Zadarski sin 1989 je napisao/la:
Rangers je ipak klasa iznad Hibsa i Heartsa, em igrački em financijski em navijački
Ekipa koja u svojim redovima ima napadačke asove poput Millera i Boyda, u sredini Blacka, mladog Macleoda (zovu ga novi Ferguson) te kreativca Lawa. U obrani su pouzdani kapetan Mculloch te Zaliukas, a livi bek im je reprezentativac Wallace. Za uvjete škotske 2 lige sve osim osvajanja bilo bi ravno katastrofi
s druge strane njihovi glavni rivali Celtic također jedva čekaju da se Rangersi vrate, razlog je zna se - novac. Naime Celtic puno više generira novaca kad je Rangers u ligi, ko što zarađuju i ovi. Gledajući s igračke strane, i jedni i drugi se nadmeću, dovode dobre igrače, publika puna di god dođeš, bolji europski rezultati itd.
Obojica tih, Miller I Boyd su bili totalni panjevi u MLS, posebno Boyd. Mislim da je njihovo proslo ali mozda su dobri za druge lige.