Reprezentacija Srbije

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
08. lipnja 2007. u 14:27
Dejan NS je napisao/la:
NYC je napisao/la:
Panta u Čelziju??????? Sad mi je lakše; naime, ako je ovo istina, onda ispada da mi, ipak, nismo najveći papci na svetu. Ima i većih - recimo, J. Mourinho! 
 
P.S. Pa zar Portugalac nije ništa naučio iz epizode, "Kežman"???
Vidi cijeli citat

Profo,
kako to misliš da Portugalac nije naučio ništa iz "epizode Kežman"???
Pa Mateja je imao super učinak obzirom na njegovu minutažu tamo.....zar ne?Mislim da je on imao sasvim pristojnu sezonu tada u Chelseau.
Šta tek onda reći za ovogodišnji Shevin ili Ballakov učinak?
...
Inače ne verujem u Pantin odlazak tamo, pogotovo imajući u vidu da su već kupili odličnog Pizarra iz Bayerna, ali sam 1000% siguran da se Panta (u slučaju da ipak tamo završi) sigurno ne bi obrukao (kao ni Kežman svojevremeno) i sigurno bi imao bolji učinak od "tamonekih" WrightPhillipsa, Kaloua i ostalih skupoplaćenih "nazovisupertalenata"...

Vidi cijeli citat
 
Očigledeno da nisam pomno pratio Kežmanovu sezonu u Челскију. Dobro, kakav je konkretno bio njegov učinak (koliko utakmica/golova)? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
08. lipnja 2007. u 14:29
marconato je napisao/la:

Vojislav je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Svaka cast za Lazovica i Kolarova!Clap Super i za reprezentaciju!Wink Ovo za Pantelica LOL Jest da sam cigan i da gotivim Pantelu, al' sto je previse, previse je...Big%20smileLOL
Vidi cijeli citat

Znaci ti si Rom?
Vidi cijeli citat
Kakav Rom brate !?Big%20smileLOLCigan sam u smislu da navijam za Zvezdu !Wink
Vidi cijeli citat


ako smeta tvome ocu ako kaze kako greshish...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
08. lipnja 2007. u 15:15
NYC je napisao/la:
Dejan NS je napisao/la:
NYC je napisao/la:
Panta u Čelziju??????? Sad mi je lakše; naime, ako je ovo istina, onda ispada da mi, ipak, nismo najveći papci na svetu. Ima i većih - recimo, J. Mourinho! 
 
P.S. Pa zar Portugalac nije ništa naučio iz epizode, "Kežman"???
Vidi cijeli citat

Profo,
kako to misliš da Portugalac nije naučio ništa iz "epizode Kežman"???
Pa Mateja je imao super učinak obzirom na njegovu minutažu tamo.....zar ne?Mislim da je on imao sasvim pristojnu sezonu tada u Chelseau.
Šta tek onda reći za ovogodišnji Shevin ili Ballakov učinak?
...
Inače ne verujem u Pantin odlazak tamo, pogotovo imajući u vidu da su već kupili odličnog Pizarra iz Bayerna, ali sam 1000% siguran da se Panta (u slučaju da ipak tamo završi) sigurno ne bi obrukao (kao ni Kežman svojevremeno) i sigurno bi imao bolji učinak od "tamonekih" WrightPhillipsa, Kaloua i ostalih skupoplaćenih "nazovisupertalenata"...

Vidi cijeli citat
 
Očigledeno da nisam pomno pratio Kežmanovu sezonu u Челскију. Dobro, kakav je konkretno bio njegov učinak (koliko utakmica/golova)? 
Vidi cijeli citat
Ma bio je ocajan, kraj price. Golgeter moj djoka!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
08. lipnja 2007. u 15:42
vojo i kezman se ne podnoseLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
08. lipnja 2007. u 21:33
d je napisao/la:
vojo i kezman se ne podnoseLOL
Vidi cijeli citat


ko ti je bre vojo..??
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
08. lipnja 2007. u 22:08
jumbo je napisao/la:
d je napisao/la:
vojo i kezman se ne podnoseLOL
Vidi cijeli citat


ko ti je bre vojo..??
Vidi cijeli citat

VojislavBig%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
08. lipnja 2007. u 22:15
andrija Nis je napisao/la:
jumbo je napisao/la:
d je napisao/la:
vojo i kezman se ne podnoseLOL
Vidi cijeli citat


ko ti je bre vojo..??
Vidi cijeli citat

VojislavBig%20smile
Vidi cijeli citat


aaaaaaaaaahaaaaaaa...nash vojo..LOL
undying
undying
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.11.2005.
Poruka: 14.023
08. lipnja 2007. u 22:18
marconato
Željan dokazivanja
Željan%20dokazivanja
Avatar

Joined: 18.Svibanj.2006
Online Status: Online
Posts: 174
Quote marconato Replybullet Posted: Today at 21:29
Jedno pitanje? Koliko ukupno Hrvatskih igraca igra u Engleskoj, Spaniji i Francuskoj, kad smo vec kod igraca!?? Pitam jer su to ipak lige petice?Wink
IP IP Logged
 
 
 
 
otkud znam ? sta si time htio reci ?
[uredio undying - 08. lipnja 2007. u 22:19]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
08. lipnja 2007. u 22:19
Unde BRE, sto nas plasis sa ovom slikom?Big%20smile
undying
undying
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.11.2005.
Poruka: 14.023
08. lipnja 2007. u 22:21
moram malo, bas me zanima sta ce taj djecak marconato odgovoriti
 
 
 
  • Najnovije
  • Najčitanije