Ostale lige

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 550
27. srpnja 2014. u 14:46
baseggio je napisao/la:
kakvu je golčinu zabio Schwegler iz Salzburga... ali koja je smijurija od ekipe ovaj Wiener... imaju igrača više,a a Salzburg ih buši... 0-4... jedva čekam ih vidjeti u LP
Vidi cijeli citat


https://www.youtube.com/watch?v=1mLI9_5M6qM

kakva igra, bolesno 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 550
27. srpnja 2014. u 20:48
nisam znao da je mario carević u krki novo mesto 
vidim napunili se hrvatima, osim vođe carevića još su tamo: rašić, buden, t. jurić, perić, šaban, fuček.
dobili goricu danas 2:1, pobjednički gol zabio martin kramarič, dijete od 16 godina.
@sportslo, je li to neki wunderkind? i što se događa s goricom?
gledam kadar, ima ih 18, mizernih 6 stranaca, talijani povukli sve ostalo natrag. šta, mogli bi ispasti iz lige kako mi se čini?


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.04.2013.
Poruka: 3.149
27. srpnja 2014. u 21:25
asr1927 je napisao/la:
nisam znao da je mario carević u krki novo mesto 
vidim napunili se hrvatima, osim vođe carevića još su tamo: rašić, buden, t. jurić, perić, šaban, fuček.
dobili goricu danas 2:1, pobjednički gol zabio martin kramarič, dijete od 16 godina.
@sportslo, je li to neki wunderkind? i što se događa s goricom?
gledam kadar, ima ih 18, mizernih 6 stranaca, talijani povukli sve ostalo natrag. šta, mogli bi ispasti iz lige kako mi se čini?


Vidi cijeli citat


u 26 minuta igre, jedino Flu vodi 1-0 

a šuteva pod milin bogom ništa

propali brazilci totalno
Kajzer
Kajzer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.04.2009.
Poruka: 952
27. srpnja 2014. u 22:20
U Gorici kao čekaju prelazni rok u Italiji, pa da tada Parma šalje neke nove igrače. Ali Gorica sigurno neće biti tako jaka kao prošle sezone, jer ima Parma dosta vlastitih problema...
[uredio Kajzer - 28. srpnja 2014. u 00:32]
Mi smo sa kajze, otvorite špajze, jer ko ne pije, s kajzerice nije, naša doksa je samo napred loksa i mrtvi žive zbog lokomotive.
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.186
28. srpnja 2014. u 01:16
Zadarski sin 1989 je napisao/la:
asr1927 je napisao/la:
nisam znao da je mario carević u krki novo mesto 
vidim napunili se hrvatima, osim vođe carevića još su tamo: rašić, buden, t. jurić, perić, šaban, fuček.
dobili goricu danas 2:1, pobjednički gol zabio martin kramarič, dijete od 16 godina.
@sportslo, je li to neki wunderkind? i što se događa s goricom?
gledam kadar, ima ih 18, mizernih 6 stranaca, talijani povukli sve ostalo natrag. šta, mogli bi ispasti iz lige kako mi se čini?


Vidi cijeli citat


u 26 minuta igre, jedino Flu vodi 1-0 

a šuteva pod milin bogom ništa

propali brazilci totalno
Vidi cijeli citat


kad kažeš brazilska liga, znaš što to znači najamnji rezultat 3-1 pa na više 5-2 4-3 itd... uvijek je tako bilo, i to se promjenilo , čudno da niko u svijetu ne piše svaki mjesec po jedan članak o temi kako se brazilski nogomet promjenio,,, pari mi da to niko osim nas ovdje ne vidi jer niko o tome ne piše i to me čudi
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
sportslo
sportslo
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.02.2013.
Poruka: 548
28. srpnja 2014. u 09:56
asr1927 je napisao/la:
nisam znao da je mario carević u krki novo mesto 
vidim napunili se hrvatima, osim vođe carevića još su tamo: rašić, buden, t. jurić, perić, šaban, fuček.
dobili goricu danas 2:1, pobjednički gol zabio martin kramarič, dijete od 16 godina.
@sportslo, je li to neki wunderkind? i što se događa s goricom?
gledam kadar, ima ih 18, mizernih 6 stranaca, talijani povukli sve ostalo natrag. šta, mogli bi ispasti iz lige kako mi se čini?


