Željan dokazivanja
Pristupio: 01.07.2015.
Poruka: 141
12. studenog 2022. u 16:22

Kao gospodski klub, dva pedera vode klub, ubili Jarun, 3 penala, 2 crvena, kontrolor Vučemilović, dva auta mu zapalili, ovo je nevideno kaje napravio glavni sudac, okorjeli  katolik  Titlić, jel mirno spavaš Titliću, Bruno Mariću jel ti mirno spavaš . Svaka cast, ali sad smo još jači. Bruno Marić priča izbacit ćd Jarun iz Lige, e nečete ni ti Bruno Marić, ni ti Svilokosu Vladu. Zapamtite smeča

knjiskimoljac
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 880
12. studenog 2022. u 23:33

Rudeš apsolutni pobjednik ovog kola. Dobili Cibaliju, Vukovar i Dugopolje remizirali, Solin izgubio. Kao naručeno.

18. studenog 2022. u 17:01

Solin okrenija u Kustošiji sa 1:2 na 3:2 u sudačkoj nadoknadi i zasija na drugo misto a Kustošija je vodila 2:0. Očito zanimljiva utakmica

19. studenog 2022. u 14:40

Koje uživanje u subotnjem popodnevu uz vaterpolo u Zmijavcima. Svaka čast igračima i jedne i druge momčadi, iskreno se nadam da se nittko neće ozlijediti u ovom cirkusu.

19. studenog 2022. u 15:58

Kod Cibalije opet ista priča, povedeš s dva gola u razmaku od minute i povučeš se, Vukovar zabio u zadnjim sekundama. S druge strane Vukovar igrao pola sata pa prepustio Cibaliji teren, do zadnjih 15 minuta. Radotić krenuo s jednim napadačem u Vinkovcima kao da mu je došao Dinamo, a ne da hvata zaostatak za Rudešom.

Poruka: 336
19. studenog 2022. u 23:56

U Bijelom Brdu loša utakmica.Razina 2.županijske lige.Katastrofa,bez udaraca na gol.Neznaš ko je  bio slabiji  na terenu,Bsk ili Orijent.Totalni antinogomet.