Ostale lige

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.365
23. siječnja 2019. u 08:26

zadnje poruke prijateljima

 

"I’m here on a plane that looks like it’s about to fall apart, and I’m going to Cardiff, crazy, tomorrow we already start, and in the afternoon we start training, boys, in my new team…"

 

"If in an hour and a half you have no news from me, I don’t know if they are going to send someone to look for me because they cannot find me, but you know … Dad, how scared am I!"

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
26. siječnja 2019. u 18:38

 

sinoc sam bio na derbiju kola Antwerpen-Standard..prvo sto me iznenadilo je da je tribina iza gola nestala..
 
na ulazu mi steward :kaze izvadi sve iz torbe(kisna oprema),ja mu kazem ''ajte vi'',on kaze da on ne smije zbog vlastite bezbjednosti..to prvi put cujem i vidim
atmosfera na Bosuilu fantasticna kao i uvijek,jos bolja kad dodje velik klub sa svojim navijacima i napuni gostujuci sektor do kraja,u ovom slucaju fanaticki Valonci..
vrijeme odlicno za ovo vrijeme godine,malo prohladno,mala sitna kisica.teren vrlo dobar..gledatelja 13.423
gosti s obiljezjima Valonije,domaci s Flamskim
Boloni i Preudhomme su dva trenera koja su Standardu donijela titulu prvaka.
 
http://media.voetbalbelgie.be/detail_long.144730_20190126_8689194575c4bf2c961d25.jpg
 
 
pred pocetak(kod 3:30 ) tekme pomahnitalo utrcava 40-ak maskiranih mazohista u skroz kompletna bijela odijela s ovim maskama,penje se na ogradu i pale oko 70-ak bengalki popraceno mocnim navijanjem te tribine i cijelog stadiona
koji su ovo sad mangupi?KKK4?ma ne moze bit,kad su Antwerpenovci zidovi
 
 
ova navijacka tribina je bas stara,engleska,cuje se prejako sa suprotne glavne tribine..valjda je zbog takve gradje,kad zagrmi je pravi pakao..
 
 
 
 
 
 
ovdje se dobro cuje: bengalke     tribina
 
 
Rouches bez prestanka pjevaju francuski stil
 
 
ovi stvarno dozivljaju tekme kao da je vise od nogometa
 
 
 
 
 
 
 
na terenu puno (bivsih)zvijezda:Bolat,Van Damme,Refaelov,Mbokani...kod gosta Ochoa,Carcela,Lestienne,Emond
Antwerp zovu i ; Standard A' ili 'Standard 2.0' jer ima cak 8 igraca koji su igrali za Rouches:
Mbokani, Bolat, Arslanagic, Opare, Van Damme, Jaadi(presao u Dinamo Bukurest), Yatabaré,Bolingi
 
1.poluvrijeme dosadno,bez sansi,akcija,trcalo se naprijed nazad.navijaci su briljirali ,pobijedili nogomet..
 
2.poluvrijeme druga prica ,i ocekivani spektakl za sladokusce.kak na tribinama tako i na terenu
Standard pogadja precku u 56.
u 62.minuti domaci zasluzuju penal,sudac pusta igru
igra se otvoreno,redaju se faulovi..u jednom takvom napadu odmah 15 sekundi nakon nedosudjenog penala Ze rusi Carcelu za drugi zuti karton,crveni
u 73.Standard zabija al sudac pokazuje zaledje..nakon par minuta uzima loptu Bolatu iz ruke i odjednom pokazuje na centar ,0-1
zaledja nije bilo
cinilo se da je gotovo,gosti su  mislili da je zec na raznju
Antwerp skuplja svu snagu ,nema sta izgubit ,ide prema naprijed..
 
u jednom odlicnom istrcavanju Bolata ala Neuer daleko od svoje polovice  sjece loptu ,slijede 3 dodavanja u akciji i odlicno uposljavanje Mbokania koji  hladnokrvno egzekutira kroz noge No.1 Mexica Ochoi ,za zasluzenih 1-1
 
 
 
 
 
 
na tekmi je bio i Mircea Lucescu selektor Turske,dosao gledat Bolata
 
 
 
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.566
27. siječnja 2019. u 15:15

Kakva ljepotica na De Kuijpu 67

 

Ajmo Feyenoord

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
dalmatinozd
dalmatinozd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 1.777
27. siječnja 2019. u 15:17

Brutalna utakmica

KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
27. siječnja 2019. u 15:32

Ajax u zadnju ligasku tekmu i pol primio 7 komada  .Amai!

 

za mjesec dana se ponovo sastaju u 1/2 finalu kupa

drugo 1/2 finale je AZ-Willem II

[uredio KORISNIK 007 - 27. siječnja 2019. u 15:55]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.566
27. siječnja 2019. u 16:15

Trpaaaaaj

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
27. siječnja 2019. u 16:15

Mogli bi samo u ovoj još 7 popit59

KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
27. siječnja 2019. u 16:19

prvi set dobio Feyenoord

e moji Ajaciedi,pa kako cete vi s Realom,a dobili ste u zadnje 2 u ligi 10 komada

https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.293
27. siječnja 2019. u 16:40

KORISNIK 007 je napisao/la:

prvi set dobio Feyenoord

e moji Ajaciedi,pa kako cete vi s Realom,a dobili ste u zadnje 2 u ligi 10 komada

Vidi cijeli citat


Meni to nije jasno. Svaki put kad gledam njihovu ligu, to ko da se ekipa skupi na malom nogometu. Ni taktike, ni obrane a opet u Evropi mnogo ozbiljnije to izgleda. Niko ih ne nabija. 

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
27. siječnja 2019. u 16:58

Seattle je napisao/la:

KORISNIK 007 je napisao/la:

prvi set dobio Feyenoord

e moji Ajaciedi,pa kako cete vi s Realom,a dobili ste u zadnje 2 u ligi 10 komada

Vidi cijeli citat


Meni to nije jasno. Svaki put kad gledam njihovu ligu, to ko da se ekipa skupi na malom nogometu. Ni taktike, ni obrane a opet u Evropi mnogo ozbiljnije to izgleda. Niko ih ne nabija. 

Vidi cijeli citat


 

mozda je i mentalitet 'lako cemo' napravio svoje..decki sad zive u oblacima,transferi su blizu,velika lova se vrti kad si uspjesan.trazi ih cijela Europa

Frenkie de Jong se vec vidi s Messijem u timu,potpisao je za 90 miljuna eura u Barci

De Ligt  ide prema PSG,navodno da ce tamo i Vd Beek

Dolberg ceka veliki klub

Ziyech je davno prevazisao ligu

[uredio KORISNIK 007 - 27. siječnja 2019. u 16:59]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije