je primjetit da je Jovic jednu loptu izbacia vanka jer je bila tehnički neispravna.
Maric je ispa kreten i spinove neka prodaje doma djeci.
Razumijem njegov izvorni poriv da brani savez pa time i svoju poziciju ali ako su lopte tehnički neispravne onda su neispravne.
Igrači Hajduka su na zagrijavanju prije utakmice prijavili taj problem. Dakle ne posli i kao alibi za rezultat nego pola sata prije utakmice svom team menageru.
Ako cemo se vodit njegovom filozofijom kako jednima tako drugima onda neka Hajduk u subotu protiv Istre izađe sa medicinkama na teren.
Uostalom ,ponavljam, sam Jovic je jednu loptu isključio iz igre.
Vidi cijeli citat
Točnije, pokušao je izbaciti iz igre, jedva je dobacio do centra 😅
Rekoh već tada da je bilo jasno da su lopte bile slabije napumpane, ali očito u dozvoljenom spektru koji je prilično širok. Malo pederski ali legitimno, kao kad pokosiš travu na maksimalnu visinu.
Ni ispumpane lopte ni VAR kaos koji gledamo ovih dana ne umanjuju zasluge domaćih, bod je potpuno zaslužen, vratilo im se za peh kontra Dinama.
Vidi cijeli citat
+ da su jednu izbacili igrači, dakle dvije lopte u drugom poluvremenu. Nije slučajno.
Također, trojica dječaka iza gola Hajduka cijelo drugo poluvrijeme nisu htjeli dati loptu našem golmanu. Lučić je sam dolazio svaki put po loptu, a jednom su djeca namjerno nakon njegovog ispucavanja poslali drugu loptu na teren.
Fin odgoj dječaka, pohvale onima koji su ih na to nagovorili...
Vidi cijeli citat
Hajduk je vecinu drugog poluvremena imao iza prvog pomocnog suca "testera" lopti koji je dobacivao lopte u teren. Mogao je i on nesto reci po tematici "ispuhanih lopti"?
Kako se nijedan igrac Varazdina nije zalio na iste?
Vidi cijeli citat
Kao da pitaš, zašto se nijedan igrač Varaždina nije žalio na to što su njegovi suigrači ležali 20 minuta drugog poluvremena...
Naravno da se neće žaliti jer je to ciljano napravljeno.
Legitimno je biti takav, na takvim stvarima je Atletico izgradio svoj renome čvrste i ciganske ekipe, ali nemoj nakon toga pričati da ste vi simpatični klub koji ne koristi prljave trikove. Ako se valjaš u blatu, pripremi se biti blatnjav.
Ista stvar je s vraćenjem lopti. Vaši sakupljači nisu htjeli vraćati lopte pa je Hajdukov oružar uzeo lopte i počeo vraćati na što je skoro bio fizički napadnut od stožera Varaždina. Ili dječaci iza Lučićevog gola koji su ga konstantno provocirali. Sreća pa je čovjek gospodin i stojećki podnio to.
[uredio pepetine - 29. veljače 2024. u 14:25]
000vz je napisao/la:
x-man:) je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Ko je god bia na utakmici moga je primjetit da je Jovic jednu loptu izbacia vanka jer je bila tehnički neispravna.
Maric je ispa kreten i spinove neka prodaje doma djeci.
Razumijem njegov izvorni poriv da brani savez pa time i svoju poziciju ali ako su lopte tehnički neispravne onda su neispravne.
Igrači Hajduka su na zagrijavanju prije utakmice prijavili taj problem. Dakle ne posli i kao alibi za rezultat nego pola sata prije utakmice svom team menageru.
Ako cemo se vodit njegovom filozofijom kako jednima tako drugima onda neka Hajduk u subotu protiv Istre izađe sa medicinkama na teren.
Uostalom ,ponavljam, sam Jovic je jednu loptu isključio iz igre.
Vidi cijeli citat
Točnije, pokušao je izbaciti iz igre, jedva je dobacio do centra 😅
Rekoh već tada da je bilo jasno da su lopte bile slabije napumpane, ali očito u dozvoljenom spektru koji je prilično širok. Malo pederski ali legitimno, kao kad pokosiš travu na maksimalnu visinu.
Ni ispumpane lopte ni VAR kaos koji gledamo ovih dana ne umanjuju zasluge domaćih, bod je potpuno zaslužen, vratilo im se za peh kontra Dinama.
Vidi cijeli citat
+ da su jednu izbacili igrači, dakle dvije lopte u drugom poluvremenu. Nije slučajno.
Također, trojica dječaka iza gola Hajduka cijelo drugo poluvrijeme nisu htjeli dati loptu našem golmanu. Lučić je sam dolazio svaki put po loptu, a jednom su djeca namjerno nakon njegovog ispucavanja poslali drugu loptu na teren.
Fin odgoj dječaka, pohvale onima koji su ih na to nagovorili...
Vidi cijeli citat
Hajduk je vecinu drugog poluvremena imao iza prvog pomocnog suca "testera" lopti koji je dobacivao lopte u teren. Mogao je i on nesto reci po tematici "ispuhanih lopti"?
Kako se nijedan igrac Varazdina nije zalio na iste?
Vidi cijeli citat
Hajduk je uputio žalbu za vrijeme zagrijavanja prije početka utakmice.
Taj "tester" je oružar Piteša koji je bio ispred tribine Zapad desno i dodavao lopte koje su dječaci sporo ili nikako vraćali.
Kad je sudac izbacio loptu blizu njega je bio i Postojnski koji je također primjetio da lopta nije za igru.
x-man:) je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Ko je god bia na utakmici moga je primjetit da je Jovic jednu loptu izbacia vanka jer je bila tehnički neispravna.
Maric je ispa kreten i spinove neka prodaje doma djeci.
Razumijem njegov izvorni poriv da brani savez pa time i svoju poziciju ali ako su lopte tehnički neispravne onda su neispravne.
Igrači Hajduka su na zagrijavanju prije utakmice prijavili taj problem. Dakle ne posli i kao alibi za rezultat nego pola sata prije utakmice svom team menageru.
Ako cemo se vodit njegovom filozofijom kako jednima tako drugima onda neka Hajduk u subotu protiv Istre izađe sa medicinkama na teren.
Uostalom ,ponavljam, sam Jovic je jednu loptu isključio iz igre.
Vidi cijeli citat
Točnije, pokušao je izbaciti iz igre, jedva je dobacio do centra 😅
