Ostale lige

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
23. svibnja 2012. u 21:39
gleam finale slovenskog kupa Celje-Maribor u Ljubljani,Celje vodi 1-0 na poluvremenu,dok Maribor ima šanse,dobar ovaj naš Mezga,mislim da je jedno desetak golova dao ove sezone
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
23. svibnja 2012. u 21:42
Ludogorets prvak Bugarske, u zadnjem kolu u izravnom dvoboju dobili CSKA 1-0. Sudac utakmice se inače bira po ure prije početka, doveli su trojicu u Razgrad te ždrijebali ko će sudit A prid naslovom je i Nordsjaelland, 10 minuti prije kraja vode 2-0 protiv Horsensa, Tić i Runje na klupi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
23. svibnja 2012. u 21:48
To u Bugarskoj je inače bilo brutalno - 2 crvena, 11 žutih (13 sa dva žuta od Dyakova iz Ludogoretsa). Bar jednog morali minjat radi ozlijede. Odma se počeli međusobno mesarit livo krilo Ludogoretsa Ivanov i desni bek CSKA Bandalovski, pa je to prešlo na druge, sveopće mesarenje, al i nešto glume. Ludogoretsu pošteno poništen gol, al poveli iz slobodnog (baš taj Ivanov, krasno preko zida). Ukupno gledajući, bili su izjednačeni, prije kraja utakmice kad je CSKA naravno nabia presing. CSKA je mislin dvaput gađa gredu i jednom stativu, nikako da uđe. Zaslužili su svakako bar remi, al štaš. Umalo su i drugi gol primili kad je njihov kongoansko-francuski Alžirac od vratara na posudbi u Bugarskoj iz ruskog kluba mutavo izbia jedan balun, točno na volej jednon iz Ludogoretsa, al je taj za par centimetara prebacia prečku.

Zanimljivo svakako ukupno.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.903
23. svibnja 2012. u 21:51
koja je prica s Ludogorecom? Sigurno neki lokalni serif pokazuje misice... isto kao sto se probio Litex prije 15-tak godina...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.725
23. svibnja 2012. u 21:55
Moram primjetit dosta iznenađujućih prvaka ove sezone u 'ostalim' ligama ali i u ligama petice (Montptellier, pa i Građani ) ,jedino kod nas 'vajk' po starom.

Norsdjaeland,Ludogorets,Molde,Liberec,Helsingborgs,AEL,Hapoel Ironi Kiryat...



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
23. svibnja 2012. u 21:58
Cavani jel ovaj Laudrup šta u rodu poznatoj braći?

Mezga pokrenuo akciju za 1-1 Maribora
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
23. svibnja 2012. u 21:59
Eric Delko je napisao/la:
Cavani jel ovaj Laudrup šta u rodu poznatoj braći?
Vidi cijeli citat

Yup

Andreas Retz Laudrup
(born 10 November 1990) is a Danish football player, currently playing for FC Nordsjælland. He is the younger son of former Danish international Michael Laudrup.

MODD, ima di sažetka Bugara?;  ima san namjeru gledat al su me sjebali sa kasnom satnicom, sad nigdi ni gol vidit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
23. svibnja 2012. u 22:06
ian wright je napisao/la:
koja je prica s Ludogorecom? Sigurno neki lokalni serif pokazuje misice... isto kao sto se probio Litex prije 15-tak godina...
Vidi cijeli citat



Ne skroz - istina, od 14 igrača šta je izašlo na teren danas 11 ih je došlo početkon ili tijekon ove sezone, ostala trojica početkon 2011.  Ono šta je "ludo" je šta nisu dovodili reprezentativce, neka bijesna imena, sve su to manje više stariji, provjereni igrači za koje nisu morali puno platit il su došli besplatno.


Predsjednik im je predsjednik njihove verzije, pa, valjda Plive il Belupa:

http://www.huvepharma.com/about/
[uredio MODD - 23. svibnja 2012. u 22:06]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
23. svibnja 2012. u 22:17
Mezga-Cvijanović-Velikonja,previše Maribor promašuje
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.903
24. svibnja 2012. u 09:54
FC Kopenhagen me iznenadio... nakon godina dominacije, ovakav pad. Prvo su ljetos iznenadjujuce ispali u kvalifikacijama za LjP od Plzenja, pa ni u EL nisu napravili nista... ocito su u nekoj prijelaznoj fazi ili su se raspali. Koliko vidim, nisu ni nesto pretjerano prodavali ljetos

Nordsjaelland je iznenadjenje... sad sam im vidio sastav - nista specijalno, Danci i par nebitnih stranaca... no, usli su u skupine LP
  • Najnovije
  • Najčitanije