Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
22. studenog 2016. u 06:46
Varteks u sudačkoj nadoknadi izborio remi

U 14. kolu Međužupanijske lige Čakovec-Varaždin Varteks je gostovao na stadionu Haraščica kod Međimureca. Efikasni susret pun preokreta je naposljetku završio podjelom bodova, rezultatom 4:4 (3:2) čime je prekinut niz Bumbara od osam prvenstvenih pobjeda u nizu.

Varteks je dobro otvorio utakmicu te je već nakon 12 minuta igre vodio sa 2:0. Strijelci su bili Broz u 6. i Harmicar u 12. minuti. Domaćini do kraja poluvremena dolaze do preokreta za koji pogađaju Kregar u 15., Hlapčić u 24. i Treska u 44. minuti.

U drugom dijelu susreta mreže su mirovale do 79. minute kada Varteks poravnava rezultat preko Dejana Glavice, međutim samo osam minuta kasnije za novo vodstvo Međimureca pogađa ponovno Kregar. Kad se činilo da će Varteks doživjeti treći poraz u sezoni u šestoj minuti sudačke nadoknade ukazao se ponovno Dominik Broz koji Bumbarima donosi vrijedan bod.

Osim efikasnosti susret je obilježilo i loše suđenje sudačke trojke koju su činili Ivan Slunjski kao glavni te Siniša Fajfarić i Nikola Šmrček kao pomoćni suci.

U sljedećem, ujedno i posljednjem kolu jesenskog dijela sezone Varteks će u nedjelju, 27. studenog ugostiti Rudar te će pobjedom pokušati osigurati titulu prvaka nakon polovice sezone.

Quisco
Quisco
23. studenog 2016. u 06:34
Quisco
Quisco
24. studenog 2016. u 06:43
a sad u napad na titulu jesenskog prvaka (ako to je nekakva titula)

Weasley
Weasley
24. studenog 2016. u 20:33
svi znamo da je nedelišće svojevrsni dinamo hrv. nižih liga, sad vam kao suca šaljemo bivšeg igrača
Varaždinec
Varaždinec
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.11.2013.
Poruka: 532
24. studenog 2016. u 22:02
Dumančić je daleko najbolji međimurski sudac na ovoj ligi. Čovjek kuži igru, ne jebe živu silu i sudi ono kaj vidi, neovisno o tome tko igra. Osobno bih uvijek želio da mi on sudi, bilo vani bilo doma. Tako da neovisno o tome kaj je bivši igrač Nedelišća (i to jako dobar igrač), sudit će sigurno 50-50. Sličan njemu je bio i njegov suigrač iz tih dana, Belović, samo kaj on više ne sudi jer je mislim otišao u Ameriku ili kam, ali isto odličan sudac...
24. studenog 2016. u 23:26

Sudio nam je jednom i vidi se da čovjek zna makar je utakmica bila jednosmjerna. Utakmica bez i jedne jedine greške.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 89.115
27. studenog 2016. u 22:19
Jel ovo slika s utakmice zadnjeg kola jesenjeg dijela?

Domovine sin
27. studenog 2016. u 23:22
Remi za kraj jedne odlične polusezone. Mislim da nam je netko ovo ponudio na početku sezone da bi objeručke prihvatili. Ovako je malo gorak okus jer nismo sami na vrhu, ali i ovo je super.
Nisam bio na tekmi, tj. uspio sam uloviti tek dva puta po 10 minuta prvog poluvremena i zadnjih 5 drugog. Ovo u prvom je bilo nevjerojatno što je nama Rudar radio. Mi sa formalno jednim braničem i krilima/špicama/veznima u obrani, nismo znali kako zaustaviti njihove kontre, a oni nisu znali zabiti. Ako nas danas nisu dobili, ne znam kad će.
Po završetku utakmice gosti toliko iznervirali Dumu koji je zaboravio da je sudac, a ne igrač