Rekoh već tada da je bilo jasno da su lopte bile slabije napumpane, ali očito u dozvoljenom spektru koji je prilično širok. Malo pederski ali legitimno, kao kad pokosiš travu na maksimalnu visinu.
Ni ispumpane lopte ni VAR kaos koji gledamo ovih dana ne umanjuju zasluge domaćih, bod je potpuno zaslužen, vratilo im se za peh kontra Dinama.
Vidi cijeli citat
+ da su jednu izbacili igrači, dakle dvije lopte u drugom poluvremenu. Nije slučajno.
Također, trojica dječaka iza gola Hajduka cijelo drugo poluvrijeme nisu htjeli dati loptu našem golmanu. Lučić je sam dolazio svaki put po loptu, a jednom su djeca namjerno nakon njegovog ispucavanja poslali drugu loptu na teren.
Fin odgoj dječaka, pohvale onima koji su ih na to nagovorili...
Vidi cijeli citat
A dobro, te finte sa sporim dohvatačima nisu izmišljene u subotu, to rade apsolutno svi, stvarno je glupo hvatati se za to - meni to i nije neka drama, jedna od nogometnih tradicija amoreći. 😀
Oružar Piteša je glumio dohvatača dok ga domaći predstavnik nije s pravom potjerao, jer nije imao što tražiti uz klupu domaćih.
227398
Galebovi ne odustaju, u Tottenham stigla rekordna ponuda za Vuškovića
Roma najgora u driblingu u Serie A: Gasperini pod svaku cijenu želi Greenwooda kako bi probudio napad
Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
Olmo prokomentirao Real Madrid: 'Normalno je da se pojačava nakon dvije sezone bez trofeja'
000vz je napisao/la:
x-man:) je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Ko je god bia na utakmici moga je primjetit da je Jovic jednu loptu izbacia vanka jer je bila tehnički neispravna.
Maric je ispa kreten i spinove neka prodaje doma djeci.
Razumijem njegov izvorni poriv da brani savez pa time i svoju poziciju ali ako su lopte tehnički neispravne onda su neispravne.
Igrači Hajduka su na zagrijavanju prije utakmice prijavili taj problem. Dakle ne posli i kao alibi za rezultat nego pola sata prije utakmice svom team menageru.
Ako cemo se vodit njegovom filozofijom kako jednima tako drugima onda neka Hajduk u subotu protiv Istre izađe sa medicinkama na teren.
Uostalom ,ponavljam, sam Jovic je jednu loptu isključio iz igre.
Vidi cijeli citat
Točnije, pokušao je izbaciti iz igre, jedva je dobacio do centra 😅
Rekoh već tada da je bilo jasno da su lopte bile slabije napumpane, ali očito u dozvoljenom spektru koji je prilično širok. Malo pederski ali legitimno, kao kad pokosiš travu na maksimalnu visinu.
Ni ispumpane lopte ni VAR kaos koji gledamo ovih dana ne umanjuju zasluge domaćih, bod je potpuno zaslužen, vratilo im se za peh kontra Dinama.
Vidi cijeli citat
+ da su jednu izbacili igrači, dakle dvije lopte u drugom poluvremenu. Nije slučajno.
Također, trojica dječaka iza gola Hajduka cijelo drugo poluvrijeme nisu htjeli dati loptu našem golmanu. Lučić je sam dolazio svaki put po loptu, a jednom su djeca namjerno nakon njegovog ispucavanja poslali drugu loptu na teren.
Fin odgoj dječaka, pohvale onima koji su ih na to nagovorili...
Vidi cijeli citat
Hajduk je vecinu drugog poluvremena imao iza prvog pomocnog suca "testera" lopti koji je dobacivao lopte u teren. Mogao je i on nesto reci po tematici "ispuhanih lopti"?
Kako se nijedan igrac Varazdina nije zalio na iste?
Vidi cijeli citat
Prva lopta je upravo i izbacena zbog žaljenja vašeg vratara.
No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Hajdukovac27 je napisao/la:
000vz je napisao/la:
x-man:) je napisao/la:
Konfuzije je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Ko je god bia na utakmici moga je primjetit da je Jovic jednu loptu izbacia vanka jer je bila tehnički neispravna.
Maric je ispa kreten i spinove neka prodaje doma djeci.
Razumijem njegov izvorni poriv da brani savez pa time i svoju poziciju ali ako su lopte tehnički neispravne onda su neispravne.
Igrači Hajduka su na zagrijavanju prije utakmice prijavili taj problem. Dakle ne posli i kao alibi za rezultat nego pola sata prije utakmice svom team menageru.
Ako cemo se vodit njegovom filozofijom kako jednima tako drugima onda neka Hajduk u subotu protiv Istre izađe sa medicinkama na teren.
Uostalom ,ponavljam, sam Jovic je jednu loptu isključio iz igre.
Vidi cijeli citat
Točnije, pokušao je izbaciti iz igre, jedva je dobacio do centra 😅
Rekoh već tada da je bilo jasno da su lopte bile slabije napumpane, ali očito u dozvoljenom spektru koji je prilično širok. Malo pederski ali legitimno, kao kad pokosiš travu na maksimalnu visinu.
Ni ispumpane lopte ni VAR kaos koji gledamo ovih dana ne umanjuju zasluge domaćih, bod je potpuno zaslužen, vratilo im se za peh kontra Dinama.
Vidi cijeli citat
+ da su jednu izbacili igrači, dakle dvije lopte u drugom poluvremenu. Nije slučajno.
Također, trojica dječaka iza gola Hajduka cijelo drugo poluvrijeme nisu htjeli dati loptu našem golmanu. Lučić je sam dolazio svaki put po loptu, a jednom su djeca namjerno nakon njegovog ispucavanja poslali drugu loptu na teren.
Fin odgoj dječaka, pohvale onima koji su ih na to nagovorili...
Vidi cijeli citat
Hajduk je vecinu drugog poluvremena imao iza prvog pomocnog suca "testera" lopti koji je dobacivao lopte u teren. Mogao je i on nesto reci po tematici "ispuhanih lopti"?
Kako se nijedan igrac Varazdina nije zalio na iste?
Vidi cijeli citat
Prva lopta je upravo i izbacena zbog žaljenja vašeg vratara.
Vidi cijeli citat
Mislim da je Zelenika dao izjavu oko toga?
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
21 sat•Nogometni svijet

