Schintor je napisao/la:
Dejan NS je napisao/la:
Da nam se stranica ne zagubi

:
Boško Janković u Palermu
Reprezentativac
Srbije Boško Janković prešao je iz Maljorke u Palermo. Janković
potpisao je petogodišnji ugovor sa ekipom sa Sicilije a detalji ugovora
nisu poznati, saopštio je italijanski klub. 23-godišnji Beograđanin je
prošle sezone za Maljorku postigao devet golova na 28 nastupa u
španskoj Primeri.
Janković, koji je takođe bio i
ključni igrač mlade reprezentacije Srbije koja je na upravo završenom
prvenstvu Evrope u Holandiji zauzela drugo mesto, četvrto je pojačanje
Palerma u letnjem prelaznom roku.
Vidi cijeli citat
...bash je kao stvoren za italiju !
razlog ovog prelaza moze samo biti ogromna plata i ijole zagrantovano mijesto u timu !
Vidi cijeli citat
Pa ima li boljeg razloga od ovog?

Ne verujem da će u jakom Palermu imati sigurno mesto u 11.
A verovatno je i još jedan uzrok odlaska iz Majorke taj (ovo je info iz prve ruke!), pošto ga je trener u saradnji sa upravom "olakšao" za 400.000 E koji su mu bili kao "bonus" u slučaju da odigra određen broj utakmica.
E sad, kad se ta cifra tekmi približila pred kraj prvenstva,ode Boško na klupu i tribine - i ništa od bonusa!
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic