Ostale lige

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.556
25. travnja 2026. u 21:13

Nije mi jasno kako možete simpatizirati Levski i Bugare općenito. Bio sam tamo 2006., na stadionu Levskog, kvale za SP, i sjećam se suradnje (zajedničkog navijanja) domaćih s Grobarima i velikog transparenta Ovčara na ćirilici. 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.566
25. travnja 2026. u 21:28

Koliko znam, navijaci Levskog su bili u dobrim odnosima s BBB-ima (bili su prije 10-ak godina, ne znam jesu li i dalje). 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.026
25. travnja 2026. u 21:31

makedonija vs rabotncki 2 - 1

 

rekao sam split da ispadaju.

Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1
Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.317
25. travnja 2026. u 21:43

Al Ahli osvojio azijsku ligu prvaka protiv japanske Machide golom u produzetku nakon sto su bili s igracem manje (opalio neki lik glava o glavu lika u bradu i nakon crvenog svasta poletjelo sa stadiona, tko bi rekao da toga ima u Saudijskoj Arabiji).

[uredio Vince Carter 15 - 25. travnja 2026. u 21:51]
Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.135
25. travnja 2026. u 21:50

provincijalac je napisao/la:

Nije mi jasno kako možete simpatizirati Levski i Bugare općenito. Bio sam tamo 2006., na stadionu Levskog, kvale za SP, i sjećam se suradnje (zajedničkog navijanja) domaćih s Grobarima i velikog transparenta Ovčara na ćirilici. 

Vidi cijeli citat

Rasprava o prekidu dominacije Ludogoreca =/ simpatiziranje Levskog i Bugara

Majstor smora
HerojUlice25
HerojUlice25
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.04.2026.
Poruka: 763
25. travnja 2026. u 21:53

Ajdemo maziti pse lutalice pune bijesnoće

[uredio HerojUlice25 - 04. lipnja 2026. u 17:58]
Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
25. travnja 2026. u 22:24

i OFI osvojio kup, pobjeda 3:2 nakon produžetaka, po drugi put su osvojili kup, prvi put su osvojili 1987., a ovo je prvi put nakon 2007. da je netko van velike četvorke (Olympiakos, PAOK, AEK, Panathinaikos) došao do naslova u kupu, tad je Larissa slavila protiv PAO-a 2:1

Krizmanić odigrao cijelu utakmicu za OFI, Ivanušec nije ušao sa klupe za PAOK

[uredio Jackman1996 - 25. travnja 2026. u 22:31]
SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.135
26. travnja 2026. u 05:55

Grci su sad na dobrom putu da imaju 5 ekipa u skupinama. Prvak ima osigurano barem EL, OFI ima osiguran barem KL, doprvak ima 2 padobrana, trećeplasirani ima padobran i nositelj je u svim pretkolima, a PAO je također nositelj u svim pretkolima.

FMD

Majstor smora
frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.408
26. travnja 2026. u 10:07

Velika stvar je ovaj prekid dominacije Ludogoretsa, baš su oni podbacili

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.891
26. travnja 2026. u 12:35

posljednje 30. kolo

 

Slovacko - Dukla 1:2 (4580)

Slavia - Sigma 2:1 (18608 - 96% kapaciteta)

Jablonec - Liberec 1:2 (5250 - 92% kapaciteta)

Bohemians - Sparta 2:0 (6219 - 99% kapaciteta)

Pardubice - Zlin 3:1 (2283)

Banik - Viktoria 0:1 (7094)

Teplice - Hradec 0:1 (3054)

Karvina - Boleslav 0:3 (1418)

 

 

prvi dio prvenstva je gotov, pa slijedi doigravanje s podjelom u tri završne skupine:

Liga za prvaka u pet kola za top 6

Liga za opstanak u pet kola za donjih 6

Liga za ništa, dva polufinala na dvije utakmice, pa finale za srednju četvorku

 

