Ostale lige

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
23. rujna 2012. u 12:17
pa, ako je eredivisie imala svoju temu, onda moze i rusija imati svoju...pogotovo ako nane bude oko vrha! 

i ceska, zbog genijalnog izvjestitelja... i turska zbog atmosfere...

in fact, sve osim radioaktivne ukrajine! 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
23. rujna 2012. u 12:46
Ma nogometni forum ima oko 80 posto sranje upisa, ala Zrinkec i ovi konstantni pljuvači, tako da otvaranje novih tema samo dava još više mjesta šrot tipkanju. Nema potrebe za otvaranje posebne teme za Ruse.

Možda dogodine, ako Slava osvojio Čampionat
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
23. rujna 2012. u 12:49
Zidanes&Pavones je napisao/la:
Ma nogometni forum ima oko 80 posto sranje upisa, ala Zrinkec i ovi konstantni pljuvači, tako da otvaranje novih tema samo dava još više mjesta šrot tipkanju. Nema potrebe za otvaranje posebne teme za Ruse.

Možda dogodine, ako Slava osvojio Čampionat
Vidi cijeli citat



Evo Ajax pusing.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
23. rujna 2012. u 12:50
da, možda ne bi bilo loše otvoriti teme za rusku i češku ligu

 na zadnjih par stranica gotovo samo se o njima i piše, sa malo brazilske i turske lige (možda još poneka)
Babangida
Babangida
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2006.
Poruka: 11.538
23. rujna 2012. u 13:01
A tema za lige sa Kavkaza za sve fanove Qarabaga, Dila Gorija, Neftchija, Zestafonija....?
Malo nas je al smo....
Triba vratit Štimca!!!
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
23. rujna 2012. u 13:15
Babangida je napisao/la:
A tema za lige sa Kavkaza za sve fanove Qarabaga, Dila Gorija, Neftchija, Zestafonija....?
Malo nas je al smo....
Vidi cijeli citat


giga_sb
giga_sb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 2.738
23. rujna 2012. u 13:38
jel haski sud sponzorira ado den haag ili su samo slucajno ovako visoko ove sezone?
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
23. rujna 2012. u 13:48
Obrana na vrhuncu babel za 1-1.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
23. rujna 2012. u 20:30
Bohemians - Varnsdorf 2:1 (3500)... 20 kruna za program, 35 za pivu, 25 gostujucih navijaca  s tri transparenta


prvi smo!!!

Zizkov je pao u Sokolovu i sestom pobjedom za redom smo zasjeli na celo tablice!!!!! Aaaaaaaa..... ooooooo.... sam-pi-oni!!!!

Druga liga je super: gaze sve po redu, igraju lijep nogomet, zabijaju golove, igra se u Doliceku, svi uzivaju u igri i pobjedama... jebo prvu ligu!!! Necemo u prvu ligu!!! Fuj prva liga!!!


http://www.bohemians.cz/images/orig/hraci_akcni_jednotlivci/090912_2248_DSC_3947.JPG
[uredio ian wright - 23. rujna 2012. u 20:31]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
23. rujna 2012. u 21:01
ian wright je napisao/la:
Bohemians - Varnsdorf 2:1 (3500)... 20 kruna za program, 35 za pivu, 25 gostujucih navijaca  s tri transparenta


prvi smo!!!

Zizkov je pao u Sokolovu i sestom pobjedom za redom smo zasjeli na celo tablice!!!!! Aaaaaaaa..... ooooooo.... sam-pi-oni!!!!

Druga liga je super: gaze sve po redu, igraju lijep nogomet, zabijaju golove, igra se u Doliceku, svi uzivaju u igri i pobjedama... jebo prvu ligu!!! Necemo u prvu ligu!!! Fuj prva liga!!!


http://www.bohemians.cz/images/orig/hraci_akcni_jednotlivci/090912_2248_DSC_3947.JPG
Vidi cijeli citat


jebalo majku dobre li dresove imate  ko rapid iz Beča

danas Iane častilo Teplice - Plzen oba daju 1,70
  • Najnovije
  • Najčitanije