Ostale lige

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.785
05. prosinca 2021. u 21:49

kojom golcinom Renato Augusto poslao Gremio u Serie B....

Lomax
Lomax
Mali dioničar
Pristupio: 16.12.2009.
Poruka: 5.899
05. prosinca 2021. u 22:02

gdje je nestao onaj Korisnik s izvještajima iz Belgije?

vidim suvereno je na čelu USG. Odakle sad oni ovoliko jaki?

tu negdje je Antwerp koji se iz godine u godinu diže ali opet ni blizu ovakvog instant uspjeha....

I noga u guzicu je korak naprijed.1.SNL 2017./2018.Turnir prvaka SNL 2018.
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.186
05. prosinca 2021. u 22:56

Lomax je napisao/la:

gdje je nestao onaj Korisnik s izvještajima iz Belgije?

vidim suvereno je na čelu USG. Odakle sad oni ovoliko jaki?

tu negdje je Antwerp koji se iz godine u godinu diže ali opet ni blizu ovakvog instant uspjeha....

Vidi cijeli citat


bili u 2 ligi 40 godina prije toga bili jedan od jačih klubova u Belgiji uzeli ih kraljevi kladionica doveli igrače koje biraju svojim neki skautingom i pogodili

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
06. prosinca 2021. u 01:05

Gazda Brightona je kupija USG. Ali i dalje strašno impresivan start

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
06. prosinca 2021. u 10:48

Dinamo Moskva na 2 boda od Zenita

 

Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.186
06. prosinca 2021. u 12:22

alkatraz je napisao/la:

Dinamo Moskva na 2 boda od Zenita

 

Vidi cijeli citat


a kad su igrali 2 ligu nista normalno )) neznam kad su ispali u 2 ligu u povijesti treba vidit ... osim prije par godina 

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
06. prosinca 2021. u 16:24

Split1912 je napisao/la:

alkatraz je napisao/la:

Dinamo Moskva na 2 boda od Zenita

 

Vidi cijeli citat


a kad su igrali 2 ligu nista normalno )) neznam kad su ispali u 2 ligu u povijesti treba vidit ... osim prije par godina 

Vidi cijeli citat


Dinamo (srpsko ime to) Moskva je jedini klub koji je sve sezone igrao u prvoj sovjetskoj ligi.

 

Sezona 2016/17. je jedina drugoligaška u povijesti.

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
06. prosinca 2021. u 18:51

Barem da izbore kvalifikacije za ligu prvaka, malo za promjenu z ruske lige

imaju odličan stadion VTB arena, koja ima i dvoranu za hokej

VTB Arena - Dynamo Central Stadium | Lanik

The Stadium VTB Arena - Central Stadium Dynamo Named after L. Yashin  Editorial Stock Photo - Image of moscow, building: 159410058

VTB Arena Russia – euroclima

 

romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
06. prosinca 2021. u 19:45

Tajkuna gazdu također. Nije ni Krasnodar za bacit

 

 

 

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.785
06. prosinca 2021. u 19:52

strasan kompleks...jos da je tu kosarkaska dvorana ufff

  • Najnovije
  • Najčitanije