Ostale lige

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
26. kolovoza 2012. u 01:02
A i Dinamo je dobrog trenera dovea, Petrescu je radija dobar posa u Unirei i Kubanu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 3.264
26. kolovoza 2012. u 01:03
ian wright je napisao/la:
osim derbija u trokutu Varsava-Krakov-Poznanj, liga je privlacna ko vadjenje zuba... isto ko ceska...
Vidi cijeli citat



nećemo mi imat takvu ni za 20 godina
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
28. kolovoza 2012. u 10:50
odigrano je 5. kolo, Sparta se odvojila...


Jablonec - Sparta 1:2 (6000)... pun stadion u Jablonecu je vidio prvi zesci derbi sezone... utakmica bas i nije bila nesto kvalitetna, Sparta je rano povela, pa su domaci izjednacili pet minuta prije krjaa, no Sparta je nasla snage zabiti pobjednicki gol u sudackoj nadoknadi

Pamic u prvih 11

u cetvrtak Spartu ceka revans s Feyenoordom sa slatko-kiselim osjecanjima: odigrali su odlicnih 60 minuta u Rotterdamu, poveli 2:0 i onda su poceli panicarit, dopustili da ih domaci potpuno pritisnu i doslovno silom uguraju dva gola... sad u Pragu opet sve ispocetka... vidio sam desetine slicnih utakmica gdje je na papiru slabija momcad iznenadila u prvoj tekmi u gostima i svaki put je ispala ako nije uspjela i pobijedit. To je jednostavno pravilo euro-kupova: ako si ih vec iznenadio, imas dobar razultat, onda moras i pobijedit, a ne zadovoljit se "remijem vrijednim kao pobjeda" i slicnin novinarskim klisejima. Dva put nekog ne mozes iznenadit

od igracke karijere se oprostio Libor Sionko... vizljasti AMR, poceo u Baniku, dosao u Spartu, napravio ime i onda se selio od GAK-a i becke Austrije preko Rangersa do Kopenhagena... zadnje dvije sezone se vratio u Prag. U repki je dugo cekao da se umirovi Poborsky, pa je procvat reprezentativne karijere dozivio tek u kasnim igrackim godinama na SP 2006 i EP 2008


Viktoria Plzen - Mlada Boleslav 2:0 (9700)... dugo se Viktoria mucila s gostima...

Sivric u prvih 11

Plzenj se nalazi u negativnom raspolozenju: sitni kiksici u ligi nagrizaju samopouzdanje i onda neocekivana pljuska na praznom Heyselu od Lokerena 1:2. Poraz koji stvarno nisu ocekivali, a jos vise ih je prenerazilo sto je Lokeren odigrao ravnopravnu utakmicu . I dalje su favoriti, i dalje imaju realne sanse za prolaz u skupine EL, no nervozica je prisutna... sto ako u cetvrtak ponove svoju uobicajenu igru (pritisak, hrpa sansi, al lopta nece i nece u gol, pa protivnik uvali jedan-dva-tri gola)? Ispadanje od Lokerena bi bio veliki, neoprostiv kiks


Dynamo CB - Liberec 0:2 (2900)... Liberec je rutinski prosao Budjejovice. Domace opet ceka mukotrpna borba za opstanak

Kelic u prvih 11

Liberec putuje u Ukrajinu na revans kod Dnjipra. 2:2 im ne daje nekakve velike nade, no oni su kao optimisti...


Hradec Kralove - Banik 1:1 (5200)... Banik je izvukao bod na teskom gostovanju kod Hradeca, koji vec 10 utakmica ne zna za pobjedu. Plisek polagano u problemima
Kukec naravno otpocetka, dao gol glavom , opet ga je bio pun teren


Slovacko - Teplice 2:1 (4000)... premijera novog trenera Habaneca je prosla pobjednicki. Ocekivana pobjeda nad Teplicama, od kojih se uvijek kao nesto ocekuje, a koje nikad ta ocekivanja ne ispune


Pribram - Dukla 1:1 (1900)... toliko sam ih coprao da sam ih konacno zacoprao: naravno, radi se o Pribramu, koji je prosle godine odigrao fenomenalnu sezonu i zamalo zavrsio u Europi: pljustale su pobjede, padali golovi, bohemijska tika-taka, stadion je bio cak solidno ispunjen... sad su se vratili u normalu: nit golova, nit igre, nit bodova, nit publike - Pribram na kojeg smo navikli... 

