Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. lipnja 2007. u 19:19
Stani znaci ako ovako ostane Poljska ima 5 bodova vise od Srbije ali i dva meca vise? Sto znaci (ako je tako) Srbija ako dobije te dve zaostale utakmice onda ide sa jednim bodom ispred Poljaka! Nesto mi to previse dobro zvuci! Ispravite me ako grijesim.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 19:20
kraj utakmice poljaci pukli.armenija na kraju imala 2 stopostotne sanse,moglo je biti i 3 nula.bice jebano tamo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
06. lipnja 2007. u 19:21

Kakav je rez?Crko mi teletext!U VU oluja ba zajebava sliku?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:21
Vojislav je napisao/la:
Stani znaci ako ovako ostane Poljska ima 5 bodova vise od Srbije ali i dva meca vise? Sto znaci (ako je tako) Srbija ako dobije te dve zaostale utakmice onda ide sa jednim bodom ispred Poljaka! Nesto mi to previse dobro zvuci! Ispravite me ako grijesim.
Vidi cijeli citat
 
tacno takoBig%20smile
pobedimo li naredne dve belgija u belgiji,finska kuci..na konju smoBig%20smile
OOOOOOOoooooo volim te Srbijoooooooooo......
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:21
bato je napisao/la:
kraj utakmice poljaci pukli.armenija na kraju imala 2 stopostotne sanse,moglo je biti i 3 nula.bice jebano tamo
Vidi cijeli citat
 
hvala za live prenosBig%20smileClap
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 19:23
nema na cemu RAP
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
06. lipnja 2007. u 19:23
tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo..sad onaj rezulat iz finske dobija duplo na tezini...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:23
Pazi ovo,nadao sam se da ce biti x(odigrao na sportnetu),na kladionici igrao 2...ali ovakav poklon...Clap
A poklonu se u zube ne gledaBig%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
06. lipnja 2007. u 19:25
bato bato bato...ti si moje zlato....LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
06. lipnja 2007. u 19:26
E sada je sve opet u nasim rukama...Nadamse da necemo zasrati kako umemo
  • Najnovije
  • Najčitanije