0 bodova nakon pet kola za Dinamo je bilo potpuno nerealno, tako losi nisu... no jbga, bas im se zalomilo pobijedit prvi put protiv Crokomotive

... i to jos bez dvije najvece zvijezde: Misimovica i Kuranyja
north-vz je napisao/la:
nonick je napisao/la:
mogao bi bilic nogom u dupe dobiti
Vidi cijeli citat
Da u petom kolu jer je tek četvrti na tablici
Vidi cijeli citat
na Divljem Istoku se otkazi daju i za manje... eto ti primjer Abramovica: Mourinhu je dao otkaz jer nije osvojio LjP, a Ancelottiju jer je bio drugi...
mjedeni mjesec s gospodjom Olgom je zavrsio: sljedece kolo docekuju Spartak
fali im jedan igrac koji bi drzao loptu u sredini, koji bi diktirao tempo... Glusakov je dobar, al nije taj tip
[uredio ian wright - 25. kolovoza 2012. u 13:37]