Dejan NS je napisao/la:
NYC je napisao/la:
Panta u Čelziju??????? Sad mi je lakše; naime, ako je ovo istina, onda ispada da mi, ipak, nismo najveći papci na svetu. Ima i većih - recimo, J. Mourinho!
P.S. Pa zar Portugalac nije ništa naučio iz epizode, "Kežman"???
Vidi cijeli citat
Profo,
kako to misliš da Portugalac nije naučio ništa iz "epizode Kežman"???
Pa Mateja je imao super učinak obzirom na njegovu minutažu tamo.....zar ne?Mislim da je on imao sasvim pristojnu sezonu tada u Chelseau.
Šta tek onda reći za ovogodišnji Shevin ili Ballakov učinak?
...
Inače ne verujem u Pantin odlazak tamo, pogotovo imajući u vidu da su već kupili odličnog Pizarra iz Bayerna, ali sam 1000% siguran da se Panta (u slučaju da ipak tamo završi) sigurno ne bi obrukao (kao ni Kežman svojevremeno) i sigurno bi imao bolji učinak od "tamonekih" WrightPhillipsa, Kaloua i ostalih skupoplaćenih "nazovisupertalenata"...
Očigledeno da nisam pomno pratio Kežmanovu sezonu u Челскију. Dobro, kakav je konkretno bio njegov učinak (koliko utakmica/golova)?