Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
14. studenog 2016. u 18:50
Varteksu i sedma u nizu

Termin nedjeljnog ručka i neugodna 4 stupnja nisu privukla više od 200 gledatelja na ogled lidera MŽNL ČK-VŽ Varteksa i Mladosti iz Preloga. Varteks koji je vezao šest pobjeda šokiran je već u 7. minuti

Prvo je domaćoj obrani pobjegao Golubić, ogled „oči u oči“ odnosi Dreven, da bi ni 30 sekundi kasnije opet Golubić izmakao obrani domaćina i od stative pospremio loptu iza Drevena. Loša forma iz prethodnog kola, gdje je Varteks s puno sreće dobio Zelengaj, nastavila se i u prvom dijelu utakmice s Mladosti. Osim terenske inicijative Varteks nije pokazao puno, tek greda Soksera u 24. minuti i stativa Medveda u 42. minuti. Gosti su svoju šansu tražili iz kontra napada, bili opasni no bez kvalitetnog zadnjeg pasa.

Priliku da riješe utakmicu gosti su imali već u prvoj minuti nastavka kad je s nekih deset metara pucao Golubić, no Dreven odlično brani. Varteks se pomalo budi, dva puta Medved je sam pred Farkašom, ali bez konkretne prijetnje po gol Mladosti. S druge strane opet je Golubić u prilici da riješi utakmicu ali njegov udarac za 5 metara odlazi kraj gola.

Terenska inicijativa Varteksa ipak je urodila plodom u 60. minuti kada Sokser proigrava Glavicu, a ovaj lako šalje loptu iza Farkaša. Nakon toga otvorila se utakmica do kraja, Varteks je krenuo "va banque", gol je visio u zraku da bi opet Glavica u 77. zabio i odveo domaćina do 2-1.

Do kraja utakmice Bumbari su gostima prepustili loptu koji nisu bili previše opasni po gol Varteksa. Dapače, Varteks je mogao do veće pobjede no manjak koncentracije kod napadača Varteksa učinio je svoje.

Na kraju teška i zaslužena pobjeda Varteksa,  sedma u nizu, osma bez poraza, učvrstila je ekipu Denisa Vidačeka na vrhu. Prvi konkurent, Polet iz Svetog Martina na Muri i dalje zaostaje dva boda za Varaždincima.

16. studenog 2016. u 00:07
Ne možeš napisati "kad su kupili suca,", tužit će te netko. Sreća pokriva sve.
Quisco
Quisco
18. studenog 2016. u 06:39
Varteksovci 15. studenoga u Turčinu igraju protiv - Brazilaca!

Igrači NK Varteksa u utorak, 15. studenoga, odigrat će jednu nesvakidašnju utakmicu - protiv brazilskih nogometnih veterana.

I to ne bilo kakvih veterana. Riječ je o igračima koji su svoju karijeru proveli igrajući za poznate brazilske klubove kao što su Flamengo, Corinthians, Palmeiras, Botafogo, Santos, a sada, u nešto poznijim sportskim godinama, nastupaju širom svijeta, pritom sudjelujući u širenju humanitarnih i kršćanskih duhovnih vrijednosti.

Utakmica se igra na igralištu NK Dubravke u Turčinu, s početkom u 18 sati, a ulaz je besplatan.

vidjel sam na jednom portalu kratak izvještaj s ove utakmice ali ga ne mogu naći.

brazilci su po vrlo hladnom vremenu na temperaturi ispod nule pobijedili 0:2.

na žalost, nisam bil na utakmici i ne znam detalje.

bil neko? kak je to izgledalo?
Weasley
Weasley
18. studenog 2016. u 08:19
doslovno kratak izvještaj, takve najave, a utakmica prošla "ispod radara" kak se veli, niti sastavi niti ništ

Na igralištu u Turčinu odigran je prijateljski susret između Varteksa i brazilskih nogometnih veterana.

Utakmica je odigrana pod reflektorima, na temperaturi od 3,5 stupnja Celzijusa ispod ništice.

- Odlična utakmica, no malo smo promrzili - istaknuli su na svojoj Facebook stranici Brito Uce Brasil.

Nogometaši koji su u svojoj karijeri igrali za Flamengo, Corinthians, Palmeiras, Botafogo, Santos, pobijedili su 2:0.

18. studenog 2016. u 11:11
Za velike najave zaslužni su organizatori te utakmice. Koliko su dobro to napravili govori i plakat koji je poprilično kriv. Igrali naši klinci + neki seniori.