kmetu kucanski,pa denite kljuc v bravu,ko je vama del 7 komada,za vas je Varteks Real ocito

Ovaj put čak ni suce nismo morali kupiti.
Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
22. svibnja 2017. u 05:36
Tri kola prije kraja prvenstva Bumbari sedmicom stigli na dva boda do 3. lige

S krajem natjecanja u MŽNL ČK-VŽ sve su glasnija nagađanja o možebitnim putnicima u viši rang.

Kako je ovog četvrtka istekao rok za prijave za sudjelovanje u 3. HNL Istok, po informacijama kojima raspolaže Nogometplus, Bumbare tek dva boda u posljednja tri kola dijele od toliko željene 3. lige. U slučaju da Nedelišće do kraja prvenstva ne uzme maksimalnih 9 bodova, Varaždinci su današnjom pobjedom nad Zelengajom osigurali treće mjesto i promociju u viši rang.

Kako iz MŽNL ČK-VŽ prijavu za 3. HNL nije poslao nitko osim Varteksa, momčadi Izeta Terzića preostalo je samo da završi sezonu u prve tri ekipe i time zadovolji propozicije popune 3. HNL. Propozicije predviđaju da predstavnik MŽNL ČK-VŽ igra kvalifikacije s predstavnikom MŽNL BJ-KC-VT, no ni tamo prve tri plasirane ekipe, Tehničar, Garić i Pitomača nisu iskazale želju za viši rang pa do kvalifikacija neće ni doći.

Trener Terzić odlučio je odmoriti svojeg najboljeg strijelca Medveda, dok su zbog ozljeda i kartona izostali Radić i Turković, pa je ne preduga klupa domaćina brojala tek tri imena.

Ipak to se nije previše osjetilo jer je vratar gostiju na poluvremenu otišao s tri gola u mreži.

Krenuo je domaćin dosta nervozno i s dosta grešaka, a do prve prilike došao tek u 11. minuti – loše je pucao Nježić, ipak njegova lopta dolazi do Kuhara čiji udarac odlazi nebu pod oblake. Pet minuta kasnije opet je Kuhar u prilici – Jurić je ubacio za Soksera, ovaj sjajnom minijaturom izbacio kompletnu obranu Zelengaja da bi lopta došla do Kuhara koji je odlučio poderati mrežu Bešanića, no ovaj mu sjajno ulazi u šut i još bolje brani.

25 minuta trebalo je gostima za njihov prvi pokušaj, udarac Mlakara s 20 metara nije pogodio okvir Bešanićeva gola. Četiri minute kasnije opet Sokser dubinskom loptom proigrava Kuhara, ovaj izlazi sam pred Bešanića koji fantastično brani i šalje loptu u korner. Iz kornera Harmicar ubacuje, us koku je najviši Broz i Varteks vodi 1-0.

Praktički kako se krenulo s centra domaćin je opet u prilici, udarce Soksera prvo čisti obrana pa onda i vratar Zelengaja.

11 minuta prije kraja prvog poluvremena Varteks dolazi do 2-0 – povukao je kroz sredinu loptu Harmicar, gostujuća obrana ruši ga na ulazu u kazneni prostor – Spasić šalje loptu kroz živi zid Zelengaja za povećanje vodstva.

Deset minuta kasnije već je 3-0 – Sokser opet proigrava Kuhara koji izlazi sam pred Bešanića za prvi, pokazat će se od tri današnja gola. Mogli su gosti tri minute kasnije opet po loptu u mrežu, ali pokušaje Spasića i Soksera brani Bešanić. Za prvi pogodak u drugom dijelu nije se čekalo predugo – 54. minuta i Spasić bježi obrani Zelengaja koja reklamira zaleđe, zaobilazi čak i Bešanića i Varteks vodi 4-0.

Svoj prvi udarac u okvir Drevenova gola gosti su imali u 59. minuti, ali Mlakarov udarac nije bio previše opasan. Igra se malo primirila, a u 66. minuti domaćin reprizira situaciju iz 30. minute – Harmicar iz kornera za Broza i već je 5-0. Blizu šestog pogotka Varteks je bio u 75. minuti kad prvo Petric prolazi kroz sredinu, njegov udarac brani Bešanić, da bi u nastavku akcije Sokser pogodio stativu. Minutu kasnije opasni su gosti, ovaj put Mlakar opasno puca, Dreven odlično brani, a iz protunapada Varteks dolazi do 6-0 -povukao je loptu Sokser, dao za Kuhara koji lomi svog čuvara i šalje loptu u suprotan kut Bešanića.

