Ostale lige

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.903
15. rujna 2014. u 09:52
ludi Poljaci. Zaglebie Lubin:













najjaca scena u Europi  
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
15. rujna 2014. u 18:53
Trequartista10 je napisao/la:
Gol kola u Turskoj, Gabi Torje

http://i.minus.com/iMv6lJE9HLGcw.gif


Vaha vs pomoćni

http://minus.com/i/bjMMZJxoWGrTK
Vidi cijeli citat



meni je puno bolje kad onom crncu izbije loptu,nego kad ide pomocniku :´´sta ces ti meni neki skovacin dizat zastavicu,kad sam ja igro loptanje  na terenu i bio najbolji topdzija strijelac Ligue 1 s Nantesom´´
legenda
[uredio KORISNIK 007 - 15. rujna 2014. u 18:56]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
15. rujna 2014. u 19:10
´´presedan´´ u nizoj Svicarskoj ligi,u FC Lenzburgu

maserka Carmen je dobila otkaz jer je tijekom proslave titule svog kluba u festi jednog 20-godisnjeg igraca oralno zadovoljila

http://www.blick.ch/sport/fussball/masseurin-befriedigt-spieler-an-meisterfeier-sex-skandal-beim-fc-lenzburg-id3125261.html

da je ova Dinamu prezimili bi u EL svake godine.....Mamicu reagiraj
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
16. rujna 2014. u 19:03
Van Basten  i zvanicno vise nije trener AZ,niti ce u buducnosti vise bit glavni trener kako sam kaze
razlog je da se ne moze nosit sa stresom i pritiskom,sto je i kulminirala smrt oca prije 2 mjeseca nakon cega je imao problema s otkucajima srca..2 zadnja tjedna nije vodio AZ,zamjenio ga je njegov pomocnik Pastoor,a sad ce Van Basten bit njegov pomocnik.kako kaze morao sam birati da li otic radit drugi posao ili ovdje bit pomocnik,ali kao glavni trener nikad vise
http://www.youtube.com/watch?v=YjGvycZdVmg

https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.903
16. rujna 2014. u 19:29
Pastoor

proljece u Slaviji, 15 puta je tijekom utakmice mijenjao taktiku, spasili su se od ispadanja u zadnjem kolu, a tip je nakon trece utakmice najavio da ce ostat u klubu samo do ljeta

puno previse pizdarija je napravio, a da bi se sve moglo opravdati nepoznavanjem jezika ili mentaliteta
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.903
16. rujna 2014. u 19:31
Van Basten zbog ozljeda prakticno prekinuo igracku karijeru s 27 godina, a sad trenersku zbog srca 
[uredio ian wright - 16. rujna 2014. u 19:31]
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
16. rujna 2014. u 19:53
tesko se je navic da ce jedan Van Basten sad bit pomocnik nekom tamo Pastooru
vodio je Oranje na EP 2008. s tri velike pobjede protiv Francuske,Italije i Rumunjske..s Heerenveenom je lani uzeo solidno 8.mjesto,mogao je otic vodit Milan,a sad ....

slicno je bilo kad su nedavno stavli Hiddinka za repku.svi su htjeli Ronalda Koemana za trenera.ali je vrh zelio Guusa i Koemana kao pomocnika,nakon cega bi Koeman kasnije sam bio trener,ali je ovaj odbio ulogu pomocnika
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.176
16. rujna 2014. u 21:49
Austria Slazburg nakon čudnog gubitka kvalifikacija opet po starom 9 utakmica 9 pobjeda u 3 austrijskoj ligi, novost je da je i Austria Klagenfurt krenila dobro nakon dugo vremena opet su prvi, i Steyr je tu u vrhu, mogao bi se jos koji dobar klub izvaditi iz te treće lige
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.294
17. rujna 2014. u 20:27
Ne mogu da vjerujem kako je brz..  Yedlin sinoc na finalu US Open Cup (btw Soundersi dobili 3;1 nakon produzetaka, cetvrti kup u zadnjih 6 godina):

http://www.101greatgoals.com/gvideos/tottenhams-deandre-yedlin-seattle-unbelievable-speed-to-make-last-ditch-tackle-in-us-open-cup-final-gif/




“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
cayman
cayman
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2010.
Poruka: 7.728
17. rujna 2014. u 21:51
Ne znam kud, pa ću tu...

Ratom napaćenu Ukrajinu šokirala je vijest o smrti jednog od najboljih nogometaša u njihovoj povijesti. U teškoj nesreći poginuo je 41-godišnji Andrej Gusin, bivši reprezentativac i trener.

Gusev je u karijeri sakupio 71 nastup za Ukrajinu, tijekom kojih je zabio devet golova. S Ukrajinom je i nastupio na SP-u 2006. godine, a bio je jedan od ključnih igrača legendarne generacije kijevskog Dinama koja je 1999. godine dogurala do polufinala Lige prvaka. 

Igračku karijeru je završio 2009. godine, a prošle sezone je bio pomoćni trener Anžija iz Mahačkale. Prije toga, vodio je drugu momčadi kijevskog Dinama. 

Gusin je stradao na trkalištu u blizini Kijeva, a nesreća se dogodila na treningu, prilikom ulaska u jedan od zavoja. Nesretni sportaš iza sebe je ostavio suprugu i troje djece.


RIP
[uredio cayman - 17. rujna 2014. u 21:51]
  • Najnovije
  • Najčitanije