Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 15:20
Za mene kurijozni rezultati ove grupe

Bel-Kaz  0:0

Pol-Fin   1:3

Fin-Por  1:1

Pol-Por  2:1

Kaz-Srb 2:1

Aze-Fin  1:0

Jer-Pol   1:0



daj sada d.   de ti meni navedi ijedan rezultat iz Grupe E koji je ijole iznenadjujuci sem hrv:eng  2:0  i eng:mak 0:0 ili kako bijese vec ??

opet ponavljam grupe se nemogu porediti ..svaka je na svoj nacij zajebana ...samo za mene su Portugalci jaci od Engleza , a Poljaci od Rusa
ali to je sve relativno !

andora i estonija su zasigurno slabije od kazana i armenije  !

oko makedonije izraela  i  finske +belgije ... dalo bi se svadjati ..mada je i tu sve jassno :=) !!!

+ za grupu E ..protivnik manje !  i to bas recimo Azerbejdzan ..koji je eto pokazao da moze uzimati bodove !!


..opusti se ! LOL


PS: idi gledaj Tenis covjece ..finale !  jel bolja Ana ili Jelena a ?? Big%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 15:24
Schintor je napisao/la:
d je napisao/la:
petric je zabio 4 gola za hrv
lazo 2 za srb
 
mada je vasa grupa neopisivo jaca s nogometnom kremom europe armenijom,kazakstanom i azerima
Vidi cijeli citat


opet ti sa nekim uporedjenjem ... sta ti je svega ti ??? LOL

Lazovic je odigrao skupa moza ...60min :=) !! ako ces da diskutujemo o igracima Srbije na ovoj temi ..ok ...necemo na ovoj temi o Petricu!

Grupe se nemogu uporedjivati ...ali je cinjenica da Zadnji u ovoj grupi uzima bodove prvima ! kontas???

Armenija je pobjedila Poljsku koju su svi vidjeli vec na EP ! ali nekontas ti to meni se cini nikako ! previse si subjektivan !

A kada bih ti rekao da su u ovoj grupi favoriti levati pa gube od autsajdera onda bi skontao , jelde ?? Big%20smile


Poljaci pociste Portugala (za mene najaca ekipa u evropi) sa 3:1 , onda isti ti Poljaci odu u Armeniju i izgube 1:0 !!
Srbija pobjedi Fince u gostima , one Fince koji su Razvalili Poljsku u gostima sa 3:1 a popusili od Azerbejdzana !
Dok Srbija pak izgubi od Kazakstana koji je igrao nerjeseno sa Belgijom u gostima ...sa Belgijom koja je nadigrala Portugala ali nesrecno izgubila !

... pa ti meni sada reci da je ova grupa laka !!
Vidi cijeli citat
 
znaci da ste jos uvijek mala repka i da nemozete sa ulogom favorita,ako to jesteWink
kod svjetskih sila kao sto su italija,njemacka,francuska,hrvatska se ne desava nikad da izgube od malih..bel nadigrala portugal hahahahahaha...jesi gledo tekmu???trebalo je bit 1-5,s tim da su portugezi igrali s drugim timom..da je igro gomes,deco,ronaldo,..bilo bi i 1-5 ,uz to je stijnen branio tekmu zivota,skinuo sigurna 3 gola
izgubit od kazana i reci da je grupa jaka???LOLhrv nije izgubila 20 god od tima marke azera i kazana,niti nece,nema to veze s jacinom grupeWink
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 15:43
ma ti si jarane Avijaticar !

da Srbija nemoze da bude Favorit ali je ustanju da § sa SP izbaci iz Grupe za EP ... mala ali zajebana repka ...kao sto si i osjetio kad si plakao 99te Wink

Pa ko je rekao da je Srbija jaca do Hrvatske ??? valjda ste vi 2 nosioc grupe a Srbija 3 u svojoj ili ??

Jaka Grupa ..citaj tupsonu ...znaci da je u grupi jaka konkurencija ! 

a ne da je Jaka da bi pobjedila sve grupe u medjusobnim duelima!

bash mi je drago da se Hrvatskoj nedesava da gubi od malih ...ali pogrijesio si temu ! nije tema Hrvatska !


onda mi dodje Odzacar i pocne da pametuje o kompleksima j**otee !
[uredio Schintor - 09. lipnja 2007. u 15:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
09. lipnja 2007. u 15:46
kompleksi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 15:49
kako moze bit grupa  gdje igraju prosjecni/srbija/ timovi
jaca od grupe gdje igraju svjetski timovi /hrvacka/?????????
daj schintor nije ti 15 godCrya mozda i jeLOL
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 15:49
hahaha emogu da vjerujem da s odzacar javi taman kad ga spomenem!

ajde sad reci ko je kompleksas?? dodje ovdje na temu repka srbije i poredi petrica sa lazovicem pa grupe pa onda repke pa uspjehe itd 

ajde da vidim jel te ta tvoja naucila beckoj kulturi i objektivnoscu! Wink
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
09. lipnja 2007. u 15:51
haha tko me zove tko me zove tko me zove kroz snove moje Big%20smile

Ma slucajno citam sta pisete, kad vidim spominjes me.

a Petric i Lazovic, tko je Lazovic? Big%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 15:54
d je napisao/la:
kako moze bit grupa  gdje igraju prosjecni/srbija/ timovi
jaca od grupe gdje igraju svjetski timovi /hrvacka/?????????
daj schintor nije ti 15 godCrya mozda i jeLOL
 
Vidi cijeli citat


hajde da ti ispunim zelju ...supcino jedna dosadna

Por   Eng        za mene  1

Polj  Hrv         ze mene 2

Srb   Rus         za mene 1

Bel   Izr           za mene 1

Fin   Mak         za mene 1

Arm  Est         za mene  x

Kaz  And         za mene 1

Aze  ---           za mene  1



eto ti ...jeblo te sporedjenje
[uredio Schintor - 09. lipnja 2007. u 15:55]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 15:57

schintor bas si bezobrazan,pravi balkanac,stidi se

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 16:08
d je napisao/la:

schintor bas si bezobrazan,pravi balkanac,stidi se

Vidi cijeli citat


..i sta bi ..koja je teza grupa LOL
  • Najnovije
  • Najčitanije