DayVee je napisao/la:
Mi nemamo desnog beka ni na vidiku, ni među mladima ni u klubovima.
Pa kako to? Pa 80% igrača su dešnjaci, možeš od svakog malo bržeg i motoričnijeg dešnjaka pokušati stvarati beka.
Portugal ima prave bkeove mi nemamo. Naši tromi od 185+ cm ne mogu pratiti njihove eksplozivne i vižljaste. Bez defenzivnog veznog ni jedan duel ne možemo dobit. Vlašić, Kova i Pašalić ne mogu zajedno.
Mi igramo individualnu improvizaciju, dok Portugal ima jasnu šablonu igre, utrčavaja iz leđa, pridodavnja bekova, i mijenjanja mjesta koje sprovode svi, bez obzira tko igra u postavi.
evo ti primjer jednoga daviesa iz bayerna lik je krilo brz ko metak i sada je odlican lijevi bek iako ima dosta slabosti u defenzivi ali to trkacki i brzinom nadoknadjuje i uz to je jos mlad a iskustvom ce postati jos bolji igrac