Ostale lige

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
15. kolovoza 2014. u 21:12
       

 

 

FT     Mouscron-Peruwelz     5 - 2     Standard Liege 

ne mogu vjerovat.5 komada od promoviranog ''drugoligasa''
i takvi su izbacili grcki top >PAO-a

 

[uredio KORISNIK 007 - 15. kolovoza 2014. u 21:13]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
15. kolovoza 2014. u 21:47
Steaua dobila Pandure 6:0 i svih sest golova je dao Keseru 


(nekadasnji mega talent na FM, 17-godisnjak u Nantesu )
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
15. kolovoza 2014. u 21:48
kesseru-lafata
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
15. kolovoza 2014. u 21:58
tu negdje

nego, listam sastav Steaue i imaju pripadnika druge generacije rumunjskih Vijetnamaca
http://www.transfermarkt.co.uk/florentin-pham-huy/profil/spieler/295887





i u ceskim klubovima polako raste druga generacija: Vijetnamci, Ukrajinci, jugovici...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.02.2014.
Poruka: 4.940
15. kolovoza 2014. u 22:32
Bravo Banik
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
16. kolovoza 2014. u 12:48
http://oi60.tinypic.com/2zfsndg.jpg


trebam pomoć - tražim ime ovog kluba...guglao sam im sponzora - Ergo Hestia - ali ne pronalazim nigdje da piše da su bili sponzor nogometnom klubu. Isto tako ne mogu pronaći ni grb sličan ovome. Radi se o nekom poljskom klubu, a ova slika je iz 2007. godine
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
16. kolovoza 2014. u 13:01
jesi siguran da je poljski?

ovdje imas sve poljske grbove do trece lige, pa vidi da li mozes naci nesto slicno: http://pilkanozna.pl , pa ides na "Pilka w Polsce", pa ti se redom otvore Ekstraklasa, prva, druga i treca liga...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
16. kolovoza 2014. u 13:09
siguran sto posto..ti klinci su trebali igrat s Hajdukom prijateljsku pa je to propalo i onda su došli u Otok i odigrali dvije utakmice.

uostalom, ergo hestia je poljska firma..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
16. kolovoza 2014. u 14:39
Sve mi se čini da se radi o Legiji Gdansk

Boje dresa su identične bojama tog kluba (nisam dao cijelu sliku, majice su bijele, a gaće zelene - evo slike )

zatim - sjedište ove firme je u Sopotu - 15km od Gdanska.

konačno - sjećam se informacije tada da je to klub koji se natječe u drugoj ligi, a u sezoni 2006-07 (utakmica je bila u travnju 2007) Legia je bila drugoligaš

jedino je grb dvojben, ali možda se radi o nekoj varijaciji u tim mlađim kategorijama...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.12.2013.
Poruka: 5.465
16. kolovoza 2014. u 15:01
Celtic sve gazi u prvenstvu, nema prave konkurencije. Međutim to ga košta u Europi, gdje ostvaruje katastrofalne rezultate
  • Najnovije
  • Najčitanije