vamos real je napisao/la:
Jučer bio na tekmi Jarun - Kustošija 2:1, zaslužena pobjeda Jaruna, bili su puno bolji, a i morali su biti jer suđenje kakvo su imali doma je strašno i tu se ne može govoriti o slabom danu suca, nego je bilo očito da sudac namjerno želi oštetiti domaću momčad. Nedosuđeni penal nakon čiste ruke, zatim start stopera Kustošije na Abramoviču , čisti crveni, koliko žutih Jarunu, a nisu praktički napravili pravi faul, faul na Raulu na 16 metara , a to su samo očigledni previdi suca Dadiča, cijelu tekmu je jako navlačio za Kustošiju i neznam kome se to Jarun tako jako zamjerio da ima takvo suđenje, ali svaka čast igračima i stožeru, jer trebalo je pobijediti ovakvu tekmu