prosli put 3/8, lose
Zbrojovka - Teplice 0... nekako najrealnije, inace izbjeci, nisam uopce pametan
Vysocina - Dynamo 1... ovo bi trebao biti zicer kola. Jihlava uopce nije toliko slaba kao sto kaze nula bodova
Bohemians - Hradec 1... samo trobod bi u potpunosti oplemenio sjajnu pobjedu u Pribramu. Hradec se poprilicno ispromasivao, nemaju pravog strijelca i valjda im se nece otvorit bas sad
Slovacko - Pribram 1... domaci su jaci i trebali bi to iskoristiti
Liberec - Banik 0... sumnjam da netko ovdje ima snage za izvuci sva tri boda iz ove utakmice
Boleslav - Slavia 10... trener Jarolim protiv svojih. Boleslav je igracki jaca, ali Slavia plovi na valu dobre atmosfere
Sparta - Jablonec 1... derbi kola. Sparti se sad vratila krv u obraze i sumnjam da Galacticosi nesto mogu. A mozda i mogu... ma ipak ne... mala sansa postoji... ma kakvi, nece Pelta protiv svojih, Sparticka treba seriju... mozda ipak. Sve zavisi od toga tko da prvi gol
Viktoria - Dukla... 1... s upitnikom. Vec vidim klasicnu Viktorijinu opsadu gola, 15 promasenih stopostotnih sansi i jednu kontru Dukle... paznja, Dukla je u pet kola primila samo jedan gol! I jos su bez poraza
[uredio ian wright - 29. kolovoza 2014. u 10:30]