Ostale lige

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.09.2013.
Poruka: 6.274
24. kolovoza 2014. u 19:11
dosta dobra utakmica, obrane dosta loše, dobar psv iz kontre
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
24. kolovoza 2014. u 23:05
Trequartista10 je napisao/la:
chercc je napisao/la:
Poslje utakmice Alžirske lige između JS Kabylie i USM Alger-a 24 godišnjeg napadača Alberta Ebosse-a u glavu je pogodio zasada još neidentificiran predmet. Igrač je zadobio tako tešku ozljedu, da je poginuo.
Vidi cijeli citat

http://africansoccer.weebly.com/news/cameroonian-ebosse-killed-in-algeria
Alžirci su bolesni fanatici pa in se zalomi da tako poprilično pretjeraju, još je ovi igra za domaću ekipu
Vidi cijeli citat


nema veze sto je za domace igra,kad  izgubis su navijaci svakog kluba nezadovoljni .neki gadjaju upaljacem ,neki kamenjem
ovaj je pogodjen kamenom
trenira ih Belg Hugo Broos koji razmislja dat ostavku

https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
24. kolovoza 2014. u 23:24
u PSV dolazi na posudbu Meksikanac Guardado iz Valencie,onaj sto nam je zabio na SP
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.183
25. kolovoza 2014. u 09:45
Eduardo opet zabio za 2-0 kod Criciuma
[uredio Split1912 - 25. kolovoza 2014. u 09:45]
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.09.2013.
Poruka: 6.274
25. kolovoza 2014. u 10:01
Mislim da se klub zove Criciuma, a ne Cricium
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.02.2014.
Poruka: 4.940
25. kolovoza 2014. u 14:16
Afrička kontinentalna natjecanja došla do polufinala, iz skupine A su polufinalisti 2 DR Kongoanska kluba, Vita Club i TP Mazembe, dok su iz B grupe to  tuniški CS Sfaxien i alžirski ES Setif.

Setif igra sa Mazembeom a Sfaxien sa Vitom. Utakmice su na rasporedu krajem 9. miseca.

U kupu konfederacija u polufinale su ušli kongoanski AC Leopards predvođen sjajnim napadačem Kaderom Bidimbouom (u zadnje 3 utakmice, 2 klub, 1 reprezentacija u20 7 golova), kamerunski Cotonsport  te iz B grupe egipatski Al Ahly i Sewe Sport iz Obale

Parovi su Leopards - Sewe i Al Ahly - Cotonsport, repriza polufinala LP  iz 2013. utakmice su na rasporedu ka i ovo gori.
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
25. kolovoza 2014. u 17:58
Dobro su predvidjeli Timbersi sa svojim tifom.  Seattle je zaista bio "on fire"  (treci dio njihovog tifa prikazuje Seattle gori).  4:2 u gostima.  Evo i snimka.

http://www.mlssoccer.com/video/2014/08/24/highlights-portland-timbers-vs-seattle-sounders-august-24-2014

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
25. kolovoza 2014. u 18:12
Iane isplati li se kladit na ove tvoje protiv Hradeca? ovi imaju najgori napad, ovi tvoji najgoru obranu 
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.920
26. kolovoza 2014. u 09:07
Hradec pada, milom ili silom
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.920
26. kolovoza 2014. u 09:56
Sparta je glavna tema svih nogometnih razgovora jer je u najmanje povoljnom trenutku pala u rezultatsku i igracku krizu: nakon sto ih je nasamarao Malmo 2:0 i time Sparti unistio snove o LP, jos su uspjeli neuvjerljivo dobiti Pribram 1:0, pa je uslijedio crni tjedan s dva poraza u ligi 0:1 (Banik i Dukla) i sretnim remijem u Nizozemskoj protiv nepoznatog Zwollea (1:1)... revans protiv Zwollea je prava biti-ili-ne-biti utakmica. Poraz bi bio katastrofa i financijska i rezultatska, a nervoza raste proporcionalno svakim danom jer je taj blesavi Zwolle ispao puno jaci protivnik nego sto se ocekivalo: osim 1:1 sa Spartom, osvojili su nizozemski Superkup pobjedom protiv Ajaxa, a u prva tri kola Eredivisie imaju tri pobjede 

ispadanje iz Europe bi bio jako tezak financijski udarac jer je Sparta puno ulozila u dovodjenje pojacanja, prodala je samo golmana i ocekivalo se da ce sudjelovanje u LjP pokriti sve financijske negative. Umjesto toga, prdac u rosu. Cak ni sudjelovanje u EL nece pokriti manjak, vlasnik Kretinsky ce morat ubacit jos par milijuna eura u klub da bi mogao funkcionirati, a vec se lupa glavom u zid jer su se odbijale ponude za igrace prije mjesec dana (navodno je Cagliari nudio 4 mil. € za Husbauera). Igraci su odjednom ispali iz forme, nikako da "kliknu", izgubila se ona dobermanska volja za uspjehom koja im je prosle sezone cesto preokretala izgubljene utakmice. Ove sezone su blijedi, mutavi, bez krvi u sebi, kad prime gol nemaju snage za preokret, mekani su u obrani i opcenito tesko podnose fizicki nogomet. Malo ih nagazis i oni se odmah predaju. Protiv Dukle nisu odigrali bas nista

