Schintor je napisao/la:
..nego ajd sto je krenulo pantelica ! sta je onom stankovicu u pm ...taj je poceo da igra kao lud dok u repki ni go racku! taj mi lik nikako nije jasan!
Vidi cijeli citat
On je u repki bio dobar samo na početku
2 gola protiv Koreje 1998 na svom debiju ,pred SP 1998
gol protiv Nemaca na SP 1998 na stadionu Lansa
gol u Zagrebu protiv Hrvatske
gol u Irskoj
Sve te zapažene igre je pružao dok su pored njega u repki bili Jugović,Jokanović,Piksi,Mijatović....
Isto tako i u Interu, ima kvalitetne saigrače pa stoga i pruža solidne partije(to važi i za Lacio)
naša sadašnja repka je što se kvaliteta tiče svetlosnim godinama udaljena od repke 1996-2000,ili Lacia 1998-2003 ili današnjeg Intera...da stvar bude još gora on je vođa danšnje repke,kapiten... uprkos tome što se najbolje snalazi kada deluje iz drugog plana...