Bozic u prvih 11


Jihlava - Sigma 1:1 (3600)... Jihlava je odigrala i pet remi za redom u petom kolu. Bore se junacki protiv jacih, ne predaju se nikome, igraju iznad ocekivanja, no trebali bi tu i tamo nekog i dobiti, jer u sistemu tri boda za pobjedu se remiji ne isplate


Slavia - Brno 5:0 (6200)... Brno je s kamatama platilo za sve Slavijine nesrece i promasene sanse ove sezone. Natrpali su ih do vrha. Nova dva gola 35-godisnjeg mladica Karola Kisela

utakmica je odigrana vec u cetvrtak, zbog koncerta RHCP na Slavijinom stadionu

buduci da je Slavia dala pet golova, sponzor lige, pivovara Gambrinus, je po prvi put ove sezone morao odrzat obecanje: pivo za pet kruna (cirka kuna i pol. Pola litre tocenog, naravno) na sljedecoj utakmici. Dakle, svi gledatelji na sljedecoj domacoj tekmi Slavije (19.9 protiv Teplica) imaju pivo za pet kruna



Tablica:

Tým Zápasů Bodů
1 Sparta 5 13
2 Plzeň 5 10
3 Liberec 5 10
4 Jablonec 5 10
5 Mladá Boleslav 5 7
6 Brno 5 7
7 Slavia 5 6
8 Dukla 5 6
9 Sigma Olomouc 5 6
10 Jihlava 5 5
11 Ostrava 5 5
12 Teplice 5 5
13 Hradec Králové 5 4
14 Slovácko 5 4
15 Příbram 5 3
16 České Budějovice 5 3


Strijelci:

5 - Kisel (Slavia), Šural (Liberec)
3 - Hašek (Dukla), Kweuke (Sparta), Markovič (Budějovice), Lafata (Jablonec), Kukec (Ostrava), Tecl (Jihlava)


Parovi sljedeceg kola:

Teplice - Jablonec, Dukla - Plzeň, Příbram - Slovácko, Ostrava - Sigma, Liberec - Slavia, Brno - České Budějovice, Mladá Boleslav - Jihlava, Sparta - Hradec Králové 
[uredio ian wright - 28. kolovoza 2012. u 10:55]
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
28. kolovoza 2012. u 17:55


Jučer u nekim našim novinama Hradec došao po talentovanog XY.


evo teksta:

Fudbaler Zvijezde odlazi u Češku?

Emir Halilović na korak do Hradec Kralova



http://sportsport.ba/bh_fudbal/emir-halilovic-na-korak-do-hradec-kralova/86716

Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
cayman
cayman
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2010.
Poruka: 7.728
28. kolovoza 2012. u 19:36
Ok, kaj je ovo? 

Berceni  Berceni 31-0 Buftea Buftea
28.08.2012 16:30
Kraj
1. poluvrijeme
  12 - 0  
2. poluvrijeme
  19 - 0  
 
  • Tečajevi prije meča
  1 1X X X2 2
 
1.57 - 4.00 - 4.33

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.05.2009.
Poruka: 2.507
29. kolovoza 2012. u 09:51
To je veliko iznenađenje s obzirom da je Berceni trećeligaš, a Buftea drugoligaš.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
01. rujna 2012. u 13:30
Rubin poravnava. Terek se brani, ali mislim da neće izdržati do kraja

Don Fabio je na tribinama i gleda utakmicu, neće valjda pozvati nekog iz Tereka
[uredio Zidanes&Pavones - 01. rujna 2012. u 13:40]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
01. rujna 2012. u 13:51
Šta Rubin uradi, prokocka vodstvo, sad i crveni. Bilić sigurno sretan
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
01. rujna 2012. u 13:57
Grozni je vrlo dobar ove sezone, drugi su na tablici...
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
01. rujna 2012. u 13:58

Lokosi sutra gaze, samo je pitanje koga...
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
  • Najnovije
  • Najčitanije