Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 16:10
schintor
sta ne poredis isr-srb,i rus-por??
cudo da nisi poredio portugal-kazan hahah
poredi fin-eng,bel-mak
 
bel-izr 1???????????ti si lud,belgiju svi dobijaju,a izrael se borio lani za  SP
 
 

 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 16:15
Schintor je napisao/la:
d je napisao/la:

schintor bas si bezobrazan,pravi balkanac,stidi se

Vidi cijeli citat


..i sta bi ..koja je teza grupa LOL
Vidi cijeli citat
 
aj sad ponovo pogledaj tablice i fino mi napisi ko je bolji ,jer cu te morat inace pitat za godisteLOLWink
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.01.2006.
Poruka: 387
09. lipnja 2007. u 16:15
Ste se dogovorili čiji je veći?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 16:55
pol-hrv 2
srb-isr 2
por-rus 1
fin-eng 2
mak-bel 1
est-arm 1
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
09. lipnja 2007. u 17:18
Zombi je napisao/la:
Ste se dogovorili čiji je veći?
Vidi cijeli citat
LOLLOLLOLClap
 
e vas dvojica gore ste bas kao deca,sve i da imate 30 godovaLOL
marconato
marconato
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.05.2006.
Poruka: 2.377
09. lipnja 2007. u 19:04
Ja ne mogu da shvatim kako nekim likovima nije dosadeno da stalno nesto uporedjuju, ko je bolji, ko je jaci, ko je tezi, ko je celaviji, ko je ljepsi, kome je veci, ko ima duze nokte, ko ovo, ko ono...LOL Stvarno ne kapiram !Big%20smileConfused
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 22:37
d je napisao/la:
pol-hrv 2
srb-isr 2
por-rus 1
fin-eng 2
mak-bel 1
est-arm 1
 
Vidi cijeli citat


Usporedjuj onako kak su izvuceni ... po jakosnim skupinama !
Ocigleno neznas ko priada kojoj
pogledaj gore kako sam ih ja izlistao, da te nebi po cips poslaoWink


grupa E ,poredak po jakosnim skupinama

Eng
Hrv
Rus
Isr
Mak
Est
And

grupa A

Por
Pol
Srb
Bel
Fin
Arm
Aze
Kaz


.......ajd pa se izbrukajLOL



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
09. lipnja 2007. u 23:10
e neka si mu rek'o..on ce nas uci cirilicu..LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 23:16
jumbo je napisao/la:
e neka si mu rek'o..on ce nas uci cirilicu..LOL
Vidi cijeli citat


..nije pazio na casu nikako ...najgori je od sve dijece Wink

dajem mu sada repeticije onako uzput ..pratim ovu humanitarnu tekmu Figo&co protiv Selekcije Svijeta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
09. lipnja 2007. u 23:36
i kako stoji rezultat.??
  • Najnovije
  • Najčitanije