Ostale lige

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.401
02. travnja 2019. u 16:37

ian wright je napisao/la:

Bohemians je u svemu retro, tako da osim kobasica imaju još samo mast na kruhu (samo u zimskim mjesecima). Doslovno mast na kruhu, ja nisam mogao vjerovat svojim očima kad sam prvi put vidio. Gore stave malo luka i posipaju mljevenom paprikom. Nekad gore stave i čvarke

nacionalno zimsko jelo

Vidi cijeli citat

na sjeveru HR ništa nepoznato, to su naši stari jeli, neki i danas, al je mast puno više na cijeni nego prije 50 godina

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.950
02. travnja 2019. u 16:39

ma znam, kod nas u Panoniji je to specijalitet. Ali nikad ne bih očekivao da se prodaje i na stadionu

Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
02. travnja 2019. u 16:39

Znam koga bi onda gura moj pok. dida da je bia iz Praga, samo šta bi on sigurno zamolia da mu po masti samo prospu malo šećera 4

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.12.2018.
Poruka: 892
02. travnja 2019. u 16:42

ian wright je napisao/la:

 

Bohemians je u svemu retro, tako da osim kobasica imaju još samo mast na kruhu (i to samo u zimskim mjesecima). Doslovno mast na kruhu, ja nisam mogao vjerovat svojim očima kad sam prvi put vidio. Gore stave malo luka i posipaju mljevenom paprikom. Nekad gore stave i čvarke

 

nacionalno zimsko jelo

 

Vidi cijeli citat


 

Nakon ovoga se može više popiti, iskusnjare su u Bohemiansu.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.401
02. travnja 2019. u 16:45

ian wright je napisao/la:

ma znam, kod nas u Panoniji je to specijalitet. Ali nikad ne bih očekivao da se prodaje i na stadionu

Vidi cijeli citat

aha, onda sam te krivo shvatio, ja mislio da se čudiš samom specijalitetu 4

 

definitivno ni ja ne bi prodavao to na tekmi, pogotovo ako si prvoligaš

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.950
02. travnja 2019. u 16:46

Bohemiansu je to dio imidža. Stadion iz '73, igra iz '73 i jelo iz '73

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.657
02. travnja 2019. u 20:28

Za neupućene, Ian priča o mesu iz tiblice, doduše ovdje samo slanini iz tiblice jer vidim da mesa nema. 

 

Tko dođe u Međimurje obavezno probat, ja ne jedem nikakve salame i prerađeno meso, a i meso generalno jako rijetko, ali tiblici se nikad ne može odoljeti! 30

I'm not mean, you're just a sissy.
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
02. travnja 2019. u 20:52

Leko igra opasnu igru.poker

izjavio je da je 'Odluku sam vec sam donio'(novinari su to shvatili kao da na ljeto odlazi),a da napravi pritisak na gazde,tako da mu Mannaert (lijevo) produzi ugovor

zadnje kolo playoffa je na dan kad  mu kcerke blizankinje Dora i Nora slave rodjendan

lani su mu nudlili novi ugovor kad je uzeo titulu,ali ju nije prihvatio ,da bi mu narasla cijena

onda je dosao slucaj Propere handen*(Ciste ruke) i jedan dan u zatvoru,gdje ga je kostalo imidza

nakon toga klub mu jos nije produzio ugovor,sto je Leku ucinilo nervoznim

ako uzme titulu ove sezone bice to prvi put u 41. godini da sami sebe naslijede kao prvaka i uzmu dvije titule za redom

zadnji put im je to uspjelo za vrijeme zlatne generacije 1976,1977 i 1978.,kad su igrali i finale Kupa Prvaka protiv Liverpoola

prvo mora u cevrtak skinut jos jedno veliko prokletstvo:pobijedit Anderlechta na Astrid parku nakon 29 54utakmica

zadnja pobjeda u Briselu im je 9.rujna 1998.,prije 2034 i pol godina

 

 

zadnjih 29:

 

24/02/19 PRL Anderlecht 2 - 2 Club Brugge
15/04/18 PRL Anderlecht 1 - 0 Club Brugge
05/11/17 PRL Anderlecht 0 - 0 Club Brugge
23/04/17 PRL Anderlecht 2 - 0 Club Brugge
30/11/14 PRL Anderlecht 2 - 2 Club Brugge
10/05/15 PRL Anderlecht 3 - 1 Club Brugge
25/10/15 PRL Anderlecht 3 - 1 Club Brugge
17/04/16 PRL Anderlecht 1 - 0 Club Brugge
11/12/16 PRL Anderlecht 0 - 0 Club Brugge
06/04/14 PRL Anderlecht 3 - 0 Club Brugge
26/01/14 PRL Anderlecht 2 - 0 Club Brugge
14/04/13 PRL Anderlecht 1 - 1 Club Brugge
11/11/12 PRL Anderlecht 6 - 1 Club Brugge
06/05/12 PRL Anderlecht 1 - 1 Club Brugge
15/01/12 PRL Anderlecht 3 - 0 Club Brugge
01/05/11 PRL Anderlecht 0 - 0 Club Brugge
07/11/10 PRL Anderlecht 2 - 2 Club Brugge
03/04/10 PRL Anderlecht 2 - 2 Club Brugge
03/02/10 PRL Anderlecht 3 - 2 Club Brugge
12/04/09 PRL Anderlecht 1 - 0 Club Brugge
03/05/08 PRL Anderlecht 2 - 0 Club Brugge
27/08/06 PRL Anderlecht 1 - 0 Club Brugge
23/10/05 PRL Anderlecht 2 - 2 Club Brugge
11/12/04 PRL Anderlecht 2 - 1 Club Brugge
05/10/03 PRL Anderlecht 1 - 1 Club Brugge
23/03/03 PRL Anderlecht 5 - 1 Club Brugge
21/12/01 PRL Anderlecht 1 - 0 Club Brugge
01/12/00 PRL Anderlecht 2 - 0 Club Brugge
06/02/00 PRL Anderlecht 1 - 1 Club Brugge

17 poraza,12 remija

 

zadnja pobjeda na Astridparku:

09/09/98 PRL Anderlecht 2 - 3 Club Brugge

 

 

https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/4ad4627c-a02f-476b-95ff-9f29093b8f1d.png

 

 

https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.950
02. travnja 2019. u 21:27

isto mi se čini da Leko ide ća

 

pitanje je samo kuda? Kuda idu uspješni treneri iz belgijske lige?

 

padaju mi na pamet samo atenski i istanbulski blizanci 5

Rukometas39
Rukometas39
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 16.11.2014.
Poruka: 45
02. travnja 2019. u 21:55

Championship??

COYG
  • Najnovije
  • Najčitanije