Nogometaši i manekenke

1
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.10.2003.
Poruka: 917
16. listopada 2003. u 12:40

Kakva su vaša mišljenja o sponzorušama koje se pale na nogometaše odnosno sportaše (košarka, vaterpolo, tenis...).

Izjava Ikodinovića (vaterpolista SCG): Pa normalno je da se lepe devojke zabavljaju sa sportašima. Neče valjda da se vozaju okolo sa zidarima.....

Poznato je da skoro svi Hajdukovci hodaju sa manekenkama. Realno, dali si neki Mornar zasluži manekenku? Dali je tu u igri lova, ili njegov imidž..... Kakvi su vaši komentari?
Triple H
Triple H
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.09.2003.
Poruka: 2.080
16. listopada 2003. u 12:41
Dok god bude guske,

bice i podvarka...
Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.10.2003.
Poruka: 1
16. listopada 2003. u 14:28

Mornar je ružan ko pas, al mora da ima u gačama nešto. Slično ko i Karambeu. Koju macu ima a on ***ni crnjo.
Caracalla
Caracalla
Dokazano ovisan
Pristupio: 09.06.2003.
Poruka: 13.003
16. listopada 2003. u 22:58
[QUOTE]Poznato je da skoro svi Hajdukovci hodaju sa manekenkama.
Vidi cijeli citat


Miki, tko je kriv vama slovencima kad svojim manekenkama nemate sta ni ponuditi
1
  • Najnovije
  • Najčitanije