Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 23.465
16. kolovoza 2015. u 18:16
E bome su izjednačili, Sturm nije iskoristio nekoliko dobrih kontri na početku drugog dijela, posljednjih pola sata Rapid dominira.
227398
allen
allen
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 54.923
eto ga..85min 2-2,Berić zabio oba gola...(igra samo zadnjih 25min)
opet se Rapid vratio

edit:ipak autogol a ne 2.gol berića

edit:kainz je ovo morao zabit za 2-3...ali uzasno primanje lopte....
16. kolovoza 2015. u 23:28
Benfica se do 74.min mučila protiv Estorila, a onda se otvorilo, 4 gola u zadnjih 15 min za konačnih 4-0.
17. kolovoza 2015. u 11:21
prica tjedna je otkaz treneru Viktorije Koubeku jucer popodne  ... znalo se da mu je pozicija klimava nakon kikserskog ispadanja iz LP, ali svejedno mi se cini da su u Plzenju ovaj put pretjerali. Ocito je da je Koubek izgubio dio svlacionice jer se posvadjao sa stoperom Prochazkom koji je tijekom tjedna stavljen na transfer-listu (600k € i nosi) i da je platio racun nevjerojatnim kiksevima i nesrecama: prvo izgube od Dukle golom 10 minuta prije kraja, pa odmah promase penal, pa onda prime dva gola u zadnjih 10 minuta i ispadnu od Maccabija, pa razbiju Slovacko doma, ali promase sijaset sansi i zavrsi samo 2:2 i na kraju u petak vode na poluvremenu 2:0 u Teplicama i onda u 90. minuti prime gol za 2:2. Ocito je da je koncentracija sasvim popustila

Koubek se branio time da se radi o krizi rezultata, a ne igre i mozda je u pravu, ali onaj debakl s Izraelcima je sam izazvao pretjerano opreznom taktikom cekajuci 0:0. Novi trener je Karel Krejci, inace dugogodisnji pomocnik Vrbe, a zadnjih godinu i pol je bio s Vrbom i u reprezentaciji. Ocito je da u Plzenju pokusavaju ozivjeti duh Vrbe, ali tesko je to...

prvo treba konacno napraviti smjenu generacija (Viktoria je izrazito stara momcad) i tu traziti "iskru" koja ce opet zapaliti svlacionicu, a u sklopu toga riskirati s dosad neisprobanim personalnim rjesenjima u cemu je objektivno velika prepreka njihov "Athletic Bilbao" stil: naime, oni ne dovode strance (Slovake nitko ne racuna kao strance) i jedini stranac u momcadi je Bosanac Mahmutovic koji je ionako vec godinama u Ceskoj, pa ni nije klasicni stranac... klub fura etnicki cistu politiku, transferi se svode na vracanje Ceha kojima je zapela karijera vani i skupo placanje domacih zvijezda, a mozda bi za manje love nasli boljih igraca po srednjojugoistocnoj Europi... dalje, Bilbao-politika se odnosi i na mjesto trenera: kad je Vrba preuzeo reprezentaciju, nudilo se mnostvo stranih trenera, njemackih strucnjaka i slicno (Viktoria ima vrlo dobar imidz u Europi), ali sve spekulacije je prekinuo glavni menadzer kluba Adolf Šadek kad je rekao da stranac nece trenirat Viktoriju. Izbor modernih progresivnih ceskih trenera je vrlo skucen i njihova imena se mogu nabrojat na tri prsta jedne ruke... Koubeka ima ko pljeve

oklada na Krejcija je cisto to: oklada s visokim ulogom i svi se nadaju da ce nekako proci. I boje se pomisliti sto ce biti ako ne uspije

4. kolo

Teplice - Viktoria 2:2 (9400)
Mlada Boleslav - Sparta 2:4 (5000 - rasprodano)

Asistenti:
Bartl (MBL) 2, Havlík (SLO) 2, Hrubý (SLA) 2, Magera (MBL) 2, Jurendić (DUK) 2, Pilík (PRI) 2, Krob (TEP) 2 itd.

17. kolovoza 2015. u 11:37

Banikovci su imali show u Zlinu: em ih je isfrustrirala ocajna igra njihovih ljubimaca, em ih je strahovito isprovocirao domaci golman, koji je u jednom srazu s Banikovim igracem trebao dobit crveni karton, izvukao se sa zutim i onda krenuo provocirat tribinu iza sebe. To je bio los potez, buduci da je tamo bilo nekoliko stotina banikovaca. Onda je izbio kaos: srusena je ograda, upalo se na teren s ciljem lincovat domaceg golmana, policija je suzavcem pokusavala smirit situaciju, letjele su tolice na teren, prekid je trajao 20 minuta

video vamo

Inace za Zlin igra decko iz Novigrada - Diego Zivulic. Na ovoj utakmici je imao nekakvu pred-asistenciju za gol Poznara i iznudio je crveni karton. Proslu(drugoligasku) sezonu je odigrao na dosta visokom nivou i to u konstantno igrajuci u prvoj postavi. Imao je nekakvu ponudu Sigme O. ali je ostao u Zlinu. Prve 3 utakmice ove sezone je ulazio sa klupe zbog nekakve sitne ozljede i evo zadnju utakmicu je odigrao 90 min.
Novigrad ove godine prati Synot ligu! Sportski pozdrav.

ian wright
ian wright
Moderator
17. kolovoza 2015. u 13:13
igra i neki Marko Jordan, koji je prije godinu dana doslovno pobjegao iz kluba, otisao u Istru i sad se vratio, te samouvjereno najavio da ce zabit bar 15 golova u ligi  ... za sad je skupio 3x8 minuta, ali svaki pocetak je tezak
17. kolovoza 2015. u 13:39
Nista od Jordana, gledao sam ga u Istri i osim nekakve brzine nema nista ali vidit cemo. Pored Zeleznika i Poznara sigurno ne moze igrat, mozda kao nekakvo krilo i da al napadac nikako. 15 golova ?