Pristupio: 06.04.2022.
Poruka: 192
02. studenog 2022. u 12:34

narada108 je napisao/la:

de mi molim neko objasni...vidim da su se nasi prvoligasi dosta namucili danas protiv nizeligasa...hocu skuzit gdje igraju ti klubovi...i onda realiziram da je ocito doslo do nekih promjena od ove sezone...npr. prvak 3.HNL istok Vukovar '91 je usao u Prvu NL..e sad ...da li su svi ostale ekipe (osim prvoplasiranih) usli u 2. NL (koja je novoformirana?) ?..ii..zasto je uopce doslo do tih promjena? Papuk Orahovica bi prema tome trebao bit cetveroligas, je l da?

Vidi cijeli citat

Vukovar je kao pobjednik kvalifikacija postao drugoligaš i član 2.HNL koja se od ove sezone naziva 1.NL.

Ustrojena je nova jedinstvena nacionalna treća liga koja se naziva 2.NL. U nju su ušla 3 prošlogodišnja drugoligaša Sesvete, Osijek II i Opatija + 13 prošlogodišnjih trećeligaša koji su time zadržali treći rang natjecanja, dok su skoro svi ostali prošlogodišnji trećeligaši ove godine postali četvrtoligaši.

Dosadašnji trećeligaši koji nisu izborili ulazak u jedinstvenu treću ligu su postali četvrtoligaši iako se te lige nazivaju 3.NL, a igraju se po skupinama centar, istok, jug,sjever i zapad.

04. studenog 2022. u 14:32

Jel ovaj kanal tek nedavno zaživio ili ga nije niti bilo?
Ajd bar par kola ima za nadoknaditi

SEMPER CONTRA BARCA !!!Čekam još samo Debu, Drlu, Bilog, Žileta, Cigu, Čokija i ekipu. Ako ni to ne upali - onda sam OUT!
anga98
anga98
Pristupio: 12.06.2019.
Poruka: 811
06. studenog 2022. u 10:34

Cibalia i Hrvatski Dragovoljac po kiši i natopljenom terenu odigrali su jednu korektnu utakmicu. Istina, nije to bila neka ljepotica od utakmice, ali bilo je prilika. U prvom poluvremenu Cibalia je apsolutno dominirala, imala loptu i plela mrežu oko gola Dragovoljca, ali bez većih prilika sve do 31. minute kada se nakon jednog kornera lopta prenosi na drugu stativu, a tamo ju je dočekao Bubnjar i zabio za 1:0. Na kraju poluvremena prvi puta su se vidjeli i gosti, no greda i Kovačević spašavaju Cibaliju, ali i vidjeli smo proteste Vinkovčana zbog nedosuđenog penala nakon jedne sumnjive situacije. Drugo poluvrijeme bilo je slabijeg intenziteta. Umjesto da Cibalia preko Dogan povede 2:0, nakon promašaja uslijedila je kontra gostiju koju završava Zdunić za 1:1. Međutim, 2 minute kasnije sudac dosuđuje penal za Cibaliju. Iznudio ga je Dogan, a penal je realizirao Diyoke. Zagrepčani su protestirali, no u ovoj dvojbenoj situaciji sudac Melnjak se oglasio, što nije bilo slučaj u prvom dijelu utakmice. Cibaliju sada idućeg vikenda očekuje derbi s Rudešom, a nakon toga u županijskom derbiju dočekuje Vukovar 1991.

mojacibalia
mojacibalia
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.009
06. studenog 2022. u 11:57

anga98 je napisao/la:

Drugo poluvrijeme Cibalia igrala pod ručnom, umjesto da još jedan zabije u prvom poluvremenu i riješi sve. Ovako zahvaljujući penalu izbjegli scenarij 3 domaće utakmice - 3 boda. Dobro je prošlo kako je moglo, realno.

vojnik_kluba1989
Pristupio: 27.02.2021.
Poruka: 175
11. studenog 2022. u 16:17

Veliki derbi sutra. Rudeš dočekuje Cibaliju.

Maxsport1 od 13:00 sati

Na rudešovom profilu stoji i da ide uvodna emisija pola sata prije.

Kakve su prognoze?

STO%
STO%
Pristupio: 29.01.2007.
Poruka: 678
12. studenog 2022. u 14:56

Vi koji pratite Rudeš, možete li procijeniti kako bi prošli u elitnoj? Su bolji od Gorice?

Poruka: 175
12. studenog 2022. u 14:58

STO% je napisao/la:

Besmisleno pitanje. Niti su osigurali promociju niti mozemo znati koliki bi budžet imali za izgradnju momčadi.

Da su broj 1 u drugom rangu i jedini pravi kandidat, nema dileme.

Inače su stabilni i imaju siguran dotok financija.

12. studenog 2022. u 15:40

To sudac kolje Jaruna? 7 žutih, 2 crvena i 3 penala u drugom poluvremenu nakon šta su vodili 0:3 u prvom