Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:34
j**ote previse dobrih vesti ovih nedelja,od onog eurosonga do ovih ludih tenisera i teniserki,fudbalera,zakljucno sa pozitivnim izvestajem karle del ponteLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
06. lipnja 2007. u 19:34
hvala braci jermenima,lepo sam rekao da njihovoj himni ne treba zvizdati
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 19:35

sova prekinula utakmicu na kratko u finskojBig%20smile

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:35
crnogorac je napisao/la:
ateista, ako imas vremena prenosi nam desavanja sa finska - belgija
zanima nas a nemamo dje da gledamo
Vidi cijeli citat
 
belgija imala dve dobre sanse,finska jednu,igra se dosta otvoreno.taktika trci i pucaj sa NBA se preselila na fudbal.stadion pun,a mec posmatra i neka pticurina,tacnije sovaLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 19:36
sjela na precku i briga je.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:36
opusteno sova blene sta se svi dernjajuLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
06. lipnja 2007. u 19:36
To i ja mislim.Utakmica protiv Belgije će biti odlučujuća i najteža a ne s Poljskom...Belgijanci uopšte nisu loša ekipa(ako se setimo u BG smo imali dosta sreće što je završilo 1-0).A protiv Srbije će biti extra napaljeni i motivisani da nam vrate za prošle kvalifikacije.
 
Ako tu utakmicu dobijemo....nema zime j**o onda Portugal.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:37
ulazi u sesnajsterac iiiiiii......nistaaaaaaLOL
hahaha,ovo jos nisam videoLOL
al ih izjebala,otisla sa jedne na drugu preckuLOLLOLLOL
[uredio atheistRAP - 06. lipnja 2007. u 19:38]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
06. lipnja 2007. u 19:37
e odoh sad da gledam portugal..protiv koga igra neznam samo..hahah
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.02.2007.
Poruka: 62
06. lipnja 2007. u 19:41

Opet dokaz da protiv Armenie,Kazakhstana i Azerbaijana nema zagarantovanih bodova pogotovo na gostovanjima,znaci mora se odigrati sa 101% da bi se uzeli bodovi...ovo je odlican rezultat za Srbiju jer sad Poljaci imaju 5 bodova ali i 2 utakmice vise a svi znamo da zadnju gostuju na Marakani...znaci sve je na Srbiji...mislim da su kljucne utakmice nase reprezentacije u gostima protiv Armenie i Azerbaijana(tu kad bi uzeli svih 6 bodova bili bi korak do plasmana) i naravno na "Mari" protiv Poljaka s kojim cemo se do poslednjeg kola "klati" za tu 2 poziciju koja vodi na EP...trenutno se igra utakmica izmedju Finske i Belgije i tu bi nam najvise odgovarao X jer bi se onda i definitivno i jedni i drugi izbacili iz utrke za EP i Srbija bi ostala usredotocena samo na Poljake(Portugal ce sigurno biti prvi jer nece kiksati protiv ovih "malih" repr.)...uglavnom Srbija ne zavisi od drugih sto je najjvaznije!!!

Inace pozdrav svima ja sam novi kolac :))) Sinisa iz Banjaluke
  • Najnovije
  • Najčitanije