Reprezentacija Srbije

BeerHunter
BeerHunter
Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.757
18. lipnja 2007. u 21:41
Cush, maceha za rucak rekla...
Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.489
18. lipnja 2007. u 21:47
atheistRAP je napisao/la:
Vojislav je napisao/la:
Dimitrije BP je napisao/la:

Videcemo, Vojislave, videcemo...

Vidi cijeli citat
Daj Boze da grijesim, ali ovo mi djeluje kao novinarska patka.
Vidi cijeli citat
 
i meni.sve srpske novine su postale zuto(tabloidno) smece i nista im ne verujem..i ovaj blic se prodao davnih dana,izmedju njih i kurira u sustini nema neke razlike
Vidi cijeli citat
Ista stvar ko i u Hrvatskoj.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
18. lipnja 2007. u 23:23
sh1 je napisao/la:

Sport

„Blic“ saznaje u Barseloni

Krkić će igrati za Srbiju

Autor: I. Velimirović | 19.06.2007 - 19:30

Krkić%20će%20igrati%20za%20Srbiju

Španija ili Srbija? Čiji će reprezentativni dres poneti Bojan Krkić, najtalentovaniji mladi evropski fudbaler i velika budućnost Barselone. Presudnu ulogu u izboru državne selekcije doneće majka, Katalonka Marija Luiza Perez, a ona je nedavno na „Nou kampu“ izjavila: „Sine, igraj za Srbiju!“

Bilo bi to veliko i nenadano pojačanje za „orlove“. Nenadano, jer naslednik Ronaldinja, kako su ga već prozvali na Pirinejima, u mlađim kategorijama već nosi dres sa španskim grbom, ali to i nije konačna odluka Bojana juniora. Bojan senior, bivši fudbaler Crvene zvezde, bio je naš najjači adut, navijao je da sin ipak ponese majicu sa grbom zemlje u kojoj je rođen, trebalo je još samo da supruga Marija Luiza Perez kaže „da“. Katalonka po rođenju, sa suprugom Bojanom nedavno je ugostila u svom domu u Barseloni Miodraga Radulovića, selektora juniorske selekcije Crne Gore, koji je posredstvom UEFA bio gost na usavršavanju u najvećem katalonskom klubu.
- Tada je gospođa rekla: Ako moj Bojan ne može da igra za Kataloniju, neka igra za Srbiju, odakle mu je otac, mislim da smo blizu takve odluke - preneo je Radulović stav porodice Krkić.
Španska pokrajina Katalonija koja vekovima želi da se osamostali naravno nema svoju reprezentaciju, političko je pitanje je da li će i kada dobiti državu, što će, ispostavlja se, biti povoljna okolnost za Srbiju.
- Nemojte da otpisujete Krkića, verujem da još imamo šanse da Bojan igra za nas! Razgovarali smo, dečak ne zna srpski, ali malo na španskom i uz pomoć prevodioca bio je oduševljen što sam potegao iz Beograda da ga vidim i pozdravim u ime armije naših zaljubljenika u fudbal i njegove kvalitete. On voli da dođe u Srbiju, odakle mu je otac, da poseti rodbinu. Ništa nije završeno, još smo u igri da Krkić zaigra za našu reprezentaciju - rekao je nakon posete Barseloni Zvezdan Terzić, predsednik Fudbalskog saveza Srbije.

Opširnije u izdanju za utorak 19.jun 2007.

Vidi cijeli citat
Ono sto je glupo u vezi ovog intervjua je komentar Terzica. Koji je od pocetka Evropskog za mlade, citavo vreme u Hoolandiji.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
18. lipnja 2007. u 23:29
Citao sam do ovoga "Sine, igraj za Srbiju" i onda sam se nasmijao.

Ja sam mislio da su hrvatski sportski novinari diletanti svoje vrste, ali...

Sljedeci tekst ide nekako ovako "Krkic: mojim venama tece krv Sindjelica" a sve u... Skandalu, jel se tako zovu?


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
19. lipnja 2007. u 00:16
Ma patka da nemoze veca ...nego neka mali nauci srpski ...bar onda moze klemente sa  nekim od igraca da se dogovara oko taktikeLOL
... sutra u Kuriru ... MALI KRKIC TETOVIRAO CCCC NA PODLAKTICI

PS: nimalo me nebi cudilo da u slucaju prolaza Srb na EP mali dobije poziv za A tim .... a to dal ce prihvatit ili ne ...znaju samo golubovi !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
19. lipnja 2007. u 13:04
Paljevina garant!Uzrokovana sveopštom histeriom oko mladih Orlova pa eto nekome je palo na pamet nažvrljati ovako nešto....Dead
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.10.2004.
Poruka: 339
19. lipnja 2007. u 13:49

E, jel istina da i Osmanbegović iz NY Yenkeesa isto oće za Srbiju igrat???

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.04.2007.
Poruka: 221
19. lipnja 2007. u 13:57
Uh kad bi Krkic igrao za nas... za par godina ekipa u kojoj su Krkic, Rajkovic, Krasic, Jankovic, Kuzmanovic... bi harala. Cool
sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
19. lipnja 2007. u 14:12
avignon je napisao/la:

E, jel istina da i Osmanbegović iz NY Yenkeesa isto oće za Srbiju igrat???

Vidi cijeli citat
 
Ooooooooo.... ko se to nama vratio!?!??
Zavrsio se turnir u hrkljusu?LOL
Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
19. lipnja 2007. u 16:56
sh1 je napisao/la:
avignon je napisao/la:

E, jel istina da i Osmanbegović iz NY Yenkeesa isto oće za Srbiju igrat???

Vidi cijeli citat
 
Ooooooooo.... ko se to nama vratio!?!??
Zavrsio se turnir u hrkljusu?LOL
Vidi cijeli citat
 
kakav dan vratio se avignon!!!
 
molim da se ovo obelezi, 19.jun 2007....
 
a znali smo mi da se ti bum vrnulLOL
  • Najnovije
  • Najčitanije