El capitan je napisao/la:
Jednostavno ne. Kao što je Kagawa rekao, liga nam je sve jača. Imamo 4 kluba u 4om pretkolu EL-a. Zašto bi sada napravili korak unatrag?
Imamo 4 jaka kluba u ligi plus još bar 4 na koje se svatko može poskliznuti. Kvaliteta se zgušnjava. A i da zanemarimo sve izvan prvih 4 opet svaki od tih klubova ima godišnje 12 jakih ligaških utakmica i puno onih gdje nema opuštanja. Možemo samo ići gore.
Zašto odkantati dobar projekt?
Na zalost, stvari mogu ici i na gore. Neka zuzuli zakljuce da na nogometu samo gube i povuku se - rnk je gotov; hajduk je daleko od financijskih stabilnog kluba i jos uvijek je na vagi i ovisi o hrpi stvari. I eto, uz malo peha si za cas na dva hnl kluba