Schintor je napisao/la:
d je napisao/la:
petric je zabio 4 gola za hrv
lazo 2 za srb
mada je vasa grupa neopisivo jaca s nogometnom kremom europe armenijom,kazakstanom i azerima
Vidi cijeli citat
opet ti sa nekim uporedjenjem ... sta ti je svega ti ???

Lazovic je odigrao skupa moza ...60min :=) !! ako ces da diskutujemo o igracima Srbije na ovoj temi ..ok ...necemo na ovoj temi o Petricu!
Grupe se nemogu uporedjivati ...ali je cinjenica da Zadnji u ovoj grupi uzima bodove prvima ! kontas???
Armenija je pobjedila Poljsku koju su svi vidjeli vec na EP ! ali nekontas ti to meni se cini nikako ! previse si subjektivan !
A kada bih ti rekao da su u ovoj grupi favoriti levati pa gube od autsajdera onda bi skontao , jelde ??

Poljaci pociste Portugala (za mene najaca ekipa u evropi) sa 3:1 , onda isti ti Poljaci odu u Armeniju i izgube 1:0 !!
Srbija pobjedi Fince u gostima , one Fince koji su Razvalili Poljsku u gostima sa 3:1 a popusili od Azerbejdzana !
Dok Srbija pak izgubi od Kazakstana koji je igrao nerjeseno sa Belgijom u gostima ...sa Belgijom koja je nadigrala Portugala ali nesrecno izgubila !
... pa ti meni sada reci da je ova grupa laka !!
Vidi cijeli citat
znaci da ste jos uvijek mala repka i da nemozete sa ulogom favorita,ako to jeste

kod svjetskih sila kao sto su italija,njemacka,francuska,hrvatska se ne desava nikad da izgube od malih..bel nadigrala portugal hahahahahaha...jesi gledo tekmu???trebalo je bit 1-5,s tim da su portugezi igrali s drugim timom..da je igro gomes,deco,ronaldo,..bilo bi i 1-5 ,uz to je stijnen branio tekmu zivota,skinuo sigurna 3 gola
izgubit od kazana i reci da je grupa jaka???

hrv nije izgubila 20 god od tima marke azera i kazana,
niti nece,nema to veze s jacinom grupe