Vidi cijeli citat


Nista ne ide po planu Gorici. Prvo problemi sa Pamom oko Lige Evropa i vlasnikom kluba a sada sa italijanskim igracima koji vise nisu u Gorici. Ovo je prava mala katastrofa sto se desilo u takmicarskom smislu. Ne mozes napraviti odlicno momcad i onda uci u Evropu bez najboljih. Ako ce to biti stalna praksa, onda je to sasvim bezveze. Gorica koja je osvojila kup Slovenije mogla bi dogurati daleko, a tako ce se boriti za opstanak. Ko ce igrati sljedece sezone u Evropi od slovenskih klubova takodjer ce bit zanimljivo. Za sada kaze, da ce od ovih klubova, koji su igrali ove godine, da ce samo Maribor i Koper. Ove godine bit ce opet snazne Domzale. A Olimpija ovisi o predsednjiku kluba. Takodjer treba dati paznju Zavrcu.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.789
28. srpnja 2014. u 11:17
Split1912 je napisao/la:
Zadarski sin 1989 je napisao/la:
asr1927 je napisao/la:
nisam znao da je mario carević u krki novo mesto 
vidim napunili se hrvatima, osim vođe carevića još su tamo: rašić, buden, t. jurić, perić, šaban, fuček.
dobili goricu danas 2:1, pobjednički gol zabio martin kramarič, dijete od 16 godina.
@sportslo, je li to neki wunderkind? i što se događa s goricom?
gledam kadar, ima ih 18, mizernih 6 stranaca, talijani povukli sve ostalo natrag. šta, mogli bi ispasti iz lige kako mi se čini?


Vidi cijeli citat


u 26 minuta igre, jedino Flu vodi 1-0 

a šuteva pod milin bogom ništa

propali brazilci totalno
Vidi cijeli citat


kad kažeš brazilska liga, znaš što to znači najamnji rezultat 3-1 pa na više 5-2 4-3 itd... uvijek je tako bilo, i to se promjenilo , čudno da niko u svijetu ne piše svaki mjesec po jedan članak o temi kako se brazilski nogomet promjenio,,, pari mi da to niko osim nas ovdje ne vidi jer niko o tome ne piše i to me čudi
Vidi cijeli citat


kakvi su sada rezultati,takvi su bili i prije 20 god...
pogledaj tablice i pogledaj prosjek golova po klubovima..

Caracalla
Caracalla
Dokazano ovisan
Pristupio: 09.06.2003.
Poruka: 13.003
28. srpnja 2014. u 21:53
Ne daju mi se gledat ove prijateljske jer su mi totalno predosadne, pa snimio 6 utakmica te cuvene meksicke lige koja je upravo pocela da propratim kako to izgleda. Nakon tri pregledane mogu reci da je kvaliteta jako dobra, atmosfera solidna,igra otvorena i cvrsta. Nema puno ciganluka sto me iznenadilo. Ali onda je na teren izasao Guatemoc Blanco, siri nego duzi,  pa ne znam jel' to onda tako kvalitetno kao sto sam mislio.
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
28. srpnja 2014. u 23:59
gdje je Cuauhtemoc, sigurno je negdje blizu i Luis Hernandez

Blanco je valjda ziva legenda u Mexiku, nesto ko Stanley Matthews
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
29. srpnja 2014. u 11:17
pocela je i druga najpracenija i najzanimljivija liga na forumu - SYNOT LIGA




1.kolo:

Bohemians - Sparta 1:2 (5000 - rasprodano)
Dukla - Banik 0:0 (2400)
Hradec Kralove - Teplice 0:0 (4000)
Pribram - Viktoria 2:2 (6300)
Jablonec - Zbrojovka 2:0 (4200)
Slovacko - Slavia 1:2 (5300)
Vysocina - Mlada Boleslav 0:1 (3100)
Dynamo - Liberec 1:1 (3200)


u prvoligasko drustvo su se vratili Dynamo i Hradec. Hradec ce opet utjerivat strah pusacima jer malo pepela s cigareta je sasvim dovoljno da zapali stadion koji je dobrim dijelom jos uvijek drveni. Sto se favorita tice, Sparta je na misice prosla Dolicek, Viktoria se odmah poskliznula u Pribramu (i otvorila spekulacije o smjeni trenera  - Dusan Uhrin ml. nije bas uvjerio celnike Viktorije zadnjih osam mjeseci da je pravi covjek za njihov klub), jablonecki Galacticos su sigurno otvorili sezonu... Mlada je malcice iznenadila u Jihlavi pobjedom, a rezultat kola je svakako Slavijina pobjeda kod Slovackog: gubili su, domacini promasivali sanse, nije im svirano dva penala, imali su utakmicu pod kontrolom i falio je samo jedan zavrsni udarac, kad je Slavia blitzkriegom u tri minute preokrenula rezultat za veliku festu medju njezinim navijacima

Tablica i lista strijelaca jos nemaju smisla

parovi sljedeceg kola:
Sparta - Vysočina, Slovácko - Bohemians, Slavia - Baník, Teplice - Dynamo, Liberec - Příbram, Zbrojovka - Hradec, Ml.Boleslav - Dukla, Viktoria - Jablonec
[uredio ian wright - 29. srpnja 2014. u 12:39]
  • Najnovije
  • Najčitanije