Poruka: 2.327
Quisco
Quisco
06. svibnja 2017. u 07:09
Nakon prošlotjedne pobjede nad Pušćinama, Varteks je ponovo domaćin. Ovaj puta protivnik dolazi iz iste međimurske općine, ali iz Slakovca.
I protiv slakovčana trener Terzić imat će velikih problema s igračkim kadrom. U sastav se vraćaju Nježić i Spasić (odrađeni kartoni), ali će izostati „požutjeli“ Broz, Harmicar i Kuhar, te ozlijeđeni Radić, Petric, Kuhta i Vukman. Po svemu sudeći trener će i ovog puta „u vatru“ morati ubaciti juniore, pa čak i kadete. Utakmica se igra u nedjelju, u 17h.

Varteks do pobjede u završnici susreta

U 25. kolu Međužupanijske lige Čakovec-Varaždin Varteks je na igralištu sportskog centra Jalkovec slavio protiv Slobode iz Slakovca rezultatom 2:1 (1:1). Dvostruki strijelac za domaćine je bio Tomislav Medved.

Varteks se tako vratio na drugo mjesto ljestvice. Prvi je Polet iz Sv. Martina na Muri koji ima 12 bodova prednosti.

Domaćini su poveli u 9. minuti preko Medveda, a izjednačenje Slobodi u 43. minuti donosti Dražen Petek.

U samom finišu susreta, u 87. minuti, pobjedu Varteksu prekrasnim zgoditkom udarcem sa ruba kaznenog prostora donosi Tomislav Medved.

U 26. kolu u nedjelju 14. svibnja Varteks će gostovati kod Nedeljaneca.

12. svibnja 2017. u 11:48
pokušavam na GOOGLE pretraživaću najti nekaj o povijesti NK Varteksa iz prošlog stoljeća... NIŠTA ... sramota... pozivam Kruljca nek se uključi u rekonstrukciju ove stranice i priče o NK Varaždinu da ne bi površne osobe s civilizacijskog aspekta ponovno zagadile istinu o nogometu u Varaždinu. Na žalost više nema Vukotića za obranu istine o nogometu, tu pri nama.
[uredio rafael-ark - 12. svibnja 2017. u 12:14]
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
12. svibnja 2017. u 16:47