Ostale lige

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 550
17. srpnja 2014. u 23:07
dudu i službeno u najvećem brazilskom klubu! 



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.04.2013.
Poruka: 3.149
17. srpnja 2014. u 23:08
koji je doduše na niskim granama

sutra izvještaj 10. kola 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 550
17. srpnja 2014. u 23:09
ali jedva čekam vidjeti dudua u serie a  
mislim da stvarno može biti super pojačanje za flamengo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.04.2013.
Poruka: 3.149
17. srpnja 2014. u 23:12
asr1927 je napisao/la:
ali jedva čekam vidjeti dudua u serie a  
mislim da stvarno može biti super pojačanje za flamengo
Vidi cijeli citat


kad vidin koje panjeve naprid ima velika većina brazilskih klubova, viruj mi da je on premija za Seriu A, uvjeren san da će dati nekih 12-15 golova
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.186
17. srpnja 2014. u 23:21
Gremio 4 za redom igrao 0-0 jebem ti brazilski nogomet, eto zasto nemaju napadača i zašto se cijeli svijet čudi gdje su im nestali napadači, ubila ih brazilska bunker liga....
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 58
17. srpnja 2014. u 23:41
Split1912 je napisao/la:
ManutdFan je napisao/la:
Split1912 je napisao/la:
gledam Boavistu Porto u 3 ligi godinama kako ne može ući ni u drugu ligu i sad pogledam i vidim da su u 1 ligi, kako je to moguće?
Vidi cijeli citat


dobili su na sudu, tužili su ligu i pobijedili su, a kako je liga proširena na 18 klubova oni su direktno prebačeni

http://portugoal.net/index.php/more-liga-sagres-news/40396-boavista-back-in-the-top-flight

Vidi cijeli citat


super info , nisam ovo znao, bili su slabi u 3 ligi, sta je sa igračima trebat će cijelu momčad?
Vidi cijeli citat


dosadašnji transferi Boaviste,uglavnom anonimci iz J.Amerike. Jedini poznat mi je golman Mika,koji je nekad sjedio na klupi u Benfici.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2014.
Poruka: 2.171
18. srpnja 2014. u 07:50
Diego Ferarresso iz Loko PD u Slaviju... Michael iz Fluminensea u Ludogorec...
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
18. srpnja 2014. u 21:44
iane, šta je bilo na SuperCupu, Spartanci razvalili Plzenovce nakon promašenog penala Plzena...ili?
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
19. srpnja 2014. u 11:04
nisu bas razvalili, bila je dosta otvorena utakmica, ali Sparta je trenutno jaca ekipa i kad su poveli 2:0 na poluvremenu bilo je jasno kako ce zavrsit

video (tamo pod Sestřih Superpoháru Sparta Praha - Viktoria Plzeň) http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/280709-spartany-potesila-trofej-i-zvladnuta-defenziva-kovarik-se-omlouval/

Superkup je novo natjecanje, jos se nije "primilo" medju narodom, cemu svjedoci i simbolicnih 6000 na tribinama (da se igra normalna ligaska utakmica, bio bi pun stadion)... malo je i besmislen sa sportskog stajalista jer je Sparta osvojila i prvenstvo i kup i nisam jedini koji ne vidi razlog za "superfinale"


uglavnom, time je i sluzbeno pocela nova sezona (iako su tri kluba vec nastupila u Europi), liga pocinje sljedeceg petka tekmom Bohemians - Sparta

Sparta i Viktoria ce biti i nadalje glavni suparnici u borbi za naslov. Ne vidim trecu ekipu koja bi se mogla upetljati: Liberec je jako oslabljen i od ekipe koja je prije dvije sezone osvojila naslov nije ostalo nista, Slavia je u kurcu dugotrajno, Banik sretan sto ne ispadne, Boleslav je razocarao jer sam od njih ocekivao da ce dovesti par igraca za napad na sami vrh tablice, ali nista od toga, Teplice se nisu pojacavale...

jedin koji se bas pojacao je Jablonec... sef kluba Miroslav Pelta (koji je ujedno i sef Saveza) je jos na kraju lige najavio stvaranje jabloneckih Galacticos, pa je bio izlozen opcem sprdanju (a nije bas da se treba dugo trazit razlog da ga se sprda). No, Pelta je odrzao obecanje, Jablonec je doveo nekoliko vrlo dobrih igraca i sad stvarno imaju ekipu za trece mjesto: prvo su doveli trenera Silhavog iz Libereca, pa je nakon deset ukrajinskih godina iz Sahtara dosao reprezentativac i odlicni def.vezni Tomas Hubschmann, iz becke Austrije se vratio napadac Tomas Jun, iz Sigme dosao dobri playmaker Pospisil, iz Pribrama nekadasnji supertalent, stoper Misun (bio u Celticu kao klinac), jos jedan stoper, Pernica, je dosao iz Brna (inace njihov najbolji igrac), doveden je desni bek, Spanjolac Romera iz Dukle i sad to sve skupa treba uigrat. Uspije li u tome, Jablonec ce za ceske prilike biti vrlo jak. Naravno, da dovedu jos cetri-pet galacticosa, to nece podici posjetu na jabloneckom stadionu iznad 3500, ali to je jednostavno tako u tom gradu...

