Evo, sad imamo sve.
Iako je od Kovačića, ideja je dobra. Mane su joj nelegalnost, Ivančica u Premijer, Sračinec u 1. ligi. Makar bi možda Sračinec i mogao ostati jer pravilnik predviđa mogućnost da zadnji ostane ako veliki broj klubova ode ligu više, tako nešto, neda mi se sad kopat po pravilniku.
Zastrašuje pak izjava predsjednika našeg Saveza. U biti sad je jasno zašto su on i Brendon dobri i zašto voli dijeliti svoje slike sa brendom novinarima.
Prva županijska za koju bi bio uvjet 4 svlačionice, kapacitet od 500 mjesta...pa jel taj čovjek zna čega je predsjednik?
Tko bi tu ligu igrao? Sloboda ŠN i Varaždin ŠN petnajstorokružno?
Klubovi nemaju mogućnosti za 3. kategoriju klinaca a on bi zidao svlačionice i tribine?

[uredio Simpatičan mladić - 31. svibnja 2014. u 13:30]