Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2005.
Poruka: 2.907
10. lipnja 2013. u 08:44
Pošto je 1. ŽNL završila, s polovičnim uspjehom mojih kašarof, i odgodom El classica za neka bolja vremena, jer su crveni ispali, a zeleni su nadojili 50 litri mleka i onda vritnuli f kantu, u nedjelju dolazim na Trnje pogledati svakako zanimljivu utakmicu u kojoj nek pobjedi bolji, tj. Varteks... računica nam nalaže da tak bude...
Samo ja delam!
10. lipnja 2013. u 16:04
Ajd fino, prije mjesec dana nisi vjerovao u nas (malo ko je) .
Vidjet ćemo...
Mi smo u jako dobroj formi, Simon se zahuktava, Namjesnik si je našao mjesto u ekipi, kompletni smo. Ako nam ne zabiju neki glupi gol na početku, mogli bi se provesti kao i Varaždin jer ekipa obožava kad je se napadne.
Quisco
Quisco
Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
10. lipnja 2013. u 16:44
Varteks bez većih problema upisao pobjedu protiv Slobode

U susretu 20. kola 2. ŽNL Istok NK Varteks došao je do nove pobjede, ovaj put protiv varaždinske Slobode. Konačan rezultat bio je 4:0, a strijelci su bili Robert Namjesnik dva puta, te Dominik Matučec i Michel Simon jednom.

Utakmica protiv Slobode bila je jedna od onih koje se moraju dobiti, ali sve je to ipak trebalo pokazati na terenu. Varteks je utakmicu riješio praktički već u prvom poluvremenu i mirno je u drugom doveo do kraja.
Počelo je prilično mirno s obje strane, no već u 11. minuti Varteks ima 1:0. Na lijevoj strani Dino Pomper šalje loptu za Dominika Matučeca, koji je proslijeđuje za Roberta Namjesnika, koji pak rutinirano zabija za vodstvo Varteksa. Nisu se gosti još ni oporavili od prvog gola, a već su primili i drugi. Ubačaj sa desne strane Marka Poljana u 15. minuti odlično koristi Matučec i Varteks ima 2:0. Nakon toga Varteks potpuno preuzima kontrolu igre, a prilike se redaju. Opasno je zaprijetio Poljan u 17. minuti, a nedugo zatim lijep ubačaj Michela Simona atraktivno završava Namjesnik, ali lopta odlazi pored gola. Uslijedile su dalekometne prijetnje Simona i Daria Horvata, ali rezultat se nije mijenjao sve do 32. minute, kada na 3:0 odličnim udarcem izvana povisuje Simon. Samo 3 minute kasnije već je 4:0, a strijelac je Namjesnik nakon što ga je odličnom dugom loptom uposlio Željko Ričko. Bio je to rezultat s kojim se krenulo na odmor.

U nastavku prvi je zaprijetio Matučec, nakon solo prodora u 51. minuti. Nakon toga slijedi nekoliko minuta u kojima su i gosti zaprijetili. Prva prava prilika gostima se ukazala u 55. minuti nakon kornera, ali udarac sa druge stative završava na prečki gola Davora Marčetića. Već u slijedećem napadu ponovo nova šansa za goste, ali udarac izvana odlazi pored gola. Nedugo zatim u šansama su Poljan i Simon, ali oba puta kao pobjednik izlazi gostujući vratar Šešet. Veliku priliku za novi pogodak Varteksa imao je u 68. minuti mladi Nikola Božinić, ali njegov udarac nakon ubačaja Simona odlazi preko gola. U 78. minuti odlično sa 25 metara puca Zoran Kastel, ali gostujući vratar opet je spreman. Varteks je do kraja bez većih problema kontrolirao tijek utakmice, a šansu za povećanje rezultata još su imali Matučec u 85. i Dinko Solić u 87. minuti.

A sada slijedi sam finiš prvenstva i utakmica koju svi već dugo sa nestrpljenjem čekaju. Slijedi derbi protiv NK Trnje koji će se odigrati slijedeće nedjelje 16.06. u Trnovcu sa početkom u 18:00 sati.

Svoj uspješni niz nastavili su i Varteksovi pioniri koji su danas savladali vršnjake varaždinske Slobode sa 3:0. Strijelci za Varteks bili su Nikola Šobak dva puta i jednom Mateo Požgaj.

20. kolo 2. ŽNL Istok 2012/2013

NK Varteks - NK Sloboda (VŽ) 4:0 (4:0)

Igralište SC Jalkovec. Gledatelja: 200. Suci: Hrastić, Hirš, Šijak

Strijelci: 1:0 Namjesnik (11), 2:0 Do. Matučec (15), 3:0 Simon (32), 4:0 Namjesnik (35)

NK Varteks: Marčetić, Simon (od 73. Zajec), Pomper, Ričko, Đurasek, Poljan, Horvat (od 37. Božinić), Do. Matučec, N. Drožđek, Kastel, Namjesnik (od 65. Solić)

NK Sloboda (VŽ): Šešet, Roginić, Komes, Đokić (od 65. Hranić), Prekpaljaj, Sambolec, Kolačko, Lekaj, Klemenčić, Horvat, Kedmenec

Byserabya
Byserabya
11. lipnja 2013. u 10:56
Simpatičan mladić je napisao/la:

Nije stvar u vjeri, nego u slaganju kockica za iduću sezonu... kao klub funkcionirate dobro, na zdravim temeljima dograđujete klub i to je pozitivno (pogotovo škola nogometa je super), ali ja navijam za Kučance .

Quisco
Quisco
11. lipnja 2013. u 17:25
Byserabya je napisao/la:

tak si sve napisal dobro, do ovog zadnjega, da sam ti moral stisnuti minus
11. lipnja 2013. u 18:04
Da se vratim malo na Slobodu. Nakon dugo vremena sam videl nekoga u ovoj ligi za nas. Mali Roginić. Dečko je druge godine maturant kaj znači da još 2 godine more igrat za juniore. Zabil je 10 golova do sad a više je namučil naše stopere nego Kuhta i Struški skup. Navodno da ga Sloboda nije pustila u Međimurje kaj bi trebalo značiti da bi rado promjenil klub.