ispadnu li stvarno od Zwollea (sto je vrlo realna prognoza), ceh ce najvjerojatnije platiti trener Lavicka. Tuzno ga je bilo gledati nakon nedjeljne utakmice kako se uzivo pred kamerama jedva suzdrzava da ne brizne u plac. Lavicka je veliki spartanac, pripadnik legendarne generacije osamdesetih, svima je jasno da zivi za klub, ali ocito ima problema voditi Spartu na visoj, tj. europskoj razini. Razini koja se od nje i od njega ocekuje. Doma je to puno lakse jer Sparta sama za sebe je pojam, protivnik se prepadne i zabunkerira, Sparta stoji dominantno na terenu, navijaci pomognu, suci pomognu, ali u Europi je to drukcije: ispali su lani od bezveznog svedskog Hackena, ove sezone od tek nesto malo manje bezveznog Malmoa, sad im visi prolaz protiv bezveznog Zwollea i s pravom se postavlja pitanje kako bi Sparta izgledala kad bi se sudarila s nekom stvarno jakom europskom ekipom? I kako bi izgledao Lavicka? Kao pregazeni kamionom?

derbi kola je odigran u Edenu, gdje je u sjajnoj atmosferi Slavia docekala Viktoriju. Viktoria se po obicaju ispromasivala, Slavia zabila gol iz jednog kornera i trener domacih je nakon utakmice posteno priznao da je u ovom trenutku Viktoria puno jaca ekipa, ali da je Slavia pokazala vise volje. I imala vise srece. I fenomenalnog Hrubesa na golu, koji je spasio bar cetri ciste gol-situacije

u Ostravi su se susrele moravske perjanice Banik i Zbrojovka. Utakmica nis specijalno (autogol gostiju), a ultrasi domacih su nastavili bojkot (vec sam pisao o razlozima), podrsku su im dali i gostujuci ultrasi, pa se ni oni nisu pojavili. Stoga je atmosfera bila puno slabija nego inace u ovom sudaru. Kako bi podsjetili upravu kluba sto gubi njihovim bojkotom, ultrasi Banika su iznad tribine rasirili nekakav karton/plahtu s nacrtanim navijacima Banika i porukom u stilu "sad ste valjda zadovoljni?"




5. kolo:
Banik - Zbrojovka 1:0 (4100)
Teplice - Liberec 2:2 (5700)
Jablonec - Vysocina 2:0 (3300)
Pribram - Bohemians 2:3 (2700)
Dynamo - Ml.Boleslav 2:1 (2900)
Hradec Kralove - Slovacko 2:0 (3100)
Slavia - Viktoria 1:0 (11 000)
Dukla - Sparta 1:0 (6300)

Tablica:

1. Slavia Praha 5   12
2. Viktoria Plzeň 5   10
3. Baumit Jablonec 5   10
4. Sparta Praha 5    9
5. Dukla Praha 5    9
6. Baník Ostrava 5    8
7. 1. FC Slovácko 5    7
8. FK Mladá Boleslav 5    7
9. FK Teplice 4    6
10. Bohemians Praha 1905 5    6
11. Zbrojovka Brno 5    5
12. České Budějovice 4    5
13. FC Hradec Králové 5    5
14. Slovan Liberec 5    4
15. 1. FK Příbram 5    2
16. Vysočina Jihlava 5    0


Strijelci:
Škoda  (SLA)  5
Došek  (SLO)  4
Chramosta  (PLZ)  3, Novák  (JAB)  3, Zmrhal  (SLA)  3
Wágner  (MBL)  2, Trávník  (SLO)  2 itd.

Asistenti:
Diviš  (SLO)  3
Trávník  (SLO)  2, Piták (SLA)  2, Kolář   (PLZ)  2, Matějovský  (SPA)  2, Rada  (BOH)  2, Juhar  (SLA)  2 itd.

Parovi sljedeceg kola:
Zbrojovka - Teplice, Vysočina - Č. Budějovice, Liberec - Baník, Slovácko - Příbram, Bohemians - Hradec Králové, Mladá Boleslav - Slavia, Sparta - Jablonec, Viktoria - Dukla
[uredio ian wright - 26. kolovoza 2014. u 09:57]
  • Najnovije
  • Najčitanije