Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:26
jumbo je napisao/la:
bato bato bato...ti si moje zlato....LOL
Vidi cijeli citat
LOLLOLLOL
Bato od sada si zaduzen da prenosis ove nase krvnike iz grupeBig%20smile
[uredio atheistRAP - 06. lipnja 2007. u 19:31]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 19:28
samo da znate da ce nam biti zajebano tamo.trcali su 94 minuta kao da je tek pocela utakmica,sta sam primetio jest da su svi mali.to bi bila nasa sansa.treba i reci da su poljaci losi bili ko mi protiv kasahstana.tek su poceli u 85 minuti da napadaju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
06. lipnja 2007. u 19:29
Aloooo koji je rez na kraju!!!!!Jermenija-Poljska!!!???Angry
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:30
Brate,ova Belgija super igra,nije mi jasno kako su ovako malo bodova sakupili...dobri su..samo Mpenzi treba sansi kao Kezmanu da bi dao gol.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 19:30
nema problema RAP.imam oko 6000 programa pa ce mi biti zadovoljstvo.jedini problem je neznam sta da  gledamBig%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:31
ladja je napisao/la:
Aloooo koji je rez na kraju!!!!!Jermenija-Poljska!!!???Angry
 
Vidi cijeli citat
1:0 za Jermene
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.10.2003.
Poruka: 313
06. lipnja 2007. u 19:32
ateista, ako imas vremena prenosi nam desavanja sa finska - belgija
zanima nas a nemamo dje da gledamo
marconato
marconato
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.05.2006.
Poruka: 2.377
06. lipnja 2007. u 19:32
Jooj Jermena mashina!LOL Ljudi nisu ni svjesni bili da su cijeli Srbija, RS, Portugal bili uz njih na ovom mechu! Big%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. lipnja 2007. u 19:33
atheistRAP je napisao/la:
Brate,ova Belgija super igra,nije mi jasno kako su ovako malo bodova sakupili...dobri su..samo Mpenzi treba sansi kao Kezmanu da bi dao gol.
Vidi cijeli citat
Mene je njih strah. Portugalci su ih samo svojim vanseriskim kvalitetima dobili. Gol Nania, slomio dva igraca. Gol Postige sut pod precku sa nekih 25 metara.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
06. lipnja 2007. u 19:33

hihihihihihih!!!!LOL

  • Najnovije
  • Najčitanije