sto se ostalih transfera tice, nije se nesto puno trgovalo, sve neki sitni transferi, posudbe, potposudbe, povratci iz inozemstva i slicno. Najveci transfer je prodaja Spartinog golmana Vaclika u Basel za 3 mil. €. Najveci ulazni transfer bi trebalo biti dovodjenje plemenitog veznjaka Vaneka iz Kayserija u Plzenj za 750 000 €


najzanimljiviji rezultati u pripremama:

Jablonec - Rostov 2:0, Jablonec - Mainz 1:1, Jablonec - Videoton 1:1, Celtic - Dukla 0:0, Hradec - Regensburg 1:0, Liberec - Brondby 0:2, Sparta - Basel 4:0, Sparta - Dinamo Moskva 0:2, Viktoria - Ingolstadt 2:2, Viktoria - Qarabag 1:3, Jihlava - Lille 1:0, Admira Wacker - Dynamo 3:0 itd. itd. itd...
[uredio ian wright - 19. srpnja 2014. u 11:05]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
19. srpnja 2014. u 11:40
sto se nasih tice, najvaznija promjena je ona na klupi: dosao je iskusni trener Roman Pivarnik, koji je prije sezonu i pol sa Sigmom bio na vrhu tablice i igrao sjajan tehnicki i napadacki nogomet, pa su ga u napadu ludila smijenili jer je u jednom trenutku pao na cetvrto mjesto. Od tada je Sigma pocela sa slobodnim padom, pa se zaustavila u drugoj ligi. Inace, ovo je po prvi puta nakon 2003. da je Bohemians doveo trenera koji je stvarno trener i koji je vodio neku profesionalnu momcad, a ne da je bio neki pomocnik negdje ili se tek uci za trenera. Plivamo u lovi!


vratili smo Slaviji najboljeg golmana lige Berkoveca s posudbe , pa nam je Sparta uvalila nekog svojeg Švengera (28). Ne bi trebao biti los, ali vidjet cemo

stoperski par ce i dalje biti Brabec (37), te netko iz dvojca Cseh/Šmid (25/27). Desni bek Slovak Pauschek (21) kojem smo produzili posudbu, a lijevo stari losi Kalina (35)

def.vezni, kapetan i nas Gattuso je i dalje Jindrišek, iako mu je godina vise (sad mu je 33), glavni playmaker bi trebao biti Rada (27). Onda idu napadacki vezni, u prvom redu Nerad (20) - nasa mala srecica, mladi reprezentativac i buduci veeeeeliki transfer, Bartek (26) lijevo, Moravec (27) desno

najvise promjena je zahvatilo napad: iz meni totalno nejasnog razloga se produzila posudba Lietavi (30) koji je bio tesko razocaranje na proljece, a dovedeni su Slovak Mikuš (23), koji je u mocnoj slovackoj ligi dao 7 (SEDAM!!!) golova, na posudbi je Slovenac Bratanovič (21) iz Teplica, te Engelmann (25) iz Dukle (ocito nije tako dobar, cim ga stalno seljakaju po posudbama)

negdje izmedju napada i vezne linije igra Kolumbijac Mosquera (24) koji je dosao iz valjda trece spanjolske lige (bar se nadam da je treca, da nije nize). Olimpic Xativa, boze moj

kako se vidi, i dalje je to ekipa losih veterana, anonimaca u najboljim godinama i mladih igraca kojima je karijera krenula u krivom smjeru. Pivarnik na klupi garantira da ce se probati odustati od klasicne Bohemiansove krvolocne nabijacine na jedno drvo u napadu, ali tko zna... probao je i Weber sa jogo bonito, pa se vidjelo da u prvoj ligi s nasim igracima to ne mozemo igrati...

prva utakmica je s onim crvenim kmerima, tu ce nas razbit u paramparcad i opet ce se nakon tri-cetri kola pocet panicarit al jebiga, to smo mi, Klokani



rezultati u pripremama dokazuju da je ovo nasa godina i da napadamo Europu iz prikrajka:

Bohemians - Jablonec 0:2
Bohemians - Hradec 2:1
Bohemians - Pardubice (drugoligas) 1:1
Bohemians - Liberec 3:3
Bohemians - Viktoria Zizkov (drugoligas) 0:1
Bohemians - Usti nad Labem (drugoligas) 1:0

golove su dali Havel, Mikuš, Artemjuk, Mosquera, Moravec, Širl i Lietava
[uredio ian wright - 19. srpnja 2014. u 11:45]
  • Najnovije
  • Najčitanije