Top 4 napad stvarno optimisticno.
Sesko totalno nedokazan za Premier ligu. Ishajpaniji dosta nego Hojlund i Zirkzee, no pitanje kakav ce se pokazat. U Bundesligi nije radia neku razliku veliku.
Cunha je dobar igrac, no nije pravo lijevo krilo, vise neki hibrid povucene spice/desetke. Navika radit sta oce na terenu bez velike obvezne igre. Reklo bi se ofenzivniji Bruno.
Mbuemo izgleda kao najozbiljniji igrac definitivno. Radi u oba smjera. No opet s jednom bas pravom sezonom u sredjenom okruzenju bez pritiska. Tek ga treba vidit u Unitedu.
Vidit cemo. Ogromna ulaganja, a meni i dalje se cini da je sredina bila najveci problem Uniteda, a ne napad. Sad ce vec biti nekakva ocekivanja od Amorima.