Slavia je bila dosta nervozna nakon dvije ne-pobjede u posljednja dva kola i da je Sparta jučer osvojila tri boda u Doličeku, još bi bilo nekakve nade za napetu borbu za prvo mjesto

ovako smo sve na istom kao zadnjih pola godine jer je otprilike toliko dugo jasno da će Slavia obranit naslov

ključan trenutak u Doličeku je bio rani crveni karton Spartinog igrača. Nakon toga joj se igra raspala, a Klokani su vrlo strpljivo i precizno stezali obruč oko gostujućeg gola

Bohemians se ovom pobjedom u posljednji trenutak ugurao u srednju četvorku Lige za ništa, čime je u očima kluba, uprave i većine navijača ispunjen glavni cilj svake sezone - ne borit se za opstanak

 

u srednju četvorku se nije uspjela ugurat Sigma, koja je investirala ogroman novac i koju je koštala duga europska sezona na koju nije navikla. Pardubice su tu kao netko tko se uspio stabilizirati nakon teškog početka, a Karvina je u tendenciji pada nakon odlične jeseni + prvi su na udaru korupcijskog skandala potkupljivanja sudaca i čini se da bi u novu sezonu mogli s ogromnim minusom u bodovima

neće ih direktno izbaciti iz lige, ali će im udijelit kaznu tipa -30 bodova, tako da odmah bude jasno da ispadaju sljedeće sezone

šlag na sve je da su u finalu kupa, pa ako osvoje, igrat će Europu i u isto vrijeme biti osuđeni na ispadanje iz lige

 

 

u TOP 6 je sve jasno za prva dva mjesta. Viktoria i Jablonec će se tući za treće mjesto, a Hradec je tamo da ni ne zna kako je tamo dospio. Liberec je ušao u sezonu s velikim ambicijama, trenutno je vrlo daleko od Europe, a trener Radoslav Kovač je na rubu otkaza, iako ispunjava sve parametre uspješnog trenera u očima podcastera: "lijep+visok+plav+Čeh+moderan+progresivan+laptopaš" 

za razliku od recimo trenera Bohemiansa Veselog, kojeg nitko od pundita ne voli, a jasno je i zašto:

Kovač

 

Vesely

 

netko zloban bi mogao zaključit da odmah po treneru vidiš tko tu trenira ambiciozni klub koji tu i tamo ima neke trofeje, smišlja moderne strategije, nakrcao se analitičarima, razmišlja o modernom marketingu i tko je klub koji živi u 1980-tima, stadion ima iz sedamdesetih, marketing se svodi na plakate u pivnicama 500 metara oko stadiona, sve online je sumnjivo i sve je toliko retro da svaki stranac koji dođe u Prag se automatski zaljubi u klub jer to je nogomet kakav je bio kada ga je počeo pratiti

 

 

na samo dno je jučer pao Banik. Odmah je smijenjen trener, tako da će ostanak u prvoj ligi pokušati ostvariti četvrti trener ove sezone

trener Smetana (kojeg hajdukovci dobro znaju jer je vodio Žumberak u vrijeme međusobnog susreta preklani) ni kao treći trener na klupi Banika nije uspio preokrenuti tijek ove katastrofalne sezone. Pravo je čudo da Banik troši 10-12 miljona eura godišnje na to da bude zadnji. Jučer je bilo nepunih 8000 u Ostravi, što znači da je bojkot navijača nezadovoljnih rezultatom i vođenjem kluba poprimio već ozbiljne razmjere. Cijelu sezonu se mislilo ma sad ćemo mi krenut, previše smo dobri da bi ispali, samo da povežemo dvije pobjede i eto nas, ali sada je već ozbiljna panika. Možda je i prekasno

 

u trokutu Dukla-Banik-Slovacko će se tražit tko će izravno ispasti iz lige, a koja dva kluba će u doigravanja s dva drugoligaša. I molit će se usrdno da to ne bude baš Art Is Brno

[uredio ian wright - 26. travnja 2026. u 12:51]
  • Najnovije
  • Najčitanije