Ostale lige

chercc
chercc
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.03.2005.
Poruka: 20.132
18. kolovoza 2025. u 11:43

Kucamo na vrata zaboravljenih hnl asova:

Deni Jurić protiv Olimpije sa centra.

https://www.youtube.com/watch?v=momLrEFqgBE&t=300s

http://ilovecocktails.si/
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.157
18. kolovoza 2025. u 19:59

Iako su pomalo nesretno ispali u europi, vrlo dobar start Partizana u domaću sezonu, na pragu su 4 pobjede iz 4 utakmice.

samobasket
samobasket
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.12.2013.
Poruka: 4.215
18. kolovoza 2025. u 20:24

zrinkec je napisao/la:

Iako su pomalo nesretno ispali u europi, vrlo dobar start Partizana u domaću sezonu, na pragu su 4 pobjede iz 4 utakmice.

Vidi cijeli citat
Ispali su zasluzeno jer u odbrani im igraju amateri i ovi sad su im stvorili nekoliko 100% sansi, ali u napadu igraju mozda najbolje ikad.

Njima je cilj prodati min 5 igraca do sledece godine, prosle sezone po transfermarktu su prodali za 2M, pa to neki drugoligasi vise zarade i ovi prosecni klubovi jednog igraca uvale za vise.

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.063
22. kolovoza 2025. u 15:13

Apsolutni hit dana u svijetu nogometa stiže nam iz Rumunjske. Naime, u prostorijama tamošnjeg nogometnog saveza održan je ždrijeb kupa, a snimka izvlačenja je odmah postavljen na društvenoj mreži X.

Navijači su komentirali kako je ždrijeb namješten jer je zamjenik glavnog tajnika saveza, Gabriel Bodescu, primio i držao jednu kuglicu, dok je druge miješao da izgleda kao da je odabir nasumičan, ali to mu nije pošlo za rukom.

Isplati se pogledati.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.514
23. kolovoza 2025. u 15:46

Primarius je napisao/la:

 

Iskreno, meni je zrinjski bitan klub isto kao velez, sarajevo, borac, croatia toronto, croatia berlin.

 

 

 

 

A ako im je hrvatska toliko pri srcu, onda bi se izborili za igrat hnl, otprilike kao sto swansea i cardiff nastupaju u engleskim ligama.

 

Smatram da su oni zapravo licemjeran klub. Igraju prvenstvo drzave koju toboze mrze, a zahvaljujuci igranju i osvajanju tog prvenstva imaju osiguranu europsku jesen evo sad drugi put u tri godine.

 

Da igraju hnl, ne bi izborili ni konferencijsku ligu.

 

Vidi cijeli citat

Ovde ću ti odgovorit; velški klubovi igraju engleske lige jer velška liga postoji od 1990. a ti klubovi su osnovani u 19.stoljeću tj tad su mogli igrat samo sa englezima.

Ulazak Zrinjskog i Širokog u HNL vjerojatno nije nemoguć al bi bilo jako teško, pretpostavljan iako bi time dobili dva profi kluba koji nam baš tribaju

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.881
23. kolovoza 2025. u 15:53

ništa bez dopuštenja saveza BiH

 

Derry City je zapravo smješten u Sjevernoj Irskoj, ali od sedamdesetih igra irsku ligu. Sjevernoirski savez je jedva dočekao da ih se riješi jer su katolički klub, pa je UEFA dopustila da promijene savez

prije toga je postojao Belfast Celtic, ali njihove utakmice su bile praćene tolikim neredima da je klub sam prestao postojati još četrdesetih

mislim da je od većih katoličkih klubova u S.Irskoj ostao još samo Cliftonville

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.514
23. kolovoza 2025. u 15:56

ian wright je napisao/la:

ništa bez dopuštenja saveza BiH

 

Vidi cijeli citat

Naravno. Jedino ako bi ih se baš želili riješit šta i nije toliko nemoguće s obzirom na stanje u BiH. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.881
23. kolovoza 2025. u 15:57

to bi onda povuklo i odlazak srpskih klubova u srpsku ligu i belaj

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.514
23. kolovoza 2025. u 15:59

Je, prošlo mi je i to kroz glavu a to bi sve skupa značilo da je geopolitika zapadnog Balkana opet u teškom kurcu tako da...zaboravimo na ovu temu, drži ovako kako je😁

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.170
24. kolovoza 2025. u 20:15

rangers prva tri kola tri nule, pisi kraj

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
  • Najnovije
  • Najčitanije