Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
21. lipnja 2007. u 11:34
Marin wäre auch für serbische Auswahlmannschaften spielberechtigt gewesen, entschied sich jedoch für den DFB. Dort durchlief er sämtliche Jugend-Nationalmannschaften bis zur U-18, in der er aktuell zu den Leistungsträgern gehört. 

pise da je smeo igrati  za srbiju ali se odlucio za nemacku u18. znaci smeo bi igrati za a reprezentaciju i za nasu u19 i u21. ili ne bi uopste smeo igrati za nase orlice????
cimbo
cimbo
Mali dioničar
Pristupio: 28.05.2005.
Poruka: 6.765
21. lipnja 2007. u 11:35
pedja je napisao/la:
ja sam citao da je srbin iz bosne.  ali sta sve novine pisu...!!!! moguce je i da je hrvat. 
Vidi cijeli citat
 
Ma ja sam čitao na nekom forumu još prije pola godine o njemu, pa su se neki prepucavali da li je Hrvat/Srbin. 
http://www.youtube.com/watch?v=hdhgqliEX4A
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
02. srpnja 2007. u 07:58
Da nam se stranica ne zagubiWink :

Boško Janković u Palermu

Reuters
Reuters

Reprezentativac Srbije Boško Janković prešao je iz Maljorke u Palermo. Janković potpisao je petogodišnji ugovor sa ekipom sa Sicilije a detalji ugovora nisu poznati, saopštio je italijanski klub. 23-godišnji Beograđanin je prošle sezone za Maljorku postigao devet golova na 28 nastupa u španskoj Primeri.

Janković, koji je takođe bio i ključni igrač mlade reprezentacije Srbije koja je na upravo završenom prvenstvu Evrope u Holandiji zauzela drugo mesto, četvrto je pojačanje Palerma u letnjem prelaznom roku.


Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
02. srpnja 2007. u 16:36
Dejan NS je napisao/la:
Da nam se stranica ne zagubiWink :

Boško Janković u Palermu

Reuters
Reuters

Reprezentativac Srbije Boško Janković prešao je iz Maljorke u Palermo. Janković potpisao je petogodišnji ugovor sa ekipom sa Sicilije a detalji ugovora nisu poznati, saopštio je italijanski klub. 23-godišnji Beograđanin je prošle sezone za Maljorku postigao devet golova na 28 nastupa u španskoj Primeri.

Janković, koji je takođe bio i ključni igrač mlade reprezentacije Srbije koja je na upravo završenom prvenstvu Evrope u Holandiji zauzela drugo mesto, četvrto je pojačanje Palerma u letnjem prelaznom roku.


Vidi cijeli citat


...bash je kao stvoren za italiju ! Confused

razlog ovog prelaza moze samo biti ogromna plata i ijole zagrantovano mijesto u timu !
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
03. srpnja 2007. u 07:48
Schintor je napisao/la:
Dejan NS je napisao/la:
Da nam se stranica ne zagubiWink :

Boško Janković u Palermu

Reuters
Reuters

Reprezentativac Srbije Boško Janković prešao je iz Maljorke u Palermo. Janković potpisao je petogodišnji ugovor sa ekipom sa Sicilije a detalji ugovora nisu poznati, saopštio je italijanski klub. 23-godišnji Beograđanin je prošle sezone za Maljorku postigao devet golova na 28 nastupa u španskoj Primeri.

Janković, koji je takođe bio i ključni igrač mlade reprezentacije Srbije koja je na upravo završenom prvenstvu Evrope u Holandiji zauzela drugo mesto, četvrto je pojačanje Palerma u letnjem prelaznom roku.


Vidi cijeli citat


...bash je kao stvoren za italiju ! Confused

razlog ovog prelaza moze samo biti ogromna plata i ijole zagrantovano mijesto u timu !
Vidi cijeli citat

Pa ima li boljeg razloga od ovog?Wink
Ne verujem da će u jakom Palermu imati sigurno mesto u 11.
A verovatno je i još jedan uzrok odlaska iz Majorke taj (ovo je info iz prve ruke!), pošto ga je trener u saradnji sa upravom "olakšao" za 400.000 E koji su mu bili kao "bonus" u slučaju da odigra određen broj utakmica.
E sad, kad se ta cifra tekmi približila pred kraj prvenstva,ode Boško na klupu i tribine - i ništa od bonusa!
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2006.
Poruka: 2.603
05. srpnja 2007. u 20:46
Srbija - Finska, od 400 do 2000 din

Ulaznice za fudbalsku utakmicu reprezentacija Srbije i Finske, koja će se u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008. godine igrati 8. septembra u Beogradu, prodavaće se po cenama od 400 do 2.000 dinara. Navijači će, kako je rečeno posle današnje sednice Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije, ulaznice za severnu i južnu tribinu plaćati po 400 dinara. Bočni delovi istočne tribine koštaće 1.000, a centralni 1.500 dinara.

Najskuplje će, kao po običaju, biti ulaznice za zapadnu tribinu, koje će koštati od 1.500 do 2.000 dinara.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
05. srpnja 2007. u 22:35
Da nije malo previše?Mislim ja imam obezbeđen istok za dž...ali ipak?
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
06. srpnja 2007. u 07:43

Mrđa novi igrač ruskog Himkija

Mladi fudbalski reprezentativac Dragan Mrđa u naredne tri sezone igraće za ruski Himki, javio je SOS Kanal



Za Mrdju je bila zainteresovana i rumunska Steaua, ali je ruski klub bio brži i konkretniji u ponudi.

Mrdja je na nedavno završenom EP u Holandiji osvojio srebrnu medalju sa reprezentacijom Srbije, a pre prelaska u Himki, bio je fudbaler belgijskog Lirsa, ali je prvu polovinu prošle sezone proveo na pozajmici u Varegemu.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
06. srpnja 2007. u 11:01
LOL pomoglo mu EP da nadje dobar klubOuch
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
06. srpnja 2007. u 12:01
Jebiga Rusi imaju novce,ma koliko klubovi zvučali smešno...
  • Najnovije
  • Najčitanije