Drogba, čekaj me, stižem
M. M., 8. jun 2007
PREKO
Berlina do Čelsija! Ovako bi mogla uskoro da glasi nova fudbalska priča
Marka Pantelića (29) golgetera Herte. Čuveni Žoze Murinjo, menadžer
"plavaca", uputio je zvaničnu ponudu od četiri miliona evra za usluge
našeg reprezentativca.
- Znam da su me Englezi pratili u pojedinim
utakmicama Bundeslige i eventualni prelazak u Čelsi bio bi vrhunac moje
karijere. Ipak, treba biti strpljiv, ovo je početak "priče" - jasan je
Pantelić, koji odmor provodi u Beogradu.
Pošto ispunjava sve uslove
za dobijanje radne dozvole u Engleskoj (odigrao preko 75 odsto utakmica
za reprezentaciju u prošloj sezoni) ostaje samo da dva kluba realizuju
transfer.
- Pita se Herta, tu nema
dileme, pošto imam ugovor. Sve sam prepustio klubu i mom menadžeru, pa
mi samo preostaje da sačekam konačan rasplet.
Naš as bi, po planu Murinja, trebalo da bude adut u predstojećoj sezoni sa Drogbom, Ševčenkom i Pizarom.
-
Kada budem potpisao ugovor, onda možemo da pričamo o novim planovima i
eventualnom tandemu Drogba - Pantelić. Za sada je rano, pošto prelazni
rok traje do 31. avgusta - rekao je na kraju reprezentativac Srbije.