Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
06. lipnja 2007. u 19:03
haha ..skinite ovo
http://download.kobajagrande.com/audio/jupiterijanac_fudbal.kobajagrande.com.mp3
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 19:04
poljaci bez ideje,a izaso im i kapiten.nisu imali vec 15 min sansu.prije ce biti da ce  armenija dati jos jeda.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:06
evo na avali prenos finska-belgija
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.01.2004.
Poruka: 2.093
06. lipnja 2007. u 19:10
Ovaj puta se poljaci nece izvuc. Ali kad sve ovo zbroji  to je noz sa dvi ostrice .Pa i vi morate Armenij, i Azerbedjanu u gosti,a docekat Kazakstan!. Jesteli sigurni u 9 bodova?!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 19:11
jos 5 minuta do kraja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. lipnja 2007. u 19:12
Nevjerovatno! Armenija vodi sa 1 na prema 0!? Ziasta danas se ne zna ko koga moze dobti?!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
06. lipnja 2007. u 19:12
Crni
 
Govoriš o Srbiji a to onda podrazumeva da ništa nije sigurno...Wink
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:13
Crni je napisao/la:
Ovaj puta se poljaci nece izvuc. Ali kad sve ovo zbroji  to je noz sa dvi ostrice .Pa i vi morate Armenij, i Azerbedjanu u gosti,a docekat Kazakstan!. Jesteli sigurni u 9 bodova?!
Vidi cijeli citat
 
pazi,prvi put kad smo pukli(scg) bilo je za neverovati(szerbejdzan),drugi put kad smo pukli-srbija kazahstan..nisam mogao sebi doci.Ako do sada nisu izvukli pouke ja ne znam kada ce.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
06. lipnja 2007. u 19:15
atheistRAP je napisao/la:
Crni je napisao/la:
Ovaj puta se poljaci nece izvuc. Ali kad sve ovo zbroji  to je noz sa dvi ostrice .Pa i vi morate Armenij, i Azerbedjanu u gosti,a docekat Kazakstan!. Jesteli sigurni u 9 bodova?!
Vidi cijeli citat
 
pazi,prvi put kad smo pukli(scg) bilo je za neverovati(szerbejdzan),drugi put kad smo pukli-srbija kazahstan..nisam mogao sebi doci.Ako do sada nisu izvukli pouke ja ne znam kada ce.
Vidi cijeli citat

Treca srecaTongueBig%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:16
kakva sansa za belgiju...jos samo oni x da odigraju i ovi zavrse 1:0 i na konju smo
  • Najnovije
  • Najčitanije