Madrid i Casablanca u utrci za finale Svjetskog prvenstva 2030. godine
1 dan•Nogomet

Málaga ponovno u La Ligi, čekala je povratak osam godina
1 dan•Španjolski nogomet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
2 dana•Španjolski nogomet

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
2 dana•Engleski nogomet

Romano potvrdio odlazak s Old Trafforda: Brazilac odbio Saudijsku Arabiju i izabrao SAD
2 dana•Nogometni svijet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogometni svijet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogometni svijet

Tottenham opet odbio ponudu za Vuškovića, otkriveno koliko traži
2 dana•Engleski nogomet

Uspješna provjera u Nedelišću: Izabranici Siniše Oreščanina svladali rumunjskog prvoligaša uoči Eura
15 sati•Reprezentacija

Hrvoje Smolčić karijeru nastavlja u turskoj Super Ligi
21 sat•Nogometni svijet

Priopćenje sa Santiago Bernabeua: Real Madrid prekinuo glasine o francuskom reprezentativcu
2 dana•Španjolski nogomet

Kustošija osvježava redove uoči početka sezone
3 dana•SuperSport Prva NL

Romano potvrdio odlazak s Old Trafforda: Brazilac odbio Saudijsku Arabiju i izabrao SAD
2 dana•Nogometni svijet

Galebovi ne odustaju, u Tottenham stigla rekordna ponuda za Vuškovića
3 dana•Engleski nogomet





