Lox je napisao/la:
Naš problem je što ogromnu većinu ne zanima nogomet. Ponekad se ulovi neki hype, pa kratkotrajno bude nešto više ljudi.
Vidi cijeli citat
Mene je recimo iznenadilo koliko ljudi prati nogomet i HNL, daleko više nego nekad.
Međutim, zašto ići na stadion kad si doma u toplome, pod krovom, imaš hranu na pladnju, nema gužve i svaku situaciju vidiš na ekranu bez da platiš ulaznicu...
Nemamo mi kulturu odlaska na stadion izuzev pojedinih sredina, tako je u svim sportovima.
Zadnja stvar koja je u Zagrebu punila redovito dvorane bio je Medveščak i to jer je za nas bio nepoznat i egzotičan sport koji je imao dobar marketing. No, ni to nije dugo trajalo.