82. minuta, Jurić za Markovića kojeg milimetri dijele od prvog gola ove sezone. Šest minuta prije kraj i gosti dolaze do počasnog pogotka – zaigrala se obrana Varteksa, loptu im krade Vugrinec i šalje iza Trstenjaka koji je na golu zamijenio Drevena. No ni to nije bilo sve jer u 90. minuti Harmicar probija desni bok, zavrće loptu u sredinu za novu asistenciju, hat trick Kuhara i konačnih 7-1.

Byserabya
Byserabya
Pristupio: 03.11.2005.
Poruka: 2.907
22. svibnja 2017. u 11:43
Nakon odgledane utakmice ja ko stari forumaš imam za reći jedno: Zelengaj, srami se!!!

Čak ni netrebam nešto posebno čestitati Varteksu, jer...mi nismo došli...ali, naravno , ČESTITAM DEČKI na odrađenoj utakmici protiv papirnatog protivnika...

Teren vam je u qurcu, jedino pozitivno da nekaj velim u korist Zelengaja  kaj nemamo najgori teren u ligi, ali rezultatski je to nebitno....

BRAVO!!!                        /////////            SRAMITE SE!!!

Svaki nek se najde tam gde misli da spada....

Samo ja delam!
Byserabya
Byserabya
22. svibnja 2017. u 11:48

Ćosavi Ćetniće....., u pravu si...bar jemput!

Bumbari do tri boda za 3. HNL

Odlična igra koju prikazuju zadnjih kola nogometaši Izeta Terzića izostala je danas u Prelogu. Usprkos tome u 28. kolu MŽNL Čk-Vž upisali su pobjedu rezultatom 0:1 (0:0).

Od prve minute momčad Varteksa izgledala je nezainteresirano, alibi posjed lopte te prilike domaćina iz kontranapada obilježile su prvi dio utakmice.

U šestoj minuti domaća Mladost prvi puta prijeti preko Hladika koji je (pre)optimističan sa 35 metara iskosa pa Dreven nije imao prevelikih problem s kroćenjem tog udarca.

Domaćin se od prve minuti postavio iza lopte i orijentirao na kontranapade, a u 24. minuti vidjeli smo munjevitu kontru Mladosti koju je potegnuo Tišljarić, uposlio Hladika u 16 metara, a njegov udarac Jurić čisti ispred crte.

Šest minuta kasnije Golubić je jači u duelu od Turkovića, izlazi sam pred Drevena koji fantastično brani. Sedam minuta prije kraja prvog dijela nova prilika za Mladost, Tišljarić okreće Kuhtu, no njegov udarac Dreven ponovno brani.

Na izdisaju prvog dijela u 44. minuti opet Tišljarić probija desna stranu, spušta u srce kaznena prostora za Golubića koji šalje loptu nebu pod oblake.

Puno su bolje Bumbari krenuli u drugi dio jer već u 50. sekundi ubacuje Kuhar sa Soksera čiji udarac glavom Farkaš vadi ispod prečke, da bi u nastavku Broz zakasnio na loptu i propustio Varteks dovesti u vodstvu.

Početni pritisak trajao je tek koju minutu  pa se za novu priliku čekalo desetak minuta kad Kuhar iz izgledne prilike loptu šalje u ništa. Ni minutu kasnije obrana Varteksa priredila je priliku Tišljariću koji loptu šalje pokraj desne vratnice.

Dvije minuta kasnije Mladost je blizu vodstva, ali Dreven fantastično brani udarac Srake glavom. Varteks je u tom periodu bio poprilično bezidejan pa su mu se prilike događale više slučajno nego nekim smislenim akcijama.

Tako je u 65. Dreven pronašao Medveda preko cijelog terena, ovaj se otarasio svojih čuvara, no milimetri su dijelili Bumbare od vodstva. U prilici je i Harmicar, ali njegov slalom kroz domaću obranu nije završio udarcem koji bi ugrozio Farkaša.

Ipak u 65. Varteks dolazi do vodstva. Sokser se nekako našao na desnom boku, ubacio za Medveda na peterac, a ovaj takve prilike ne propušta i Varteks vodi 0-1.

To kao da je totalno obeshrabrilo domaćina pa je tri minuta kasnije opet Medved u mat situaciji. Pobjegao je domaćinima Kuhar, kad je već izgledalo da je od svega neće biti ništa šalje loptu za Medveda na 15 metara od Farkaša, no ovaj put Medved nije precizan.

Ovom pobjedom Bumbari su osigurali plasman među top 3 momčadi i kvalifikacije (ako će do njih doći) za 3. HNL Istok.