Poruka: 3.723
19. studenog 2016. u 09:35
Quisco je napisao/la:
Simpatičan mladić je napisao/la:
Za velike najave zaslužni su organizatori te utakmice. Koliko su dobro to napravili govori i plakat koji je poprilično kriv. Igrali naši klinci + neki seniori.

19. studenog 2016. u 12:10
Ako Varteks napreduje u jaču ligu onda dogodine opet gradski derbi?
19. studenog 2016. u 12:14
Frankopan je napisao/la:

imamo ga već ovo proljeće kad idemo jedni na druge u kupu.
ja sam nešto propustio pa ne znam zašto oni ne bi išli u 2. ligu?!

Q, organizator je ta neka udruga, mislim katolička, koja je te Brazilce dovela u Hrvatsku pa oni igraju utakmice diljem Hrvatske. Što futsal, što veliki nogomet.

Zbilja posebna utakmica danas.

Krenuli smo netipično za nas, odmah počeli mljeti domaćina i za čas je bilo 0-2, imali i šansu za 0-3 i onda dobili gol iz kontre...a vodimo 0-2. Nakon toga pogodili stativu, fulali zicer, da bi Treska pogodio prekrasan gol za 2-2. Mi radimo šanse, ali rade i domaćini, nama curi po bokovima da to nije za vjerovati, da bi nam Piškor zabio za 3-2 na kraju poluvremena.

Drugo poluvrijeme nije bilo toliko zanimljivo, u biti bilo je tako-tako do našeg gola za 3-3. Onda kreće show, mi se otvorili do kraja i logično, ovi nam opet pobjegli po boku i ciao, 4-3.

Već smo se oprostili od bodova, da bi u zadnjem napadu  (i Dreven otišao na skok) Harmicar pogodio Broza u trepavicu za 4-4. Na kraju bod, kad ga osvojiš u 90+5 minuti  nemaš se kaj buniti, ali vodili smo 2-0, zabili 4 gola na gostovanju i uzeli (samo) bod.

Osim ludog raspleta, utakmicu je obilježila i sudačka trojka. Što su oni danas izvodili teško je i pobrojati. Sve govori da su i jedni i drugi čekali suce na izlasku sa terena, domaći imali incident sa Slunjskim, navodno da im je prijavio dva igrača za prijetnje. Naravno, u zapisniku „nema nikih problema“.

Bile su 3 kamere na utakmici, vjerovatno će se sve vidjeti na videu.