Ostale lige

Big Mo
Big Mo
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.09.2011.
Poruka: 606
12. srpnja 2012. u 16:46

Nisam znao da Recoba još igra, a on ne samo da igra nego i prvenstva rješava.
http://www.youtube.com/watch?v=n-ZFggi0rqM
http://www.youtube.com/watch?v=k4D0V549fss

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.920
13. srpnja 2012. u 16:30
Rangers krece iz 4. lige: http://www.guardian.co.uk/football/2012/jul/13/rangers-scottish-third-division



eto im prilike do osvoje jedan od rijetkih trofeja koje do sad nisu osvojili: League Challenge Cup
goikoetxea
goikoetxea
Mali dioničar
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
13. srpnja 2012. u 16:37
radujem se novom fudbal menadjeru rijetko kada  dobijes  priliku iz 4. lige kretat s takvim velikanom
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
13. srpnja 2012. u 16:39
jel imaju predstavu s kojim kadrom ulaze u sezonu ? 

odnosno, ono sto je iz ove perspektive zanimljivo, oce li itko od sadasnjih igraca, koji su pred kraj karijere, ostati u klubu i tako mu pomoci....na pamet mi pada  angelo di livio koji je ostao u firenci kad je fiorentina propala, ili, doduse ne tako drastican primjer, buffon u juveu....
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.920
13. srpnja 2012. u 16:41
neke protestante ce sigurno naci... zapravo, za 4. skotsku ligu im je dovoljan i danasnji Prso


kad sam vec kod protestanata, zanimljivo je da je Rangers egzistencije stajao neplaceni porez njihovoj toliko voljenoj i ljubljenoj kraljici
[uredio ian wright - 13. srpnja 2012. u 16:42]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2008.
Poruka: 1.774
13. srpnja 2012. u 16:54
Umjesto da su osnovali bez pompe javnosti GNK Scotland i nastavili dalje, eh tko to može
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
13. srpnja 2012. u 17:18
Gudbaj Rangersi i ostanite tamo dugi niz godina 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
13. srpnja 2012. u 17:21
Moga bi in se Celtic ubrzo pridružit doli, bar se nadan.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
13. srpnja 2012. u 17:26
goikoetxea je napisao/la:
radujem se novom fudbal menadjeru rijetko kada  dobijes  priliku iz 4. lige kretat s takvim velikanom
Vidi cijeli citat


Ja ću radije rekreativno sa Celticom skupljat naslove 
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.920
13. srpnja 2012. u 17:46
Alessio je napisao/la:
Umjesto da su osnovali bez pompe javnosti GNK Scotland i nastavili dalje, eh tko to može
Vidi cijeli citat



mogli su i dugove pretvorit u dionice Grada Glasgowa

mogli su otvorit novi racun, npr. Seerio


ima hrpa nacina, no tko ih hebe kad zive u neuredjenoj drzavi gdje nogomet nije bitan
  • Najnovije
  • Najčitanije